Czy Tusk uruchomi komando śmierci ?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Kraj

Po krwawych zamieszkach w Egipcie widzimy, do czego zdolni są władcy, którym władza wymyka się z rąk. Uruchamiają swoich „zwolenników” do rozprawy z przeciwnikami dyktatora. Na szczęście, jeszcze rewolucja nie dotarła do Polski, ale Tusk tak skłócił polskie społeczeństwo, że nie byłbym pewny, czy do takich zamieszek nie dojdzie i w Polsce.

Zresztą – wszystkie telewizje już się szykowały na krwawe potyczki na Krakowskim Przedmieściu w dniu 10 listopada 2010r., po apelu lewaka Blumsztajna, który ściągnął gotowych do bijatyki zwolenników Tuska. Blumsztajn wyposażył ich w gwizdki. Ale jak mawiają: od gwizdka do koziczka…

Od tego czasu władza Tuska przeszła gwałtowny proces erozji i nie był to tylko raport MAK-u. Nie udało się już dłużej lansować Zielonej Wyspy, odkryty został gigantyczny deficyt, który Tusk usiłuje załatać podwyżką VAT i obrabowaniem emerytur. Jak wynika z wyliczeń "Rzeczpospolitej", wysokość emerytury w ramach publicznego systemu czyli ZUS i OFE, będzie po zmianach drastycznie niższa. Osoba, która ma obecnie 25 lat, uzbiera o ponad 600 tysięcy złotych mniej kapitału na kontach emerytalnych, niż gdyby nie wprowadzano zmian.

Ktoś powie, że Tusk z Rostowskim obrabują głównie dzisiejszych zwolenników Platformy – ale to nie jest prawda. Okradzeni zostaną wszyscy – bez odróżnienia politycznych sympatii, czy też anty-patii, a raczej – bez odróżnienia politycznej nienawiści. Bo Tusk, aby rządzić w tym kraju, musiał podzielić społeczeństwo tak, by jedna strona nienawidziła drugą. Widać to doskonale w telewizji, która te podziały skutecznie wzmacnia. Zatem wystarczyłoby, gdyby 10 listopada 2010 roku wśród lewaków Blumsztajna znalazło się paru z kozikami – już mielibyśmy wojnę w środku stolicy na miarę Kairu…

Ktoś powie, ze przesadzam. Ale przed akcją lewactwa Blumsztajna na Krakowskim Przedmieściu, niecały miesiąc wcześniej był jednak atak na biuro PIS, zakończony morderstwem pracownika biura, chociaż morderca czyhał na Jarosława Kaczyńskiego. Wtedy jednak, to jest w dniu 10 listopada 2010r. nie wiedziano, że mordercą był były członek PO. W tym dniu wystarczyła tylko iskra…

Od 10 listopada 2010 roku nadal atakowani jesteśmy szatańską „miłością” Tuska, który już bez ogródek dąży do rozprawy z przeciwnikami. Niestety dla Tuska, najpierw musi poradzić sobie z przeciwnikami wewnątrz Platformy Obywatelskiej, która miała wprowadzić w Polsce "nowe standardy". Jakie to są te „nowe” standardy już widzieliśmy na przykładzie kumotra Grabarczyka, którego Tusk bronił, jak niepodległości wiedząc, że mu się Platforma rozsypie w kawałki. Teraz Tusk broni psychiatry, który wprowadził polskie wojsko w stan pełnego letargu, a w niektórych przypadkach - do nieuleczalnej schizofrenii.

I znów zwierane są szyki, a dyktator Tusk już otwarcie grozi członkom swojej partii (a zapewne też i koalicjantowi) plutonem egzekucyjnym za brak lojalności. Pies trącał Klicha – tu chodzi o zwarcie szyków, jak za komuny !

