A może celem zamachu w Smoleńsku było powstanie też Judeopolonii? (1)

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 Nie wiem czy wszyscy pamiętają lekceważące wypowiedzi B. Komorowskiego dotyczące próby zamachu na śp. L. Kaczyńskiego w Gruzji oraz listopadową (2009 rok) wypowiedź o tym, że "prezydent gdzieś poleci i...".  Nie wiem też czy wszyscy pamiętają nagłą rezygnację z kandydowania na prezydenta D. Tuska i jego propozycję dla ś.p. L. Kaczyńskiego, aby obaj zrezygnowali z kandydowania*. Na rzecz kogo? No oczywiście, że B. Komorowskiego!
 

Po prostu tą funkcję miał i musiał objąć B. Komorowski a ze śp. profesorem Lechem Kaczyńskim nie miał żadnych, ale to żadnych  wyborczych szans i może tutaj należy też szukać przyczyn zamachu smoleńskiego?. Przecież znany jest też prawdopodobny fakt umieszczenia przez B. Komorowskiego w internecie jego pokatastrofalnego przemówienia jeszcze przed katastrofą, antykonstytucyjnego objęcia p.o. prezydenta (zanim aktem zgonu poświadczono faktyczną śmierć ś.p. L. Kaczyńskiego)  oraz przejęcie - w celu odnalezienia aneksu do raportu z likwidacji WSI - BBN-u tuż po niej....
 

Osobiście sądzę, że konieczność objęcia przez Komorowskiego prezydentury mogła chyba determinować też część działań zmierzających do ewentualnego zamachu...
 

Ja wielokrotnie mówiłem i pisałem, że B. Komorowski to jedna z najczarniejszych postaci dla Polski., na którą należy bacznie zważać. Pisałem o tym wielokrotnie. Przypomnę choćby słowa z jednego z moich takich postów na jego temat (Zwodniczy kamuflaż Prezydenta i jego Protektorów!):
 

""Nie dajmy się jednak zwieźć temu kreowanemu obrazowi Bronisława Komorowskiego! Uważam dalej, że pod tą fasadą kryje się jeden z najniebezpieczniejszych ludzi dla Polski, Polaków i ogólnie naszej Ojczyzny! Może należy się zastanowić, czy cała obecna prezydentura B. (k...) nie jest jednak przemyślana a tworzona narracja ma odwrócić od zadawania trudnych pytań i "przykryć" prawdziwe i tragiczne dla Polski oblicze Bronisława Komorowskiego? (...) Jeszcze we wrześniu 2010 roku w notce: "Wolski widział w "śpiochu" Myśliwym cechy jeneralskie... wiedział co mówi!" pisałem na temat ówczesnego kandydata na prezydenta: 
 

Pamiętacie jak to Wolski chwalił "śpiocha" Myśliwego jaki to z niego byłby świetny jenerał!

A my się śmialiśmy, chociaż ja zawsze powtarzałem i przestrzegałem przez "śpiochem" Myśliwym:

1) Generalissimus? B. Komorowski - nasz (ich) Namiestnik?...,

2) Uwaga na Pełniącego Obowiązki Bronisława Marszałka Komorowskiego! ,

3) Narracja B. Komorowskiego: "Jestem wykształciuchem"! ,

4) Uwaga na animalizację myśliwych - pasjonatów!

5) B. Komorowski - Zrewitalizowany Nowy Produkt na rynku politycznym

(...konieczny epilog notek... Trzej przyjaciele... PROROCY i CZARODZIEJE? )

Przeczytajcie i wyciągnijcie wnioski dlaczego Wolski tak wierzył w "śpiocha" Myśliwego, dlaczego SOWOWY generał M. Dukaczewski otwierał szampana opijając zwycięstwo "śpiocha" Myśliwego jeszcze przed ogłoszeniem wyników wyborów prezydenckich, dlaczego "śpioch" Myśliwy  sobie jeździł z J. Palikotem polować na głuszce w Rosji na zaproszenie KGB, dlaczego Palikot teraz tworzy partie prezydencką.
 

Przeczytajcie teraz pierwszy wyraz tytułu pierwszej ze wskazanych powyżej moich notek. Wystarczy. Wolski uczył się od GRU od lat 40-tych XX wieku. Zajęło mu to kilkadziesiąt lat zanim wprowadził Stan Wojenny.  Widocznie "śpioch" Myśliwy okazuje się przerastać "umiejętnościami" Wolskiego, za co go Wolski słusznie pochwalił w telewizorni"".
 

