Koronawirus specjalnego przeznaczenia , tylko na koperty do wyborów.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Koronawirus specjalnego przeznaczenia , tylko na koperty do wyborów.

Opozycja w Senacie wyborami prezydenckimi , bawi się jak odbezpieczonym  granatem. Ostatnio  Marszałek Koperta, , który tak jak nikt zna się na kopertach, przypomnijmy jest oskarżany przez ponad 70 osób,  o przyjęcie łapówek przez profesora, w trakcie leczenia ich najbliższych w bardzo trudnych dla pacjentów stanach chorobowych ,pieniędzy, bez, których ( tych pieniędzy) leczenie byłoby,   raczej niemożliwe.

Jeżeli  Marszałek Grodzki mówi, że koperty które mają przyjść do wyborców stanowią śmiertelne zagrożenie, dla osób odbierających te koperty, to ja się zastanawiam, czy człowiek z tytułem naukowym profesora tak rzeczywiście nie jest debilem.

Znaczyłoby to, że na kopertach wyborczych jest koronawirus specjalnego przeznaczenia, a na innych przesyłkach rozprowadzanych przez   Pocztę Polską takich jak przekazy urzędowe , lub korespondencja już nie.

Jeżeli do tego dodamy setki przekazów wysyłanych  przez wiele firm kurierskich, to widać jak irracjonalne są zarzuty o „ morderczych kopertach  kolportowanych przez Marszałka Kopertę.

Sprawa jest prosta jak nie powiem co. Otóż zemsta Schetyny pani MKB, ma „ już” 5% poparcie, a w wpadkach przegoniła o kilka długości , wydawałoby się mistrza w tym gatunku Ryśka Petru.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/497626-po-co-ten-cyrk-w-senacie-dyskusja-o-wyborach]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Po rezygnacji z kandydowania Małgorzaty Kidawy Błońskiej wyborcy wpadli w rozpacz. Wprawdzie nie wszyscy, tylko 4 procent,ale zawsze.

Vote up!
6
Vote down!
0

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1628088

Vote up!
4
Vote down!
0
#1628095

Wkrótce Kidawa będzie miała tyle procent, ile mniej więcej piwo bezalkoholowe.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1628162

Co prawda ta rozpacz nie dorównuje rozpaczy ludu koreańskiego po stracie jakiegoś Kima, ale jednak.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1628161

przestępstwa. Tak jak to mają w zwyczaju. Choć teraz, mafiozom czy tej przestępczej bandzie z PO nic już nie pomoże.

Zresztą postbolszewicka agentura wystawia paru innych swoich kandydatów licząc na to, że ich wyniki będą nieco lepsze niż prymitywnej i głupiej Kid-awy... Pewnie powstanie coś nowego założnego przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych organizacji WSI i SB - przecież PO była zakładana przez 3 agentów...

Dotychczasowe żałosne występy Kidawy jako kandydatki pokazały tylko tyle, że jest ona wyłącznie marionetką czy pacynką sterowaną przez jakiegoś oficera prowadzącego...

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628185