Ale proces rozpadu Platformy dopiero się zaczął, więc straszenie teraz plutonem egzekucyjnym wymagać będzie wkrótce uruchomienia komanda śmierci, by utrzymać swoich poddanych w strachu. Już teraz postępowe nawet media informują, do jakich to niezwykłych scen doszło na środowym zarządzie Platformy Obywatelskiej. Premier "przywoływał do porządku" marszałka Grzegorza Schetynę za jego komentarze w sprawie katastrofy w Smoleńsku. Przypomnijmy: Po publikacji raportu MAK marszałek stwierdził, że jego zdaniem reakcja rządu "była spóźniona – w tym sensie, że nie było polskiej odpowiedzi w tym samym dniu".

Przez wiele dni, posłowie PO przekonywali naiwnych telewidzów, że wypowiedź Schetyny była wyrazem wewnętrznej demokracji w rządzącej partii. Środowy zarząd PO ujawnił (dzięki kolejnemu, nielojalnemu posłowi PO), że Tusk zaprowadził już wewnętrzne rządy terroru. Tusk postanowił w środę pokazać, że ma twardą rękę dla swoich partyjnych kolegów i umie ukarać za nielojalność. Premier nie cofnął się przed przypomnieniem marszałkowi losu innych "szkodzących partii" polityków – Artura Balazsa i Pawła Piskorskiego. Perorował na ten temat przez godzinę. "To był pluton egzekucyjny wymierzony w Schetynę. Pierwszy raz byłem świadkiem czegoś takiego. Całość wyglądała na świetnie wyreżyserowane przedstawienie" – mówi nieujawniony lider PO.

Środowe spotkanie partyjnego zarządu PO trwało cztery godziny i było poświęcone w całości wewnątrzpartyjnym sporom. A Schetynę krytykował nie tylko Donald Tusk, ale i inni koledzy – Ireneusz Raś, Cezary Grabarczyk, Hanna Gronkiewicz-Waltz czy Ewa Kopacz. Teraz sami widzicie, jakie cechy trzeba mieć, żeby być ministrem w rządzie Tuska. Nie trzeba nosić nawet mydła ze sobą…Bez wątpienia minister B. Klich te nowe standardy higieny osobistej już dawno pojął.

Jak uważa Piotr Łysakowski, historyk z Instytutu Pamięci Narodowej, który badał okoliczności śmierci ks. Stefana Niedzielaka, proboszcza parafii na Powązkach oraz ks. Stanisława Suchowolca, kapelana białostockiej „Solidarności": „Wiele śladów wskazuje na to, że istniało komando do „mokrej roboty", które zabijało na polecenie najważniejszych polityków PRL”. Z rąk tego komanda miał także zginąć były premier PRL Piotr Jaroszewicz.

Dlaczego to teraz przypominam ? Bo od gwizdka jakiegoś lewaka ta historia się zaczyna…

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"To był pluton egzekucyjny wymierzony w Schetynę. Pierwszy raz byłem świadkiem czegoś takiego. Całość wyglądała na świetnie wyreżyserowane przedstawienie"-

Teraz przyjdzie nam Schetyne bronić?

A pamiętam to była głowna przeszkoda w powstaniu PO-PiS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131937

To jest nie mój cytat, tylko jakiegoś lidera PO… Zatem mamy wojnę wewnątrz PO i niech się ona szybko zakończy wzajemnym wystrzelaniem. Obawiam się jednak, że tę wojną przeniosą na ludzi…

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131940

Ja nie będę tym "ktosiem", który powie, że przesadzasz! Myślę dokładnie tak samo: skłócanie Polaków przez obecną ekipę stanowi główny program jej rządzenia. "W tym szaleństwie jest metoda". Zresztą, nawiasem mówiąc, sądzę, iż to jest jeden ze scenariuszy, który dla prywiślańskiego kraju przygotowała Moskwa...

