Polskojęzyczne  i antypolskie media próbują namieszać

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Polskojęzyczne media takie jak np. Fakt czy w swojej istocie antypolskie takie jak np. GW , próbują mieszać i kreować rzeczywistość. Niesłychana nagonka na Waszczykowskiego ministra, który był współtwórcą bardzo udanego  był szczyt u NATO  wspólnie z zespołem PAD czy ciężka praca PAD z ministrem Waszczykowskim, którego efektem było przyjęcie Polski na niestałego członka RB ONZ świadczą o ich kompetencji. Media nieprzychylne Polsce, PAD określają jako prezydenta niesamodzielnego a min. Waszczykowskiego jako najgorszego min. Spr. Zagr.  po 1990 r.

Oczywiście marzy im się prezydent typu Bronek , czy min. spraw zagranicznych typu Schetyna czy pan na  Chobielinie.

Wydaje mi się, że kierujący tymi  mediami  mają kilka nazwisk , które naprzemiennie atakują , są to min. Błaszczak, Macierewicz, Waszczykowski, Szyszko i wreszcie pani premier Szydło. Warto zauważyć , że są ministrowie , którzy w ciągu 1,5 roku dostąpili już dwukrotnie „  zaszczytu” próby odwołania.

Teraz,  próbują kreować fałszywą rzeczywistość, że niby w polskim rządzie miałoby nastąpić jakieś „trzęsienie ziemi” i radykalne zmiany w tym Pani Premier.  Nie wiem czy redaktorzy  tych antypolskich gadzinówek, mają wytyczne z Rusia Today , czy słuchają Radia Erewań, a może tylko w swojej zapiekłości nie mogą się pogodzić  z tym, że Polska ma nareszcie rząd , dla którego nadrzędną wartością jest  polska racja stanu i dobro jej obywateli stąd te próby destrukcji.

Mam nadzieję, że czasy, w których największą radość rządzących sprawiało poklepanie po plecach, lub pochlebny artykuł w zachodniej prasie już minęły i nie wrócą, a żaden polski premier nie będzie paktował z  sąsiadem a za stanowisko w europejskich urzędach nie będzie wysprzedawał za bezcen polskich firm i polskiego przemysłu.

 

http://wpolityce.pl/polityka/342858-gleboka-rekonstrukcja-rzadu-gowin-zadne-rozmowy-na-temat-trzesienia-ziemi-w-rzadzie-sie-nie-tocza-i-osobiscie-zadnego-sie-nie-spodziewam

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Właściwie bez przerwy trwa spektakl atakowania ministrów i Pani Premier i próby odwołania ministrów lub ich szefowej. Wybierają na ogół momenty PRZED ważnymi wydarzeniami: szczytem NATO, posiedzeniem RE w Brukseli, spotkaniami ministrów MSZ, MSW, czy MON państw UE. To ewidentne szkodzenie państwu i osłabianie jego międzynarodowej pozycji. To co totalniacy wyrabiają po przegranych wyborach NIE MA PRECEDENSU w Europie. W żadnym państwie nie wydarzyły się takie rzeczy i to świadczy o tym, że totalni czegoś się potwornie boją (chyba już nie o Smoleńsk chodzi), lub czegoś obawiają się ich zagraniczni sponsorzy. Ujawnienie jakiś informacji, jakiś podejmowanych działań. Może chodzi o decyzje gospodarcze poprzedniej ekipy, lub gremiów międzynarodowych. Trudno powiedzieć. W każdym razie w większości państw europejskich totalniackie działania przegranej w wyborach opozycji, byłoby jej końcem. Wyborcy nie tolerowali by takiej postawy i ewidentnego szkodzenia własnemu państwu.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1541609

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

też były wojną informacyjną...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1541611

Myślę, że ta koincydencja prób odwołania ministrów przed ważnymi zdarzeniami jest nieprzypadkowa.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1541612

Jak to miło, że nie ma w kraju większych problemów jak gadanie opozycji.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1541641

Parafrazując słowa Egipcjanina Sinuhe , mowa opozycji jest jak brzęczenie much.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1541642

...dlatego wszelkie pozytywne osiagniecia tego rzadu powinny byc przypominane, najlepiej przez ekspertow z tytulem albo  ludzi charyzmatycznych, a krytyka totalnej opozycji dyskredytowana. Wtedy potrzebny bylby komentarz eksperta wyjasniajacy dlaczego akurat Waszczykowski,Blaszczak czy Macierewicz sa tak zajadle krytykowani. Trzeba przypomniec o placowkach dyplomatycznych, gdzie do dzis siedzi postkomuna, czy tez o tych wielu oficerach w wojsku polskim z rosyjska przeszloscia itd. Ta cala masa broni sie rekami i nogami - i taki a nie inny jest efekt w  polskojezycznych mediach.

pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1541625

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1541627

Masz rację tak powinni robić

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1541632

  Witam! Myślę, że nie minę się wiele z prawdą pisząc ...Niemiecka telewizja TVN miesza  i manipuluje kłamliwymi informacjami w Polsce.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1541648

Co prawda właścicielami są Amerykanie , ale działają w imieniu Niemców i dla Niemców.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1541650

   Witaj! Z mojej strony napisałem celowo. A prawda jest taka, że to Ruski kontrolują przez podstawioną Amerykańską firmę. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1541655

Wielce prawdopodobne.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1541672

wobec najgorszych ministrów jakich kiedykolwiek mieliśmy.

Szczyt NATO, jak już teraz widać wyraźnie, można o kant d... rozbić. Trump wywrócił wszystko co obiecał Obama, Turcja jest już sojusznikiem Rosji i Macierewicz przestał bredzić o "strategicznym sojuszu".

Sprawa Smoleńska nie drgnęła ani o milimetr a USA już powiedziały gdzie mają Polskę w tym temacie. A to przecież nasi "wieczni sojusznicy" są :)))

Wniosek o tę nic nie znaczącą fuchę w ONZ został złożony już za czasów PO-PSL  i PiS nie miał już praktycznie nic do roboty, to zostało dawno postanowione, dlatego nie było żadnego kontrkandydata.

Trudno mi się wypowiadać o prasie bo od wielu lat nie kupuję i nie czytam.

PO służyła na dwóch łapkach Niemcom i Izraelowi a PiS, także na dwóch łapkach, USA i Izraelowi. Ślepa służba Izraelowi to wspólny mianownik POPiS, więc nie widzę żadnej różnicy. Choć jedna różnica jest - PO nie ośmieszała się tak w stosunku do Rosji i nie wchodziła tak nachalnie w 4litery Ukrainie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

SpiritoLibero

#1541803