der onet'owe jodłowanie prikucajki z kazaczokiem

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

.

Łżeduo der onecika z wdziękiem i lekkością Grubej Berty odtańczyło, weszło w ulubione pląsy czerwonoarmiejskich sołdatów czyli zademonstrowało Polakom zjodłowaną prikucajkę z kozaczokiem.
I co na to ichnia...Lorelei?
Tanzen, tanzen! czyli ci ...zwei zasranzen! w godzinach nocnych spreparowali kłamstwo o rzekomych sankcjach USA wobec polskiego rządu, premiera, prezydenta!, którzy mieliby być potraktowani jako persona non grata nad Potomakiem.

Przypomnę, że o podobnej porze ostatnio żydowska polakożercza fundacja Rumdencośtam wrzuciła w sieć mało wiarygodną notatkę amerykańskiego urzędnika z roku 1946 o nastrojach antysemickich w Polsce rządzonej przez nasłanych stalinowców z ppr.

Ten sam styl, ta sama nocna pora do ataku!

Gdzie się tego Gajcy ze Stankiewiczem nauczyli?

Ktoś powie skandal!

Eetam!
Skądże!

To NORMA!
Polakożercza rzeczywistość w wydaniu łżemedialnej mierzwy!
Zero kamuflażu!
Idą na wydrę!

Tak jak putinowska Rosja rozprawia się ze swoimi wrogami ( nie tylko byłymi szpiegami ), faszerując ich polonem lub innym paskudztwem!, tak nad Wisłą najęte dziennikarskie barachło brutalnie operuje kłamstwami, aby skompromitować polskie przemiany i wywołać poza naszymi granicami wrażenie dyktatury, a w kraju poczucie zagrożenia nie tylko dla naszych sojuszy.

Tak jak ci pokroju Balcerowicza usiłowali wmówić Polakom, że banki nie mają narodowości, tak samo ci potomkowie od ubeków Broniatowskiego, Światły czy Schnepfa ( i nie tylko, bowiem np. A. Stankiewicz w niedzielnym programie w tvp info dowodził, że on nie jest z rodziny resortowej.) też niby pracują w mediach o kapitale rzekomo obojętnym dla przekazywania rzetelnej informacji.

Ten ostatni, ordynarny, paskudny zabieg łżemedialnego deronetowego duetu Stankiewicz/Gajcy w sprawie relacji międzysojuszniczych USA-Polska, pokazuje jak brutalną i bezwzględną grę wobec Polski, naszych żywotnych interesów prowadzą obce nam media i jednocześnie ukazuje skąd idą rozkazy!

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Ziemkiewicz jeszcze próbuje co nieco "zakrywać twarz", bo zachować jej raczej już nie może.

 Ale nam się "prawicowców" namnożyło! Wszyscy won! - za Cejrowskim.

Pozdrawiam,

Vote up!
9
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1559565

Tekstach oraz wypowiedziach. Ostatnio w programie tvp info ( niedziela g.21.50) zakwestionował rtm Witolda Pileckiego jako Żołnierza Wyklętego.
Ma wyjątkowy "talent" do nienawistnego ataku na PiS.
Co zaś do RAZ, to trzeba mu przyznać, że mimo wszystko poza mocno zjadliwą krytyką niektórych pomysłów obecnej kolacji rządzącej nie przekracza tej subtelnej granicy przyzwoitości.
pzdr

Vote up!
5
Vote down!
0

antysalon

#1559569

Antysalonie.

Nie mniej zarówno RAZ, jak Warzecha, jak też - a może przede wszystkim - Zychowicz - swoimi enuncjacjami wielokrotnie wywołują mój gniew, sprzeciw i agresję.

Nie, nie chodzi o bezkrytyczną akceptację PiS-u, czy obecnej polityki polskiej. Chodzi o ten rodzaj uprawianej przez nich  krytyki, która nie tylko nie jest konstruktywna, lecz przeciwnie - jest zła, niszcząca, negatywna. I takiej krytyki dziś nam nie trzeba. Bo wpisuje się w język wrogów, nie przyjaciół.