Pozdrawiam serdecznie
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131938

10 listopada to trochę inna historia, tu raczej Blumsztajn z kolegami próbowali podłączyć się pod stare wojny, wyrosłe z czasów wojen subkulturowych; i bez niego by to było. Próbę tego, o czym piszesz, mieliśmy w lecie na Krakowskim Przedmieściu. I być może czeka nas w kolejne dziesiąte.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131943

Mubarak w mlodosci byl pilotem , brał udział z sukcesem mysliwskim w wojie 6 -dniowej .

Nasz rzadowy duet raczej specjalizuje sie w katastrofach powietrznych!

Tak przy okazji , to ciekawe jak w ciagu paru dni gosc z Prezydenta jest mianowany Dyktatorem !

 Tak powaznie , scenariusz Oriany Fallaci ma wielkie szanse  realizacji , choc my Niewierni mozemy tego nie dożyć!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Maciej61

#131947

Zalozmy, ze PiS wygrywa wybory i dochodzi do wladzy. Widze to czarno, marsze z pochodniami zaczna sie z baranami na czele typu Tarsy, Sukinkoty. Przemoc gwarantowana!

PO dokonalo tak drastycznej polaryzacji pogladow ludzi w Polsce, ze zajmie nam to wiele lat aby to wszystko odkrecic. Sporo "mlodych i wyksztalconych oraz chcacych sie ksztalcic" wyjedzie z Polski niebawem do Niemiec. Tam najprawdopodobniej jeszcze wiekszej polaryzacji beda poddani wiec nie sadze aby byly to stracone glosy dla PO,; mysle iz wrecz przeciwnie.

PO + reszta koalicji  przy wladzy przez kolejna kadencja to najprawdopodobniej lata kiedy losy PO dopiero rozstrzygnelyby sie konkretnie. Nawet betony zmiekna i wpadna w zlosc... Tylko, ze to juz moze byc za pozno.
Nie widze pozytywnych zmian co do uzdrowienia gospodarki w kraju. Polecia raczej drastycznie w dol i dojenie pieniedzy z podatnikow nie bedzie wystarczajace. Cos mam wrazenie, ze przepowiednie Barcleys Group so bardzo realne.

PiS u wladzy teraz ne bedzie mial zbyt wielkiegi pola do popisu poza sieganiem ludziom do kieszeni bo innego wyboru teraz nie ma. Tak wiec niekonczaca sie agresja  w stosunku do PiS bedzie dalej zywa.
Nie ciekawe czasy nadchodza, a sa to czasy kiedy potrzebny jest swego rodzaju zamordyzm w mojej opinii. I wydaje mi sie, ze w taki sposob mysli rowniez Prezes. Przyklad kontrolowania agresji w internecie. Zgadzam sie z tym w pelni i naturalnie powinno to dotyczyc wszelkich mediow lacznie z personalnymo wypowiedziami.

Roznica tylko taka, ze PO  moze i bedzie moglo sobie na zamordyzm pozwolic w oczach Unii, PiS zostanie zjedzony...

Niestety to co jest standardem w demokratycznych krajach i saczenie jadu na polski sposob jest nie do pomyslenia i nie legalne zostalo wypaczone w sposob okrutny w Polsce. Wolna Amerykanka to pojecie demokracji u nas...

 

>>>>>>>>>> Jeżeli Plan A nie powiódł się to i tak nam pozostaje kolejne 31 liter w alfabecie... <<<<<<<<<<

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131953

Dobosz
Chciałbym zwrócić uwagę, że podział Polaków nie jest tylko zasługą PO , wcześniej była gruba kreska , która dała początek temu podziałowi , byli właściciele Polski tj PZPR uwłaszczyli się na majątku Polaków , tworząc nową klasę siły przewodniej , która skutecznie broni swoich interesów do dziś . W trakcie 20 lat przemian owa klasa weszła w interesy z zewnętrznymi partnerami dla których Polska niekoniecznie jest najwyższym dobrem , pewnie to już drugie pokolenie kontynuuje ten proces i końca nie widać. Polska dla tych ludzi jest wygodnym miejscem do życia, nigdy nie czuli związku z tubylcami , których zamienili w masę podatniczo-wyborczą. Proszę zwrócić uwagę na SLD jak rosną notowania , to jest ta tratwa ratunkowa dla tych ludzi bez względu czy są w PO , PSL , PJN u Palikota na Facebooku czy w innym miejscu i niema żadnego znaczenia jaką kolejną nazwę przyjmą – to będą ci sami ludzie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dobosz

