Nowa misja cywilizacji zachodniej

Obrazek użytkownika Piana
Świat

Na mieście powiadają iż ponoć w trakcie seansu Avatara w Jueseju widzowie biją brawo człekokształtnym Smerfom, co to z Ziemianami walczą w imię matki Natury i tego typu bzdur. Nie sprawdzałem oczywiście tego (bajki o Smerfach przestały mnie bawić jakiś czas temu, a efekty trzyde na mnie nie działają - zamiast głębi widzę rozmazany obraz). Jestem jednak w stanie w to uwierzyć. Warto przypomnieć sobie białych studentów (białych chyba tylko z koloru skóry, a nie ze sposobu myślenia) bijących brawo znanemu preziowi-zbokowi, Clintonowi, gdy on powiedział że niedługo Biali będą w Juesej mniejszością.

Dygresja. W Polskiej Socjalistycznej Republice Europejskiej nie lepiej. Swego czasu niejaka Hubnerowa powiedziała, że polski interes narodowy jest trudny do zdefiniowania. Wdzięczni mieszkańcy dużej wsi pod Ciechanowem (Warszawa zginęła w 1944), czyli creme de la creme ludności nadwiślańskiej prawie jednomyślnie podarowała jej fuchę w Brukseli. Koniec dygresji.

Cywilizacja zachodnia, europejska (ogólnie, nie wdawajmy się w szczegóły) rozkwitła dlatego, że była ekspansywna. Ekspansywna i atrakcyjna. Warto oczywiście przypomnieć, iż ówcześni konkwistadorzy, odkrywcy, zdobywcy nie byli aniołami, a w działaniu nie przypominali uczennic przedwojennego gimnazjum dla dobrze urodzonych dziewcząt. Z pewnością nieraz zachowywali się nie do końca w porządku, ale czy obecnie mamy same dobre dusze na świecie?

Reasumując – trzeba iść do przodu, a nie stać w miejscu, bo kto stoi ten się cofa. Nie tylko w życiu firm, organizacji, ale również narodów i cywilizacji. takie jest już życie i już. Cywilizacje, które przestały wierzyć we własną siłę, wyjątkowość i pierwszeństwo przed innymi (postmodernizm zrobił dużą rozpierduchę w umysłach) muszą upaść.

Co ma do zaoferowania cywilizacja zachodnia? Demokrację jako sposób sprawowania rządów? Bez żartów - demokracja od biedy działa w bogatych zachodnich społeczeństwach. Po „zainstalowaniu” na każdym z etapów światowego tournee (np. Afganistan) pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Co jeszcze? Technologia – owszem, ale Chińczycy już to oferują taniej (wkrótce nas dogonią), a przy okazji nie marudzą (nasuwa się tu raczej mocniejsze określenie) o prawach człowieka. Nawet dawne „brzemię białego człowieka”, który miał nieść kaganek cywilizacji do innych narodów zostało zduszone (choć w wielu krajach afrykańskich należałoby zrobić porządek). Został jeszcze styl życia, koka-kola, holiłód. Tylko to wszystko jest świadectwem mijającej świetności, nie ma nic nowego. Cywilizacja zachodnia skupia się obecnie na walce ze samą sobą i chrześcijaństwem, a misję widzi zapewnieniu każdemu prawa do zabicia nienarodzonego dziecka, legalizacji pederastii i „małżeństw” w wersji homo. Super, wszystkie narody świata powitają taką ofertę z otwartymi ramionami.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Avatara nie widziałem, więc ta dygresja do mnie nie przemawia. Cała reszta przemawia do mnie bradzo: myślę podobnie!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#43364

[quote=Piana]. Cywilizacja zachodnia skupia się obecnie na walce ze samą sobą i chrześcijaństwem[/quote]

I słusznie, bo chrześcijaństwo to zbrodnicza mordowanie człowieka w człowieku.

Wiara w Ja.J.A. (skrót od trzech imion tego bożka Jahwe vel Jehowa alias Allah) ogłupia, demoralizuje, i degeneruje ludzi od dziecka i wychowuje groźnych dla Świata terrorystów. Bardziej rozwinięte kraje zony chrześcijańskiej, żeby dać przykład dzikusom islamskim, same muszą muszą wyleczyć się z tej żydowskiej kiły.

