Pucz, rokosz, itd. sędziów, nie o semantykę chodzi, ale o prawo.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Pucz, rokosz, itd. sędziów, nie o semantykę chodzi, ale o prawo.

Sędziowie, przynajmniej ich część ma wszystko w d….., Bawią się ECS (Europejskim Centrum Solidarności) razem z KOD-owcamu, i cytując L.J. Kerna, uważają, że ” między Bugiem a odronysom, najważniejsi my som”.

Sędziowie nie mogą być członkami żadnej partii, ale ta antyrządowa banda znalazła rozwiązanie, założyła stowarzyszenie Justitia , które niczym się nie różni od partii politycznej. Jej członkowie występują na różnych protestach politycznych w ogóle się z tym nie kryjąc.

Sprawa spółki „Urlich” trwała „tylko” 27 lat, sprawa spółki Gisze kilkanaście. Czy jest to wina obecnego rządu, absolutnie nie.

Część sędziów z nadzwyczajnej kasty czuje się niczym pomazańcy boży, chcą być nietykalni i za nic nie odpowiadać.

Kasta niczym kiedyś komuniści mieli poparcie w Kominternu w każdej sprawie, tak donosząca na Polskę   nadzwyczajna kasta w każdym przypadku ma poparcie europejskich organów prawniczych z reguły lewicowych, nieprzychylnych Polsce.

Nadzwyczajna kasta potrafi zmniejszać kary pedofilom i mordercom kobiet, jednocześnie skazując np. emeryta za kradzież cukierka w  sklepie, jednocześnie sądy niemal masowo uniewinniają dzicz , atakującą kościoły, ubliżającej policjantów, czy uniewinniając lewicowych aktywistów niszczących umocnienia graniczne.

Podważanie statutu innych sędziów jak to zrobiła ostatnio kamaryla z SN, podważa fundamenty prawne państwa i dalsze niezauważanie tego wyroku może doprowadzić do anarchizacji państwa.

]]>https://niezalezna.pl/412066-konsternacja-po-wyroku-nsa-sedzia-demendeck...]]>(link is external)
 
]]>https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/sad-uniewaznil-reaktywacje-prz...]]>(link is external)
]]>https://dziennikzachodni.pl/reaktywacja-spolki-giesche-katowice-5-lat-wi...]]>(link is external)
 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

gdy uwzględnimy czynnik etniczny. Wśród polskich sędziów prawdopodobnie występuje nadreprezentacja osób pochodzenia żydowskiego (jak wszędzie na świecie). Stąd kuriozalne wyroki np. na Najsztuba. Uniewinnionego, bo "nie udało się ustalić szybkości" z którą staruszka wtargnęła na pasy (!!!).Wygląda, że ziomkowie mają pewne fory. Nie chodzi tylko o celebrytę, bo Beata K. mimo, że nie spowodowała wypadku została potraktowana z całą surowością (areszt).

Vote up!
7
Vote down!
0

Leopold

#1631414

W sprincie, oczywiście. Nie sprawdzałem prawdziwości stwierdzenia <<bo "nie udało się ustalić szybkości" z którą staruszka wtargnęła na pasy (!!!)>>, ale jeśli coś takiego znalazło sie w protokole lub, nie daj Bóg, uzasadnieniu wyroku, to podpisujacy to sędzia powinien albo być wywalonym za bezczelność, albo pilnie skierowany na badanie psychiatryczne.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1631416

Jeżeli taki wpis był w sentencji, należy się spytać, gdzie jest min Ziobro.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1631419

- na działki budowlane - szczególnie w Otwocku (piękne i zdrowotne tereny) - i w całej Polsce. Nie będzie zadzierał z Sędziami bo mu nie uwzględnią zasiedzenia - czyli prawnego rabunku cudzego mienia ! są lepsi od Bieruta i jego ustawy !

W Krakowie celowo spalili nową halę magazynową i Księgi Wieczyste - takiego "pożaru" Świat jeszcze nie widział.
Wszystko paliło się ze dwa tygodnie czyli dłużej niż pożary w Szwecji czy w Grecji - lali benzynę i dmuchawami Strażaki pompowali powietrze do środka !

Oczywiście temat podpalenia umorzony - a jakże.

Vote up!
2
Vote down!
-1

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1631421

Ten czynnik jest jedną z przyczyn, ale wydaje mi się, że nie jedyną.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1631418

 TVN ma koncesję, kary zapłacą, Turów zamkną, reparacji nie będzie, Kasta nie ruszona, 

Żydom oddadzą co tylko tamci wskażą, traktaty unijne uznają za ważniejsze niż konstytucja.

Wróci Platforma i dobije Polskę

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1631432

   Witaj! Zadziwiające, że każdy widzi zło czynione celowo przez większość kasty, ale jak do tej pory, nie zorganizowano społecznych protestów przeciw bezczelnemu łamaniu prawa przez tych urzędników, którzy są paradoksalnie  na społecznej służbie Polaków. Takie protesty, miałyby wydżwięk w Świecie, że kasta łamie prawo, że wymaga natychmiastowej radykalnej naprawie Wymiaru Sprawiedliwości w Polsce

 

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1631454