#131959

Czy śmierć Michniewicza nie kłuje Was w oczy?. A pozostałe, powiązane ze Smoleńskiem ofiary?. Wokół zamachu smoleńskiego, życie straciło już pół tuzina ludzi. Oczywiście, to jeszcze nie standardy Putina. Tam traci życie setka, nawet dwie i nikt o tym głośno nie mówi. Co do Schetyny, pamiętamy, że wypadł z łask przed wydarzeniami w Smoleńsku. Miał razem z niepokornym Karpiniukiem, odejść w niebyt!. Wiem i rozumiem, dlaczego jego wyjazd odwołano. Śmierć Schetyny, musiałaby pogrążyć Tuska w oczach opinii publicznej. Już nikt nie chciałby wierzyć w przypadek. Mam przeczucie, że za tym wszystkim, stoi Sławomir Nowak. Chimeryczny i zazdrosny o miłość wodza politykier. To on przeznaczył Schetynę i Karpiniuka do odstrzału.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131972

spokojnie, wszyscy uwierzą

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131988

Wszak już (gdzieś wyczytałem takową informację) niejaki Taras wystąpił do HGW z wnioskiem o organizację manifestacji... 10 kwietnia 2011. Będzie nas tam bardzo dużo. Jak napisałeś, niewiele trzeba aby jakiś schlany tarasowy cham rzucił butelką, kamieniem czy petardą.
Oby egipski scenariusz się nie powtórzył.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kriss66

#131973

Z tego wynika, że trzeba zrobić ferment i naciskać na HGWę, że jeśli da Tarasowi pozwolenie, to znaczy że nie dba o pamięć poległych pod Smoleńskiem, a po drugie stwarza tą decyzją zagrożenie dla porządku publicznego, a więc nie wywiązuje się ze statutowych obowiązków jako prezydent Warszawy. Jeśli się odważy, to pozostaje taczka, może być wyściełana.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131987

uważam, że masz rację - trzeba już teraz zacząć działać w tej sprawie. I to jak najbardziej masowo - nie wiem, może zbiorowa petycja do bufetowej nagłośniona oczywiście  w publicznych mediach...

10 kwietnia nie powinien być dniem na jakiekolwiek tarasowe "happeningi". To nie czas i nie miejsce na pijackie chamskie burdy i ustawki. A zadaniem HGW jest dopilnowanie, żeby Polacy, którzy pragną oddać hołd Ofiarom Smoleńska, w tym szczególnym dniu byli bezpieczni. Trzeba to tej "władczyni" bezwzględnie i zawczasu uświadomić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#132128

Tak, droga Sybillo, ujęłaś to tak (tekst podkreślony), że może być to decydujący fragment żądania-petycji do HGWy.
A swoją drogą wywieranie presji na nią powinno zapewnić zdrowe wyhamowanie zapędów ujawnianych uprzednio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#132132

odnośnie owej petycji - to kłaniam się w kierunku naszych blogerów i portalu Nowy Ekran . Myślę, że warto zrobic to jak najpredzej. Pierwsza złożę imienny podpis.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#132142

i KONIECzność... ( obrony państwa - czegoś,kogoś, tego i owego "ważnych wyborów" pod żyranDOLEm róży wiatrów "rozgrzanych sędziów"... itd,itp)

Ostatniego sortu „rząd” WIELKOŚCI przestępczości urzędniczych komand śmierci, mordujących wszelkie patriotyczne inicjatywy gospodarcze...

przedsiębiorczych podatników, twórców miejsc efektywnej pracy kapitałodawczej ...

