Ni to pies ni to wydra , „Ruch 4 czerwca”

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Różne paroksyzmy skręcają totalnych , próbując co rusz tworzyć nowe byty polityczne, które w zamyśle mają spowodować  to, że w listopadowych wyborach parlamentarnych totalni zdobędą władzę.

PO wystartowała pierwsza wyciągając dinozaurów typu Miller, Buzek, Cimoszewicz, et consortes  okraszone dwoma trochę młodszymi Sikorskim i Marcinkiewiczem czyli szwarc mydło i powidło, TW, razem z PZPR  i dla zamydlenia wyborcom oczu wyborcom nazwała ich Koalicją Europejską.

Człowiek Palikota Biedroń stworzył niby partię „ Wiosna”, która tak de facto nie jest partią, bo nie została jeszcze zarejestrowana. Stek bzdur wypowiedziane na konwencji mogła spowodować to, że przeciętnemu człowiekowi mózg stawał.

Tyle punktów , które łamały Konstytucję, trudno sobie wyobrazić, a ogłoszenie, że ta partia wprowadzi małżeństwa jednopłciowe, mimo tego, że Konstytucja mówi wyraźnie, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, jest tego dobitnym przykładem.

Tusk nie chce być gorszy, bo choć oficjalnych ruchów nie ma , to mówi się , że Tusk chce powołać coś co ma się nazywać „Ruchem 4 czerwca”, który ma zarówno uderzać w Schetynę jak i PiS, a ma się opierać na prezydentach dużych miast, w których rządzą prezydenci PO.

Tusk w swoim stylu nazwał ruch, nazwą pierwszych niedemokratycznych wyborów, z 4 czerwca tzw. wyborów koncesjonowanych przez komunistów 35% .

Druga data nie mniej fortunna 4 czerwca 1992 r. gdzie to pierwszy niekomunistyczny rząd śp. Jana Olszewskiego został obalony min. przez Tuska ( słynne policzmy głosy) na wyraźne polecenie agenta TW Bolek.

Zarówno jedna jak i druga data jest bardzo niefortunna i albo gloryfikuje ułomne wybory, albo obalenie przez agentów legalny wybrany rząd.

Czyli mówiąc Gomółką „ ni to pies ni to wydra, coś takiego na kształt świdra”.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Wirtualna Polska podaje rozkład mandatów po przeliczeniu wyników sondażu IBRiS:

PiS 226
PO 121
W 85
SLD 10

Nie wiem kto im to policzył ale sumują się do 442 mandatów a w Sejmie jest 460 miejsc.

Czyżby jakieś zmiany ustrojowe sie nam szykowały?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1580520

Widocznie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1580528

w wirtualnym sejmie Wirtualnej Polski.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1580547

Nigdy nic nie wiadomo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1580549