[quote=Piana]a misję widzi zapewnieniu każdemu prawa do zabicia nienarodzonego dziecka[/quote]

To jest właśnie przykład dewiacji chrześcijańskiej - racjonalna regulacja odtwarzania populacji, przez likwidację zbędnych istnień w embrionalnej fazie robaka, nazywana jest "zabijaniem". ...Choć to właśnie niegdyś papieże Kościoła Katolickiego (od Kaliksta do XIX w.)  uczyli cnotliwe chrześcijanki, jak przy pomocy gorsetu nie dopuszczać do rozwoju embriona i pozbywać się go, jeśli pochodzi z seksualnego wykorzystania niewolnika lub sługi niskiego pochodzenia.

...Takie zakłamanie...

[quote=Piana]legalizacji pederastii i „małżeństw” w wersji homo. Super, wszystkie narody świata powitają taką ofertę z otwartymi ramionami. [/quote]

Bo i co komu do genetycznie uwarunkowanych skłonności? Mnie też mdli na myśl o babraniu się w kakao, ale to prywatna sprawa pedziów...

Pozdrawiam Paweł Tomczak

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
Paweł Tomczak

#43374

Proszę niezwłocznie odebrać PW - to pilne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#43376

[quote=DoktorNo][quote]"A ja jestem Polakiem i nie jestem katolikiem. Dla mnie takie określenie "katolik" - to obelga. I nie tylko dla mnie. Przydrożny przypadek pedofilnej orgietki z udziałem nieletniej Marysi, z użyciem pigułki gwałtu - że nic nie pamiętała i trzeba jej było zwiastować - z sodomistycznym użyciem zwierzątka w postaci gołąbka, z akcentem lesbijskim, bo to była gołębica ...cała ta nierządna rozpusta zorganizowana przez rajfura Jahwe, to dla mnie wyuzdany wzór dla zboczeńców."[/quote] http://niepoprawni.pl/blog/961/rasizm-antysemityzm-antykaczyzm-utopie-bazujace-na-nienawisci-i-lekach#comment-49649 Drogi użytkowniku, twój komentarz jest bez wątpienia bardzo obraźliwy dla osób wierzących i poza tym nic nie wnosi sensownego do dyskusji. Bardzo bym prosił, w imieniu Administracji o zaprzestanie, w przeciwnym razie przyznamy ci bana.[/quote]

Ukłon

Cóż... Kilka lat temu banowano mnie po pierwszych wpisach, których niewinność dziś mnie zdumiewa. Dziś moje teksty są już właściwie kanonem, i quasi cytatami z nich posługuje się istotna część polskiego internetu.

Moja interpretacja pedofilnego gwałtu na biblijnej, dziecięcej Marysi jest uprawniona z racjonalnego punktu widzenia. Nie podaje niczego fałszywego, nie zawartego w biblijnych przekazach. Nie ukrywam jej i każdy "obrażony" może skierować sprawę na drogę sądową lub zrobić doniesienie do prokuratury. Informowałem o moim rozumieniu mitów biblijnych Wojtyłę. Na pewno zna moje stanowisko Dziwisz, Ziółek i inne czarodziejskie fluorescencje katolickie - jednak nie robią rozróby sądowej, ponieważ boją się upowszechnienia moich interpretacji przez media, tylko czekające na taką okazję...

To by im mocno zepsuło ich pasożytniczy interes.

Współczuję ze starszymi pokoleniami wierzących, już niezdolnymi do pozbycia się wiar. Jednak uważam, że dla przetrwania Polski należy intensywnie odkłamać młodych Polaków. Jak dotąd idzie mi nieźle.Polski internet gotuje się od uwag demitologizujących kulturę polską. Młodzież śpiewa parafrazę moich słów sprzed kilku lat: "Nie chcemy krzyża, ten totem nam ubliża". To ogromny sukces młodzieży polskiej, instytucjonalnie zakłamywanej od przedszkola.

Jeszcze raz zapewniam, że współczuję ze starszymi pokoleniami wierzących, już niezdolnymi do pozbycia się wiar - ale tak, jak ścierpieć musiały pokolenia: właścicieli niewolników wyzwolenie się ich "własności"; feudałów, wybicie się na wolność "chamstwa"; itd. - tak dziś te starsze pokolenia nie mogą wymuszać internalizacji fałszu na polskiej młodzieży, nawet jeśliby musiały przecierpieć stratę uniesień związanych z obserwacją otwartych z religijnego zdumienia buź swych zstępnych podczas kościółkowych jasełek.

W zamian proszę, aby redakcja Niepoprawnych zaczęła współczuć młodzieży, okaleczanej intelektualnie i psychicznie (często do poziomu umysłowego) przez faktyczny przymus katechetyczny, przymus deklamowania wierszyków o motylkach na wiosnę zapylających kwiatki ... deklamowania pod szubienicą w kształcie krzyża, z wiszącym na niej umordowanym bezlitośnie Jezusem... Torturowanym i mordowanym według planu ...miłosiernego Jego tatusia...