Rząd komand skłócania urzędników „prawników” i wampirzędników ~ szczurów do zawodowego kłamania, fałszowania rzeczywistości biurowej... pasożytów służących – „radnym odpowiedzialnym” – odpowiedzialnym za lokalne miejsko wiejskie, organizowanie przestępczego rabowania gospodarki państwa Obywateli praworządnych ...

KATAstrofalnie FATALNE traktowanie obowiązków państwowych, "NALEŻNIE STARANNEGO" i fachowego dbania o bezpieczeństwo państwa ~~ komuś „rządzącemu” - skojarzyło się z kaftanem bezpieczeństwa (?) atrybutem buty psychiatrycznej, siły dywersyjnej, reSORTowo generalnie zaangażowanej do psychologicznego sortowania, dzielenia, sPOniewierania eliminacyjnymi selekcjami, generalicji, policji , żołnierzy i sZERegowych obywateli bez kuloochronnych kaftanów „kewlarOwych”...

Pozdrawiam

J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#131979

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#132038

Juz uruchomił. Bez tego plutonu nie byłoby zamachu w Smoleńsku. Nigdy nie uwierzę, że po stronie polskiej nie było wtajemniczonych w to co ma się wydarzyć. Najlepszym dowodem jest rozpoczęcie przejmowania obowiązków prezydenckich przez Komorowskiego w odstępie liczonym w minutach od katastrofy. On już stał za drzwiami, juz czekał.

Pluton jest od mokrej roboty ale po cichu, w ukryciu. Na ulice wyjdzie kontrmarsz złożony z  bandy lewaków i klonów Powiatowych, zaczną się rozruby, poleje sie krew i dzielny premier będzie musiał w ochronie Polaków przed nazistowskimi pisowcami na przykład zdelegalizować  tą partię. Że się nie da? A kto zaprotestuje?

A HGW może zorganizować 10 kwietnia np. koncert ku czci ofiar katastrofy na placu zamkowym i utworzy w promieniu kilometra strefę zamkniętą dla wszelkich zgromadzeń, obejmującą Katedrę i droge przemarszu z tejże pod pałac prezydencki.

Z pewnością szykują sie bardzo na ten dzień

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#132043

a marszałek grzecho schetyna po krytyce towarzyszy, pokajał się, poddał samokrytyce, pocałował stopy donka a może i kuper. Następnie zadowolony poszedł realizować " program miłości " W zarządzie tej " partii " nie ma ludzi uczciwych. Każdy jest w czymś ubabrany i każdy ma "haka" na towarzysza. Dlatego nikt tam nikogo nie wyrzuci.
Nie ma tam ani jednego człowieka honoru. Gdyby był to napluł by tej egzekutywie w pysk i wyszedł.
Awantury i knowania w tej mafii dopiero się zaczną. Im bliżej wyborów tym wojna o miejsca na listach będzie większa. W wielu wypadkach będzie miała miejsce zmiana barw niektórych posłów tej organizacji na bardziej czerwone.
Odejście "łże pajaca z Lublina" też było dokładnie przemyślane. Zauważmy że w "gówno prawda ", " łonecie," "wsi24" i innych POprawnych mediach coraz więcej promowania komuchów. Coraz częściej w tych "mediach" naczelny komuch napieralski desygnowany jest na przyszłego premiera. Pieją o rosnącym poparciu dla sld.
Oni już szykują się na zwycięstwo PiSu w wyborach, i za wszelką cenę będą chcieli dogadać się z czerwonymi.
Jedyną szansą jest zwycięstwo taką przewaga by PiS mógł rządzić samodzielnie. Rząd mniejszościowy mający przeciwko sobie czerwonych, POlszewików i półhrabka jest bez szans.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

siliconcom

#132110