Oficjalny program uroczystości ogłoszenia stanu wojennego

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Humor i satyra

Rząd D. Tuska, w porozumieniu z kombatantami Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, w skrócie WRON, przygotował bogaty program uroczystości z okazji ogłoszenia przez obecnego doradcę prezydenta B. Komorowskiego - stanu wojennego.

Doradca prezydenta, niejaki Jaruzelski – członek WRON jest obecnie członkiem Rady Bezpieczeństwa Narodowego i doradza prezydentowi, jak rozmawiać z przywódcami Rosji, aby Rosja nie obraziła się na Polskę. To znaczy na III RP. Pokrótce mówiąc, należy tak rozmawiać, jak członek WRON Jaruzelski rozmawiał z Breżniewem. Jest to pozycja na klęczkach, ze spuszczonymi spodniami i oddaniem na twarzy. Dzięki bezcennym radom doradcy prezydenta Komorowskiego, wizytacja prezydenta Rosji w III RP była niezwykle udana, dzięki czemu p. rezydent B. Komorowski może liczyć na podobne poparcie Moskwy, jakie ma dotąd jego doradca, czyli Jaruzelski.

I właśnie dlatego – z powodu sukcesu wizytacji Miedwiediewa w III RP, władze III RP postanowiły zorganizować oficjalne obchody rocznicy ogłoszenia stanu wojennego, z udziałem dostojnego jubilata, tj. doradcy p. rezydenta. Centralne obchody uroczystości ogłoszenia stanu wojennego odbędą się w Pałacu, gdzie rezyduje B. Komorowski. Rozpocznie je śniadanie z udziałem członków WRON, w tym z udziałem dostojnego jubilata, tj. Jaruzelskiego Wojciecha. Mistrzem ceremonii będzie doradca Nałęcz – znawca historii PRL i jej następczyni III RP. W uroczystości weźmie też udział kapral Jaruzelskiego, który wspólnie z gen. Kiszczakiem i obecnym doradcą prezydenta III RP, obalił komunizm, by następnie postawić na „lewą nóżkę” – zgodnie z obowiązującymi w III RP zasadami tolerancji i pluralizmu.

Po uroczystym śniadaniu przewidziany jest panel w Gazecie Wyborczej, z udziałem wybitnych przedstawicieli żurnalistyki z Michnikiem, Wrońskim i Stasińskim na czele. Tematem panelu będzie nurtujące wszystkich pytanie: „Dlaczego do dzisiaj Kaczyński nie odpierdolił się od generała?”. W samo południe, przewidziana jest zmiana warty pod Pomnikiem nieznanego żołnierza, gdy żołnierzy III RP zastąpią byli – często bezimienni dowódcy ZOMO.

W godzinach popołudniowych, Sejm III RP przyjmie rezolucję, w sprawie zmiany nazwy Rady Bezpieczeństwa Narodowego, na Bronka Rada Ocalenia Narodowego – w skrócie BRON. W godzinach wieczornych odbędzie się koncert chóru Aleksandrowa w Filharmonii Narodowej, na który zostali już zaproszeni dostojnicy III RP, z p.rezydentem na czele. W przerwie koncertu przewidziany jest czerwony barszczyk i ruskie pierogi.

W godzinach wieczornych dnia 13 grudnia, przewidziana jest zbiórka czerwonych brygad na ulicy Czerskiej. Po wyposażeniu w gwizdki, odbędzie się przemarsz czerwonych brygad w kierunku rezydencji, w której zamieszkuje obecny doradca p.rezydenta, a zarazem dawny członek WRONU a obecnie BRONU. Czerwone brygady, pod kierunkiem red. Blumsztajna wygwiżdżą wszystkich niepowołanych, którzy zjawią się pod rezydencją doradcy p. rezydenta Bronka.

Doradca p. rezydenta będzie jednak nieobecny w swojej rezydencji, gdyż o godzinie 20-tej wygłosi we wszystkich stacjach telewizyjnych orędzie do Narodu, w związku z uroczystościami z okazji ogłoszenia stanu wojennego.

Przed północą przewidziany jest w stolicy pokaz sztucznych ogni, darmowa grochówka z kuchni polowych oraz ogrzewanie z koksowników. Rząd rozpatruje też zorganizowanie internowania grupy działaczy PIS lub alternatywnie: wprowadzenie obowiązku podpisywania aktów lojalności wobec rządu Donalda Tuska. Uroczystości z okazji ogłoszenia stanu wojennego trwać będą do czasu ustabilizowania się sytuacji w III RP….

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Weteranom czerwonych brygad, w komplecie z gwizdkiem zostaną rozdane specjalne korki, żeby im przypadkiem... cała para nie poszła w portki.

Pozdrawiam z dyszką.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#115145

Trzeba paniętać ,ze przechodza na emeryture w wieku 40 lat. To o nich ZUSscy aparatczycy wypowiadaja sie tak: "W praktyce oznacza to, ze jeśli sąsiad doniesie, że nie widział długo emeryta, będzie on musiał poświadczyć, że żyje. "  

Nathanel

W CZASACH POWSZECHNEGO FAŁSZU PISANIE PRAWDY JEST CZYNEM REWOLUCYJNYM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#115147

Jan Bogatko

...nie wolno zapominać o wrogach Polski Ludowej, którzy zamierzają w nocy hałasować przed domem Sędziwego Pana Generała,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#115160

Zapomniał pan dodać że bezpieczeństwa gwizdaczy przed nazistami chronić będą żołnierze w liczbie 500 osób 4 wozy opancerzone i 6 czołgów T54. Policja na prośbę pięknej Hani wyśle ok. 900 funkcjonariuszy uzbrojonych w pałki, gaz łzawiący, gumowe kulki oraz po 20 szt. ostrej amunicji (tak na wszelki wypadek). Ponadto porządku strzec pomogą 2 śmigłowce oraz wozy wyposażone w armatki wodne- te ostatnie zostały już odkurzone i stan silników sprawdzony 10 grudnia. I jeszcze w pogotowiu będą antyterroryści oraz GROM, bo to że moherowe antypolskie rusofoby zaszczute przez Jarusa zrobią zadymę jest pewne jak to że po nocy przyjdzie dzień

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#115172

ale od Chóru Aleksandrowa to akurat mógłbyś się ODPIEPRZYĆ ;-)
a poza tym super - 10/10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#115199