Nachalne są te ku**y i zuchwałe.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Mówiąc Szwejkiem o opozycji to nachalne są te kurwy i zuchwałe. Taka narracja totalnych jest trochę na własne życzenie PiS. Totalni chcą komisji po prowokacji TW „Ernest” miliardera i właściciela banków i innych instytucji finansowych.

Swoją drogą to szef KNF ma to co ma na własne życzenie, z byłymi TW nie rozmawia się sam na sam. Czy Chrzanowski wziął łapówkę czy nie niech sprawdzi prokuratura i rozstrzygną sądy.

Po dziesiątkach afer te zuchwałe ku**y chcą komisji śledczej, po sprawie ze sprzedażą Ciech, Energetyka PKP, PKL i wielu, wielu innych szemranych interesach totalni domagają się komisji śledczej, w przypadku KNF prokuratura zadziałała natychmiast.

Gdy baron podkarpacki  Bury się śmieje z sądów, a szef  NIK Kwiatkowski ma w d…e honor i przyzwoitość  i trwa na swoim stanowisku i  oni śmią żądać komisji.

Moim zdaniem jest to pokłosie niemrawych działań rządów PiS w sprawie dziesiątków afer PO-PSL , jeżeli prokuratura toczy śledztwa chociaż nie przekłada się to na akty oskarżenia, aferały mogą liczyć na ostatnia linie obrony sądy, których działania są wyraźnie destrukcyjne w stosunku do rządu.

Jeden Gawłowski nie czyni wiosny, mimo tego, że spędził w areszcie 3 miesiące, po czym gdy wyszedł jeszcze straszył układ rządzący.

Co z dziesiątkami urzędników państwowych, sędziów i prokuratorów, których niekompetencja, albo zła wola uwidoczniła się w czasie przesłuchań Komisji AG.

Czasem się zastanawiam czy to wszystko nie jeden wielki teatr, my wam nic nie zrobimy, a wy nam również nie.

Pytam się , który sędzia poniósł konsekwencje wydając kamienice na ponad 100 letnich właścicieli albo ich pełnomocników, gdzie są  rzecznicy dyscypliny sędziowskiej?

Zuchwałość totalnych jest porażająca i póki nie zaczną działać sądy to się nie zmieni. 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Tamci mają wpisany zawód -złodziej .

Tymczasem  - Nasi poszli z banerem "czyste ręce' 

I, zastanawia mnie Instytut głupich kroków Premiera . 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1575298

Może bardziej konkretnie, jakie głupie kroki Premiera?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1575301

.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1575299