Można jednakże zadać i inne pytania, które być może winny skierować też podejrzenia dokonania zamachu smoleńskiego w zupełnie innym, niż dotychczas, kierunku (oczywiście tylko jako podstawy do postawienia hipotez do zweryfikowania):
 

Kto namaścił B. Komorowskiego na prezydenta Polski?
 

Kto zarządza dziś B. Komorowskim i dlaczego może to być np. jego żona o nazwisku panieńskim Dziadzia, która to jest córką Hany zd. Rojer (Wolf i Estera Rojer to dziadkowie Anny Komorowskiej ze strony matki)?
 

Dlaczego ożyła dziś idea budowy w Polsce Judeopolonii z herbem jak poniżej...
 

i językiem hebrajskim jako drugim urzędowym językiem w Polsce...
 

Może w końcu potencjalnym celem ewentualnego zamachu smoleńskiego było - oprócz kondominium rosyjsko-niemieckiego - powstanie na terenie Polski Judeopolonii?
 

Pozdrawiam

cdn...
 

* Tak, mówił o tym Ś.P Lech Kaczyński w "Ostatnim wywiadzie" Łukasza Warzechy(ostatnia rozmowa Ł.Warzechy z Prezydentem odbyła się 7.04.2010 roku): „…było jeszcze spotkanie , podczas którego pan premier Tusk zaproponował mi, żebyśmy obaj wycofali się z kandydowania w wyborach prezydenckich. Propozycja była bardzo kusząca: on pozostałby premierem, a ja byłym prezydentem (śmiech)”.

(dziękuję blogerowi 35stan za wskazanie tej wypowiedzi śp. Lecha Kaczyńskiego)
 

P.S.
 

Musimy w końcu poznać treść aneksu do raportu WSI! Może też i "samobójca" krąży właśnie wśród osób, które poznały jego treść? Dlaczego A. Macierewicz i PiS nie walczą o jego ujawnienie?
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie byłbym taki pewien, że to olewają.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Muldi

#272763

To niech walczą na głos...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#272784

może sprawy nie dojrzały do tego, by na tym etapie to ujawniać.

Pozdrawiam niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#272802

Niestety, obawiam się, że nie możemy sobie pozwolić na zbyt długi okres dojrzewania... spraw ;-)

Pozdrawiam
Droga PP

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#272872

WARTO, WŁOS SIĘ JEŻY, CO TE MOŚKI WYPRAWIAJĄ:

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/uroda-holokaustu.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

insurekcjapl

#272795

Myslę ze duzo prawdy w tym co Wasc piszesz. Mała dygresja co chodzi mi po głowie odkad stało sie jasne co sie wydarzyło 10.04.2010 i kto za tym stoi: Nie wiem czy ktos jeszcze zauwazył, ze mamy doczynienia z bardzo rzadkim przypadkiem w historii (moze w dawnych czasach nie az tak rzadkim), oto co najprawdopodobniej sie stalo: druga osoba w Panstwie (Komorowki - Marszalek Sejmu RP) wzial udzial w spisku przeciwko m.in. Prezydentowi RP, czyli pierwszej osobie w Panstwie Polskim. Czyli bral udzial w zamordowaniu glowy Panstwa, by  potem z usmiechem pod wąsem zając jego miejsce.. Czy tak nie działo sie czesto w Starozytnym Cesarstwie Rzymskim, i wielu innych Krolestwach? Historia lubi zataczac koło..!

Panter74

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Panter74

#272807

Aby obŻydzić własny kraj należy: zlikwidować mu gospodarkę, osłabić jego obronność, zwalczyć jego wiarę, zorganizować edukację do poziomu podstawowego, usunąć pamięć (IPN), sponiewierać ludzi o poglądach propaństwowych, rozbić więzy rodzinne, przejąć media. Oczywiście to tylko część środków z arsenału do walki z Polskością.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#272850

Pytanie o aneks jest warte 100pkt. To jest tak,jak z aktami SB-mają ich kopie wszystkie zainteresowane państwa-Rosja,Niemcy,US-rael,tylko my ich poznać nie możemy.Kopię aneksu Macierewicz na pewno zrobił i schował,bo idiotą nie jest. Dlatego zadane pytanie jest tak ważne:dlaczego???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#272887

Zastanawiające jest, że nikt o nim dziś nie mówi a przecież tuż po tragedii Komorowski nawet złamał Konstytucję RP, zeby dostać go w swoje łapy.

