Konieczna ekshumacja wszystkich ciał zamachu smoleńskiego!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Od początku tragedii smoleńskiej twierdziłem, że najbardziej mroczną stroną w jej wyjaśnieniu jest brak sekcji zwłok przeprowadzonej przez polskich lekarzy.

Ekshumacja zwłok i ponowne dokonanie ich badań oraz sekcji lekarskiej było i jest w dalszym ciągu koniecznością. I dotyczy to  wszystkich ciał, niezależnie - choć być może będzie to odebrane przez niektórych jako brak z mojej strony uczuć empatycznych - od woli rodzin tragicznie i bestialsko zamordowanych.

Według mnie wymaga tego pośrednio nie tylko stanowione prawo (niektórzy twierdzą, że nawet wprost jest to konieczność prawna), ale przede wszystkim jest niezbędne do wyjaśnienia przyczyn tej największej w historii polskiej, do dzisiaj zagadkowej tragedii najwyższych elit polskiego państwa. Tym bardziej, że - w świetle odkrycia trotylu oraz cyrkonu, krzemu i wapnia na wraku samolotu - najpewniej mieliśmy do czynienia z zamachem...

Jest to jeszcze tym bardziej konieczne, że okazało się, iż polscy patomorfolodzy - wbrew stwierdzeniom Kłamczuchy Kopaczowej - nie uczestniczyli w badaniu zwłok Polaków a dokumenty sekcyjne przysłane z Rosji są niekompletne i delikatnie ujmując ich treść mija się z rzeczywistością. Staje się to tym bardziej konieczne, że ostatnio mieliśmy do czynienia z zamianą ciał śp. Anny Walentynowicz i ś.p. prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego a ekshumacja ciała Z. Wassermana potwierdziła, że Rosjanie de facto sfałszowali dokumentację medyczną wskazując na inne niż w rzeczywistości wcześniejsze uszkodzenia wewnętrzne umarłego.

Ponadto nie dokonano przecież żadnego "przesiania ziemi smoleńskiej na 1 metr w głąb", znajdowano fragmenty ciał i rzeczy ofiar długo po tragedii oraz dokonano kremacji niezidentyfikowanej części ludzkich szczątków. Pomijam już fakt, że trumny do Polski przyjechały zalakowane i nigdy nie zostały w Polsce otwarte, co nasuwać może tylko wiele przypuszczeń i wątpliwości... nawet dotyczących tożsamości samych ciał i skłaniających do zadania pytania: Co faktycznie kryją rosyjskie trumny?

W świetle powyższego chyba już ostatecznym argumentem za przeprowadzeniem ostatecznej ekshumacji wszystkich nie skremowanych dotąd ofiar tej tragedii jest ostatnia ekshumacja ciał księdza Ryszarda Rumianka i księdza Zdzisława Króla - kapelana Warszawskiej Rodziny Katyńskiej. Okazuje się bowiem, iż "wbrew twierdzeniom prokuratury  - ciała (dop.kj) - nie zostały zamienione zamiennie i że rodzinie księdza Ryszarda Rumianka dotąd nie jest wiadome, w którym grobie spoczywa ich bliski (...) i nie zgadza się na pogrzeb poległego w Smoleńsku kapłana..." [1]. "Nie podano również informacji o ponownym pogrzebie tajemniczego ciała, które spoczywało w grobie ks. Z. Króla" [2].

Jeżeli faktycznie mamy do czynienia z taką sytuacją, to nie ulega wątpliwości, że konieczna jest ekshumacja możliwie wszystkich ofiar zamachu.

Dygresyjnie... Zastanawiająca jest niemal kompletna "cisza medialna" nad tą sprawą... Rządowi "strusie" chowają "głowy w piasek" i starają się zamilczeć ten temat oraz już całkowicie "zaciemnić" cały proces ekshumacji...

Oj nie uda im się to! Prawda już jest znana... 

[1] http://wojciechsumlinski.salon24.pl/470926,dlaczego-dotad-nie-odbyl-sie-pogrzeb-ksiedza-rumianka

[2] http://clouds.nowyekran.pl/post/82472,wciaz-nie-znaleziono-ciala-ks-rumianka 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jest również TOMOGRAFIA każdego z ekshumowanych ciał.
Z pełną dokumentacją zdjęciową, aby dziurawy stefek
przestał wykrzykiwać o braku oparzeń(ciekawe, dlaczego dopiero teraz, po ponad 2,5 roku na to wpadł).
Wtedy badania porównawcze w sposób pewny pokażą
przyczyny.
A i powbijane fragmenty samolotu nie "umkną uwagi"
prokwojów...
Choć jak dotychczas, to nawet rentgena omijają jak
diabeł święconą wodę.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#313098

Współczuję rodzinom. Jest to dla nich po prostu niewyobrażalny ból i cierpienie. Jak można tak wprost nieludzko z nimi postępować? To jakieś szaleńcze i szatańskie dzieło już nie-ludzi...

