Córka czerwonoarmisty pluje na polski mundur.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj


Myślałem, że trudno będzie „przebić” słowa pokraki Ochujskiej, która przyrównała działanie  polskich obrońców granic do działań Eichmana, ale znalazła się córka czerwonoarmisty Hollanda polskiego żyda, która nakręciła film szkalujący polskich strażników granicznych pod tytułem ”Zielona granica”, która stanowi obraz fiksacji Agnieszki Holland, na temat polskich obrońców granic.
Jeżeli miałbym z czymś porównać ten obrzydliwy paszkwil to jedynie z filmikami goebbelsowskiej  propagandy na temat żydów w hitlerowskich Niemczech.
Ten niby paradokument miał zohydzić polski mundur, a wzbudził całą masę działań w obronie polskiego munduru „ nie dotyczy to lewactwa polskiego i zagranicznego, niektórych celebrytów i peowskich polityków. 
A teraz rezime;
Córka żydowskiego komunisty, propagandysty z ,,Trybuny Ludu", tworzy film ,,Zielona Granica", opluwający polski mundur i mający za zadanie oczernić Polskę na arenie międzynarodowej.
Dofinansowanie filmu autorka zawdzięcza Rafałowi Trzaskowskiemu - synowi tajnej współpracownicy SB, aktualnie działającemu w Platformie Obywatelskiej - partii założonej przez komunistycznego agenta. Trzaskowski przejdzie do historii jako ten, który przeznaczył miliony złotych na tęczową fundację byłej funkcjonariuszki SB od zadań specjalnych mających za zadanie zniszczyć polskie dążenia niepodległościowe.
Na uroczystej premierze plującego na Polskę filmu, do zdjęć pozuje Jerzy Owsiak, resortowe dziecko, syn pułkownika Milicji Obywatelskiej. Owsiak nie tylko pozuje ale i reklamuje film trzymając go w ręku, a drugą ręką robi znak zwycięstwa.
Obok niego na premierze - Kuba Wojewódzki, syn PRL-owskiego prokuratora, do którego pretensje ma na przykład kultowy raper OSTR - wyznał, że ojciec celebryty za komuny zaszedł za skórę jego rodzinie.
Na premierze paszkwilu córki żydowskiego komunisty również - Adam Bodnar. Znany ze wspólnych występów ,,Tour de Konstytucja" u boku ,,sędziego" Tulei - syna funkcjonariuszki komunistycznej SB. Bodnar uzyskał tytuł naukowy za pracę pod kierunkiem Wyrzykowskiego - znanego z wykładów w kuźni esbeków, uczelni imienia Dzierżyńskiego. W latach 80-tych Wyrzykowski nawiązał relacje z towarzyszami Walterem i Wejchertem, a gdy stworzyli TVN - dostał fuchę w radzie nadzorczej tej telewizji.
Na premierze filmu córki żydowskiego komunisty pojawił się ,,dziennikarz" Morozowski - syn archiwisty w komunistycznym Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego, żydowskiego pochodzenia.
Oprócz niego, na premierze pojawiły się również jego koleżanki z pracy - Kolenda-Zaleska (teoretycznie dziennikarka informacyjna, a praktycznie - niemal rzeczniczka prasowa Tuska) i Monika Olejnik, córka majora komunistycznej SB. Pracownice telewizji TVN stworzonej przez towarzysza Waltera, którego za komuny żydowski komunista Urban polecał generałowi Kiszczakowi do robienia esbeckiej propagandy.
Największą propagandę filmowi córki żydowskiej komunistki robi ,,Gazeta Wyborcza" - założona przez syna żydowskich komunistów, Michnika, który swoją prawą ręką uczynił córkę żydowskiego komunisty, Helenę Łuczywo, i gdzie od ponad 30 lat pisze teksty syn żydowskiej komunistki, Konstanty Gebert, i gdzie pisał polityczne, antylustracyjne teksty esbecki konfident Lesław Maleszka a wydawcą gazety, dla odmiany - córka żydowskiego komunisty (Wanda Rapaczyńska).
List otwarty, którego sygnatariusze dziękują córce propagandysty ,,Trybuny Ludu", za ,,patriotyczną postawę", podpisała Anna Bikont (redaktorka ,,Wyborczej" i córka żydowskiej komunistki z ,,Trybuny Ludu"), Michał Boni (tajny współpracownik SB, działający obecnie w Platformie Obywatelskiej założonej przez komunistycznego agenta), Konstanty Gebert (syn komunisty który namawiał Amerykanów żeby nie udzielali pomocy Polsce zaatakowanej przez Stalina, któremu służył propagandowo ojciec Agnieszki Holland), Jan Grabowski (autorytet TVN-u, który w zagranicznej prasie opierdolił Niemców na arenie międzynarodowej za to, że przejmują na siebie za dużo winy za holokaust i nie pozwalają Polakom przejąć wstydu za holokaust), Żyd Józef Hen (członek komitetu poparcia komunisty Cimoszewicza w wyborach prezydenckich), Michał Komar (syn żydowskiego komunisty), Ewa Łętowska (żona Janusza zarejestrowanego jako TW SB), Helena Łuczywo (córka żydowskiego komunisty), Adam Michnik (syn żydowskiego komunisty skazanego za próbę narzucenia Polsce komunizmu siłą), Aleksander Smolar (syn żydowskich komunistów) i wielu tym podobnych.
To oczywiście wszystko totalny zbieg okoliczności.
Co się stało z Twoją godnością, biedna Polsko...

]]>https://i.pl/porownala-funkcjonariuszy-strazy-granicznej-do-adolfa-eichm...]]>
]]>https://niezalezna.pl/polska/wydarzenia/zielona-granica-tomasz-sakiewicz...]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

jak szczur

 

obżarty polską strawą

polską krwią opity

żydobolszewicki stwór

wyłazi jak szczur

 

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1654632

WSTYD i Hanba

nigdy nie pojde na zaden paniusi  film

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#1654706