Rzeczywiście... Ten, kto jest w stanie odpowiedziec na pytanie dlaczego nikt o niego dziś nie walczy, może wskazac też przyczyny i sprawców zamachu smoleńskiego i wileu innych rzeczy dziejących się od 1989 roku!

Pozdraiwam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#272906

Mnie zawsze zastanawiało, dlaczego żydo-komuniści (zresztą obydwoje rodzicie Anny Komorowskiej to pracownicy komunistycznego MSW/UB) tak nienawidzą nie tylko tzw. kapitalistów, ale przede wszystkim właśnie Polaków i dlaczego wśród sowieckich przywódców było tak wielu Żydów z pochodzenia (od Lenina po Trockiego nie wspominając o samym Marksie).

Jest w tym jakaś zawiść wobec innych narodów i faktu posiadania przez nich określonych granicami państw (Żydzi przez tysące la nie mieli swojego państwa).

Ale też wynika z wewnętrznego przekonania, iż są podobno jakimiś nadludźmi, narodem, który winien zarządzać innymi. Stąd w talmudzie tak wiele nienawiści do gojów i zrównywanie ich niemal z bydłem. Stąd nie będąc w żadnym aspekcie antyżydem jestem antysyjonistą talmudyczno-rabinicznym. Nie jest anty wobec ludzi, ale wobec syjonisycznego fanatyzmu wynikającego właśnie z talmudu, jako księgi stworzonej przez zwykłych ludzi interpretującej Słowa Pisma Świetego Starego Testamentu. I to interpretacji zadziwiającej i wedle mnie "chorej z nienawiści" wobec innych niż żydowska narodowości.

Może też wśród żydo-komuny jest wielu chazarskich (stąd ta prymitywna dzikość), a nie żydowskich potomków.

Jest też aspekt NWO i celów takich organizacji i sekt jak Iluminati czy masoneria (opanowana przez syjonistów) a w bardzo dużej części opierająca się na mistycznej, szatańskiej i antykatolickiej kabale (aspekt lucyferyczny)... Podobnie jak ich wiara w "złotego cielca" (lichwa), która nawet J. Chrystusa doprowadziła do wściekłości...

----------------------------------------

Można tak wymieniać bardzo długo. Poza tym w każdej teorii spiskowej jest mała lub duża część prawdy. Żałuję, że ta większość Żydów, która jest cywilizacyjnie normalna nie odcina się i zdecydowanie nie potępia tych antypolskich (i w ogóle antynarodowych wobec wszytkich narodów) fanatyków. Żałuję, że w głowach niektórych majetnych Żydów powstały chore ambicje zawładnięcia śiwtaem (NWO). Widać duży pieniądz doprowadza do szaleństwa i traktowania innych z lekceważeniem... jako motłoch, którym można łatwo rządzić! Żałuję, że być może dzika krew chazarska wpływa na obecny europejski obraz Żydów. Żałuję, że Izrael tak naprawdę stał się dziś jednym z największych nacjonalistycznych i totalitarnych państw na świecie. ...

Pozdrawiam
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#272907

"ta większość Żydów, która jest cywilizacyjnie normalna nie odcina się i zdecydowanie nie potępia tych antypolskich (i w ogóle antynarodowych wobec wszytkich narodów) fanatyków."

Owszem, odcina się i zdecydowanie potępia... tyle, że nie "większość".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#272924

to znaczy nie mają ku temu warunków. Znaczące media, już wszystkie w rękach żydokomuny. Gazeta Polska niszowa, Rydzyk zablokowany. Więc kto ma to upublicznić?. A kto ma aresztować i osądzić winnych?. Te rządowe i antypolskie organy?. Prokurator krajowy, zaczynający dzień od telefonu do Tuska?. Z pytaniem, kogo dziś powiesić?....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#272911

Tak, dziwi cisza wokoł aneksu do raportu WSI podobnie jak dziwi przedwyborcze milczenie (to wygląda na zmowę milczenia) nt. pochodzenia Bredzisławowej.Nikt z IPN nie pisnął ani słowa, nikt z dziennikarzy, ba, nawet A. Ścios nie zapytał mimo że samego gajowego pytał o wiele spraw!

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Petronela

#272936