Pozdrawiam,

Vote up!
8
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1559572

szeregu z Warzechą, a tym bardziej z szarlatanem Zychowiczem, bo to nie jest ta sama liga!
pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1559576

RAZ-a do jednej ligi z Warzechą, Zychowiczem i Michalkiewiczem (też tego gostka "nie trawię" - od czasu gdy gadał o "miesiączkach smoleńskich") zaliczył na tym blogu JzG. I nawet, jeśli nie zawsze się z Nim zgadzam, to tym razem - w 99%.

Choć zapewne - Zychowicz jest już poza ligą :) !

Pozdrawiam,

Vote up!
4
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1559584

Od kiedy to Ziemkiewicz jest w onecie? Czyżbym przegapił?

Vote up!
1
Vote down!
0

lupo

#1559668

o wszawych i wszawszych, ups! podstępach i knowaniach różnej maści, i rangi polakożerców!

Dopóki to rozpoznajemy jako zadymę, nikczemną i chamską, ale jednak tylko zadymę, to jeszcze nie jest tak źle!!!

Ważne też, abyśmy byli gotowi, a zwłaszcza Rząd żeby był gotowy do szybkiej i trafnej riposty. Broń Boże nie chodzi o zemstę, czy zadośćuczynienie, ale należy potencjalnych przeciwników boleśnie ugodzić, np. ujawniając jakieś kompromitujace fakty z przeszłości. Cóż nasi rozmaici wrogowie mają "mnóstwo za uszami", mają "czarne sumienia" i "brudne dusze", i to właśnie można stopniowo, ale skutecznie upubliczniać, ujawniać światu, ale przede wszystkim w wersji angielskojęzycznej. A wszystko po to, aby ostrzec ich, a jeśli trzeba to nawet i postraszyć, po prostu "stawić im czoła"!

To jest walka medialna, na przewagi i trzeba się do niej lepiej przygotować, i więcej robić w tym zakresie, niż obecnie. Na razie w mediach społecznościowych, które mają największą siłę nośną głównie "oddajemy pole", a przecież nie musi tak być!

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1559608

   Witam! To, że w TVP INFO często pokazują programy z udziałem matołów i debilki z opcji Totalnych, to jeszcze ścierpię, bo każdy wie co i kogo reprezętują. Ale Pokazywanie Stankiewicza w roli jakiegoś guru, ba nawet w roli eksperta Polskiej sceny politycznej, jest wielkim nieporozumieniem. Facet pluje i szczuje na PIS i obecny rząd, zręcznie manipulując faktami. Szczególnie można to zaobserwować w mediach reżymowych. Co można oczekiwać od przedstawiciela Onetu? Jakoś cicho o ustawie medialnej, która jest pilnie potrzebna przed zbliżającymi wyborami samorządowymi. To jest własnie ten moment, aby ją przeprowadzić, bo jest mocne poparcie społeczne na rzecz działań obecnego rządu. A, że będzie plucie i wrzask, to już nikogo nie wzrusza. Wrzask uciszy ustawa. To bardzo ważne, aby częściowo zapobiec medialnym manipulacjom. Trzeba stanowczych działań, aby odciąć V kolumnę od tlenu, którym są media. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, ale z tą nagonką i fałszem. Trzeba wreszcie z tym skończyć, bo dalej będziemy trwać w defensywie, a czas biegnie marnotrawiony. Dzisiaj swoje Święto mają nasze damy, więc wszystkiego najlepszego dla Pań,  ze staropolskim" Zdrowie naszych Dam"  Kłaniam się!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1559634

jaką pan tu przedstawił. Jakiś czas temu ten Stankiewicz jeszcze się krył ze swymi anty polskimi poglądami a teraz nadaje jak natchniony. Moja żona kiedyś zwróciła mi uwagę na jego wykrzywioną twarz i skomentował od razu ,że to twarz kłamcy i obłudnika. I sprawdza się, ta jego buźka coraz bardziej pokrzywiona od tych jego mataczeń.

Vote up!
3
Vote down!
0

lupo

#1559669

RAZ jest w mediach, a "media" to nie tylko onet. Michalkiewicz, Warzecha i Zychowicz też się chyba w onecie nie lansują. Inna rzecz, że onet widuję - no chyba co dzień, ale czytuję znacznie rzadziej - nie mam czasu i zdrowia szkoda - na tzw. szajs (Scheiße).

Pozdrawiam,

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1559675