A w Polsce atak homolobby na wiarę katolicką i jej symbole

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Gdy w Prudniku w okolicach Wielkiej Nocy kilka dzieciaków okładała kijami kukłę Żyda zgodnie z tradycją, ci co zawsze podnieśli wrzask, że to antysemityzm, oburzenia autorytetów nie było końca w tych mediach co zawsze czyli TVN i GW.

Nie wiem czy w drodze rewanżu ale wkrótce w Płocku pojawiły się plakaty bezczeszczące Matkę Bożą z Dzieciątkiem , gdzie w miejsce aureol pojawiły się homoseksualne tęcze , w okolicach kościoła czy była to zemsta homolobby w Płocku za to , ze ksiądz nie pozwolił na umieszczenie przy Grobie Pańskim  flag homolobby z czego wywiązała się awantura.

Jasnym jest, że homolobby robi wszystko, żeby sprowokować kościół katolicki. Bardzo charakterystyczne jest jak zachowały się pseudoelity. Gdy Muzeum Narodowe wycofało moim zdaniem obsceniczne „przedstawienie” tzw. sztuki, czyli kobietę w sposób wyuzdany jedzącą banana/y w sposób bardziej pasujący do sceny pornograficznej niż muzeum, to pseudo artyści, totalni, dziennikarze ze stacji tych co trzeba, itd.  w sposób prowokacyjny jedli banany, to dla nich było cenzurą czy coś w tym rodzaju, natomiast profanacja obrazu Matki Boskiej z Dzieciątkiem nie wywołało u nich żadnej refleksji.

Pokazuje to płytkość intelektualną tzw. autorytetów i osób ich wspierających, dla których uderzenie w wiarę i kościół jest celem samym w sobie.

 

 

https://wpolityce.pl/polityka/444504-gdzie-sa-granice-skandaliczna-grafika-obroncow-bananow

https://forumdlazycia.wordpress.com/2019/04/27/profanacja-wizerunku-matki-bozej-w-plocku/

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Wybory odbędą się w Dzień Matki.

A, że każdy wyborca ma matkę, temat rodzicielstwa roztropnie poruszany w końcówce kampanii wyborczej może przekonać część niezdecydowanych wyborców do oddania głosu na prawicę.

Przy jednoczesnym obnażaniu zamysłów środowisk homoseksualnych.

Pozdrawiam.

dratwa3

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1588051

Słuszna uwaga.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1588052