Pozdrawiam

P.S.

Boją się wszystkiego, co przybliża do prawdy o zamachu smoleńskim

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#313104

Boją się, ale PRAWDA ich nie ominie.
Zło się piętnem odciska i zawsze na światło wyjdzie.
A oni wystąpili przeciw wielu milionom krnąbrnych
i wściekle upartych.
Powinni to przewidzieć, zanim wstąpili na ścieżki
moskala-terrorysty.
Marzyło im się naśladowanie stalina ludobójcy,
ale tu nie rosja...a Polak to nie kałmucki rab.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#313109

Po ekshumacji związanej z ciałem Anny Walentynowicz. Zarówno jej syn, jak i krewni drugiej osoby powiedzieli, że w Moskwie bez żadnych watpliwości rozpoznali panią Annę, bo jej twarz nie była uszkodzona. Mogli się pomylić członkowie jednej rodziny, ale nie dwóch. Syn pani Ani wyraźnie powiedział, że identyfikacja po ekshumacji nastąpiła wyłącznie na podstawie PODANYCH PRZEZ PROKURATURĘ WYNIKÓW BADAŃ DNA. Twarz była zmasakrowana, więc to również mogły byż zwłoki innej osoby, tak jak w przypadku księdza Rumianka. Jak prokuratura kłamie przekonaliśmy się po kolejnych konferencjach prasowych. Prokuratorzy zdawali sobie sprawę jakim skandalem byłoby podanie do wiadomości, że to nie jest ciało pani Walentynowicz. Wymusiłoby to szukanie do skutku. Teraz wygląda na to, że tak trzeba będzie postępować. Zwłaszcza jak przypomni się wystąpienie Seremeta w Sejmie, który "wyjasniał" zamianę ciał w wyniku złego rozpoznania przez rodziny. Rżnął głupa gorzej niż Szelag na konferencji prasowej w sprawie trotylu. I własnie te kretactwa uprawdopodobniają najbardziej możliwość zamachu. Przy "zwykłej" katastrofie nie byłoby to potrzebne. Sami już się tak zamotali w tych kłamstwach, że zabrakło pomysłów na kolejne wytłumaczenie. Pozostał hamski atak na każdego, kto odważy sie podważać oficjakną wersję.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#313119

Masz rację. I dobrze, że przypomniałaś o wapliwościach związanych ze śp. A. Walentynowicz...

Chłopcy się kompletnie zamotali... Nie maja pomysłów na tłumaczenie tych kłamstw... dlatego teraz milczą. Cisza kompletna...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#313127

powinny być wykonane Z URZĘDU po przybyciu zwłok do Polski! Nie wymaga to zgody rodzin i nie ma tłumaczenia np. jak się mądrzył Komorowski, że wszystko odbyło się szybko "by rodziny nie cierpiały". Jakoś tak powiedział.
Prokuratura zarządza sekcje i koniec, kropka.

Czy dziś - po 32 miesiącach rodziny nie cierpią z powodu tego, że ekshumacje wykazały co wykazały ? To jest dopiero udręka i to dla prawie wszystkich rodzin. No, może za wyjątkiem takiego skopa Deresza i jemu podobnych.

Jest tylko jedno "ale" - TA "ekipa śledcza" wykonałaby je tak samo jak "wykonała" je po ekshumacjach, czyli żeby przypadkiem ciała nic nie "powiedziały".

Pozdrawiam.
contessa

PS. Dla informacji odnośnie zalutowanych trumien. Przepisy międzynarodowe wymagają transportu zwłok przez granice w zalutowanych pojemnikach. To nie jest wymysł rosyjski czy polski, takie są standardy europejskie. Zadna firma zajmująca się tego typu transportem nie wykona przewozu w inny sposób bo byłoby to złamanie prawa, odebranie jej uprawnień, sądy itd. Natomiast nie ma przepisu zabraniającego rozlutowanie trumny w miejscu jej przeznaczenia i w tym momencie ten, kto powiedział rodzinom, że trumien w Polsce nie wolno otwierać - jest ohydnym kłamcą i powinien za to odpowiedzieć.
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#313155

 SPolegliwi,POwiedzieli ( cytat z Kurskiego),że TNT - To Nie Trotyl? Wrogów znamy,gorzej ze zdrajcami,ktorzy byli "przyjaciółmi"! To jest nasz Polski problem!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#313133

By żaden zdrajca nie uczestniczył w naradzie
Badaczy którzy są niezależni od zdrajców elyty
Lub nie należą do ich zdradzieckiej świty
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#313208