Jedno wielkie sk******wo

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Zachowanie totalnych można nazwać jednym wielkim skurwysyństwem. Dobitnym tego przykładem jest Teatr Wielki - Opera Narodowa, który w dniu pogrzebu Adamowicza odwołał spektakl, natomiast w dniu żałoby narodowej w dniu pogrzebu premiera Olszewskiego „Show must go on”. Spektakl „Cud albo Krakowiaki i Górale”. reżyserowany przez Jarosława Kilina "iskrzy humorem i igra z tradycją".

Co tam, że zmarł były pierwszy niekomunistyczny premier RP odwołany przez agentów, w teatrze w tym czasie musi być wesoło.

Tylko niecenzuralne słowa cisną się na usta.

Inny przykład świadczący o małości i nienawiści totalnych do „ Dobrej zmiany” jest uchwała upamiętniająca Jana Olszewskiego.

22 senatorów PO wstrzymało się od zagłosowania za nią , nie tak jak w przypadku uchwały upamiętniającej Pawła Adamowicza , za którą głosowali wszyscy senatorowie przy jednym głosie przeciw, mimo tego, że Paweł Adamowicz był jawnym przeciwnikiem PiS.

Jak pisałem senatorowie PiS umieli się wznieść ponad polityczne podziały i zagłosować za uchwałą, czego nie potrafili senatorowie PO.

Mimo tego, że Adamowicz nie był kandydatem PO na prezydenta Gdańska i prasa, GW, TVN, atakowały go a kontrkandydat Jarosław Wałęsa mówił o niewiadomego pochodzenia pieniądzach Adamowicza, za które on kupił 7 mieszkań, teraz PO próbuje zrobić z niego świętego, urządzając miesięcznice (pierwsza już była).

Nikt z przeciwników Adamowicza nie przeszkadza w tych uroczystościach, tak jak to było w przypadku Obywateli UB czy Kodziarstwa w przypadku miesięcznic smoleńskich, taka to różnica między totalnymi a obozem dobrej zmiany.

 

https://niezalezna.pl/258888-odwolali-spektakl-podczas-zaloby-po-adamowiczu-w-trakcie-pogrzebu-jana-olszewskiego-beda-grac-bez-zmian?fbclid=IwAR1ykpLSnMo7xb4NMq8r0LC_-9u27YOOuy9-gWH9YtUz_W5PG5azzY8CP34

https://wpolityce.pl/polityka/433977-az-22-senatorow-nie-poparlo-upamietnienia-jana-olszewskiego

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

i co robi minister Gliński? Przecież ten teatr na pewno jest współfinansowany z naszych podatków. Nie dziwi mnie to, że skur....y zachowuja się jak skurw...y - dziwi mnie to, że ci co gderają,ze są z "dobrej zmiany", to tych zmian nie robią.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1580835

Jeżeli jest tak jak piszesz, to rzeczywiście postawa premiera Glińskiego jest niezrozumiała.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1580858

- Czy ze składników opozycji w której znajduje się: bolszewik,Żyd, faszysta, zdrajca, komunista, obcy agent, zboczeniec seksualny można upiec dobry "patriotyczny tort" ?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1580847

Raczej patriotyczny gniot.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1580871