Po co ambasada Niemiec w Polsce? skoro jest PO

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

 

Kwestia odszkodowań dla Polski  od Niemiec/Niemców za doznane niewyobrażalne szkody w czasie II WŚ, za mordy, gwałty, eksterminacje ludności cywilnej, za kradzież dzieł sztuki, zniszczenie przemysłu, infrastruktury, za niewyobrażalny ból i cierpienie, ludności, nareszcie, znalazł się człowiek, ( Jarosław Kaczyński) ,który doprowadził do tego, że zostały oszacowane w bardzo konserwatywny sposób straty, jakie poniosła Polska, te straty wynoszą ca. 6 bilionów 500 miliardów zł.

I co się stało w Polsce, opcja proniemiecka, a zwłaszcza de facto niemiecka partia w Polsce, chociaż polskojęzyczna zawyła z oburzenia.

Najpierw Schetyna był przewodniczący PO, którego osiągnięcia warto przypomnieć: akcja ‘Widelec, wydelegowanie do PE byłych komunistycznych aparatczyków, Belki, Millera i Cimoszewicza, i ostatni jego głos, mówiący, że Polsce nie należą się od Niemiec żadne odszkodowania za II WŚ , świadczy o tym, że PO jest bardziej partią niemiecką i reprezentującą bardziej podejście do sprawy niż sami Niemcy.

W TVP-info w programie Woronicza 17, biedny urzędnik z Legnicy zarabiający 5 tys. zł,  nijaki Kropiwnicki, dorobił się a raczej zagrabił 10 mieszkań, mówi, że Polsce nie należą się żadne odszkodowania/reperacje za II WŚ, bo obecny rząd zagrabi te pieniądze.

Folksdojcz Tusk, najpierw mówił ,że nie ale skąd pieniądze od Niemców się nie należą, ale po sprawdzeniu sondaży, powiedział wiecie, rozumiecie, tak, ale my to będziemy kontrolować.

Nie dość, że ca. 80% mediów jest w rękach kapitału niemieckiego, to wydaje się, że ambasada niemiecka w Polsce też nie jest potrzebna, gdyż sprawy niemieckie doskonale reprezentuje proniemiecka polskojęzyczna PO.

Kiedyś w Norwegii w czasie II WŚ był premier Vidkun Quisling, który kolaborował z Niemcami, spotkała go zasłużona kara, po prostu Norwegowie go powiesili.

W Polsce Tusk kolaboruje z Niemcami i mimo tych straszliwych zbrodni i krzywd, które wyrządzili Niemcy Polakom, jego i jego partię popiera ponad 20 % Polaków, to się po prostu w głowie nie mieści i pokazuje jak różne WSI24  wyprało mózgi Polakom, a zasada Goebbelsa: kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą, przyświeca Tuskowi i polskojęzycznym mediom.

]]>https://www.tvp.info/62207763/woronicza-17-szokujace-slowa-kropiwnickieg...]]>(link is external)
]]>https://i.pl/wedlug-grzegorza-schetyny-reparacje-nie-naleza-sie-polsce-r...]]>(link is external)
 
 
 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

  Witaj! Tak się dzieje, jak najważniejsze ustawy z wolnościowe wrzuca się do kosza.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1646816

Niestety

Vote up!
2
Vote down!
0
#1646820

    Zbolszewizowani łgarze i cynicy jak Tusk, przydupas sowieckiej agentki Merkel czy amoralny Trzaskowski, łącznie z postbolszewicką, mafijną PO - której członkowie latami rabowali i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez antypolską i rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

    Po to, by zbrodnicze mafie działające w okresie rządów PO-PSL - znów mogły bezkarnie rabować Polaków, czyli "żeby było jak było".

    Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest bardzo liczna - włączając Merkel i obecnego kanclerza Niemiec Scholza zakochanego w sowieckiej tzw. NRD. Olaf Scholz jako zdeklarowany marksista z Hamburga współpracował z komunistycznymi organizacjami w tzw. NRD. W najmroczniejszej fazie zimnej wojny dwudziestoparoletni Olaf Scholz, wówczas wiceszef młodzieżowej przybudówki SPD, regularnie jeździł do sowieckiego Berlina Wschodniego i Poczdamu, gdzie odbywały się wspólne obozy i konferencje z udziałem członków komunistycznej Wolnej Młodzieży Niemieckiej oraz Socjalistycznej Partii Jedności.

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1646853