Kadry w Sejmie decydują o wszystkim, np. Szczucki vs Kołodziejczak

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Niezastąpiony tow. Lenin mawiał, że najważniejsze są kadry. Potraktujmy nowych posłów , którzy z ramienia PiS i PO weszli do Sejmu jako kadry

Otóż, że strony PiS do Sejmu dostali się m.in.: Marcin Przydacz, Piotr Sałek, Paweł Szrot byli współpracownicy PAD, dostali się również były min cyfryzacji Janusz Cieszyński, któremu zawdzięczamy elektroniczną formę recept, wice szef MSZ Jabłoński czy wice min. aktywów  państwowych Śliwka.

W PO oprócz kilku rozsądnych nazwisk mamy same tuzy. Największym zasobem jest Kołodziejczak, który w swoim c.v. ma m.in. kiblowanie w podstawówce, pokazanie fucka Amerykanom, czy. Pomsty na rząd, za zakończenie handlu z Rosją.

Ale inni są nie lepsi np., dla lewaków marszałkini, dla mnie była marszałek z lubuskiego Polak, która tak naprawdę powinna nazywać się Niemiec, pani która narracje niemiecką o rtęci w Odrze, która przebiła skalę, upowszechniała i propagowała w Polsce.

Ależ widzimy również mecenasa zwanego koniem, który oskarżony jest o zdefraudowanie kilkudziesięciu mln. zł z jednej ze spółek, a ze strachu przed odpowiedzialnością, tak się zagalopował , że bieg zakończył we Włoszech.

W Sejmie z rekomendacji PO  pojawie się były współpracownik byłych komunistycznych służb o pseudonimie „Ben” czyli Wołoszański.

Człowiek, który wie jak się skacze, wskoczył na listy PO i dostał się do Sejmu, piszę o Apoloniuszu Tajnerze.

Jeżeli na rozmowy z PAD, Tusk wystawia m.in. człowieka o nazwisku Szłapek, który był kapelmistrzem w drygowaniu tłuszczą raz lewej stronie, raz prawej , która wyła ***** ***

Z takim zasobem Tusk skazany jest jedynie na wykonywanie poleceń Niemców.

Skoro sam Łukaszenka, pogratulował wyborcom totalnych , to o czym my mówimy.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

  • Nienawidzący polskiego patriotyzmu führer Tusk nie na próżno wystawił w wyborach do Sejmu i Senatu sporo członków mafijnej PO oskarżanych o przestępstwa kryminalne. W ten sposób przestępcy z PO zyskują immunitet na cztery lata i możliwości dalszego rabowania Polski.

Mafiozo Tusk jest wiernym przydupasem sowieckiej agentki Merkel. Tusk łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzaskowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL latami rabowali i Polskę i Polaków. Mafiozi z PO, sowieckie mafie zbrodniarzy z UB, SB i WSI-FSB, mafie w UE i ruska agentura w UE i Niemczech - opłacające antypolską propagandę - chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polaków.

Dlatego "führer" Tusk z jego „für Deutschland” został skierowany przez rosyjsko-niemiecką agenturę do Polski z nominacją na premiera od załganej lewackiej małpy von der Leyen z UE -- m.in.po to żeby podporządkować i zniszczyć Polskę w interesie niemiecko-rosyjskiej agentury oraz w interesie Niemiec wprowadzić Polskę do strefy euro, co byłoby dla Polski bardzo kosztowne i prowadziłoby do głębokiej recesji.

  Ponadto, w UE i Niemczech jest wielu agentów rosyjskich zbrodniarzy - jak Merkel i Scholz - oraz agentów wpływu działających pośrednio na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są także osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem - była traktowana jak normalny partner.

Olaf Scholz jako zdeklarowany marksista z Hamburga współpracował z komunistycznymi organizacjami w tzw. NRD. W najmroczniejszej fazie zimnej wojny dwudziestoparoletni Olaf Scholz, wówczas wiceszef młodzieżowej przybudówki SPD, regularnie jeździł do sowieckiego Berlina Wschodniego i Poczdamu, gdzie odbywały się wspólne obozy i konferencje z udziałem członków komunistycznej Wolnej Młodzieży Niemieckiej oraz Socjalistycznej Partii Jedności

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1655908