Proszę współczuć dzieciom, którym kościelni czarownicy wpajają przekonanie, że miłosierdzie to jest sadystyczne, zbrodnicze mordowanie swojego dziecka na torturach i szubienicy, li tylko dla ...zaspokojenia sadystycznych dewiacji tego "miłosiernego" tatusia zboczeńca..

Proszę się zastanowić co jest uczciwsze: moja działalność czy katolicka.

I komu bardziej należy się ostrzeżenie.

Proponuję rozważenie tego dylematu na pańskim blogu - albo zapraszam do dyskusji na mojej stronie www.ddd.xt.pl. Proponuję przekonać czytelników, że nie mam racji.

Katolicka, inkwizycyjna aborcja mojej wirtualnej istoty - to zabicie mojego "ducha"... Ona niczego nie wyjaśni, a będzie prawdziwą zbrodnią na człowieku...

Pozdrawiam Paweł Tomczak

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
Paweł Tomczak

#43384

Brak słów na coś takiego. Przekleństwa byłyby łatwizną ale nawet na to nie zasługujesz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#43418

.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
Paweł Tomczak

#43385

w sprawie aborcji. Jeżeli podam żubrzycy oksytocynę i doprowadzę do poronienia u niej, to czy będę ścigany i wlepi mi się 100 tys. zł kary czy też nie?

Jak Pan definiuje osobnika. Z tego, co Pan pisze, to człowiek jest gorszy od paprotki. Założę się, że inaczej zdefiniuje Pan osobnika jakiejś rośliny czy zwierzęcia, a inaczej człowieka. Wywodzi się to z bujdy o nazwie neomaltuzjanizm.

Homoseksualizm nie jest w żaden sposób genetycznie zdeterminowany. Jeżeli uzna Pan, że odkryto niedawno gen, to się Pan myli. To zaburza przekaźnictwo synaptyczne. I niech mi Pan nie mówi o homoseksualizmie u zwierząt, bo akurat o ich behawiorze co nieco wiem i jestem w stanie stwierdzić, że to ideologicznie motywowane baśnie z mchu i paproci.

Poza tym najgroźniejszymi dla świata terrorystami byli ateiści (Stalin, Mao, Lenin, Robespierre, Hitler). Skasowali oni kilkaset milionów ludzi. Jak mawiał D.A.F. markiz de Sade "wyobraźnia pozbawiona przesądów prowadzi do zbrodni".

Pańskie wiązanie nazizmu i komunizmu z chrześcijaństwem to jakaś pomyłka. Obydwie to są ideologie skrajnie lewicowe zbudowane właśnie na fundamencie ateistycznym. Przecież one podkreślały na każdym kroku swoją naukowość, materialistyczny, racjonalistyczny i scjentystyczny charakter.

A czy Pańskie gadki o Żydach wynikają z antykapitalizmu?

W sprawie ludobójstwa, czy Tamerlan stawiający piramidy z ludzkich głów miał w sobie coś z Żyda? Rozumiem, że wszystkie inne ludy "nieskażone żydostwem" miłowały pokój. Czy w takim razie Żydzi dotarli do Nowego Świata i nakazali Toltekom, a później Aztekom, wyrywać rytualnie serca?

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#43382

Odpowiadam, bo wydaje mi się, że te pytania nie są do Dr No...

[quote=Kirker]w sprawie aborcji. Jeżeli podam żubrzycy oksytocynę i doprowadzę do poronienia u niej, to czy będę ścigany i wlepi mi się 100 tys. zł kary czy też nie?[/quote]

Jak się wykryje, to bekniesz Bracie nieźle, bo żubry są pod ochroną. Nie rób więc tego lepiej ...zwłaszcza w domu...

[quote=Kirker]Jak Pan definiuje osobnika.[/quote]

...ale o co chodzi..?

[quote=Kirker]Z tego, co Pan pisze, to człowiek jest gorszy od paprotki.[/quote]

To zależy od miejsca i czasu ..z tym, że ja wcale tak nie piszę...

[quote=Kirker]Założę się, że inaczej zdefiniuje Pan osobnika jakiejś rośliny czy zwierzęcia, a inaczej człowieka. [/quote]

Już Pan wygrał.

[quote=Kirker] Homoseksualizm nie jest w żaden sposób genetycznie zdeterminowany.[/quote]

Geny determinują poziomy wydzielania androgenów, estrogenów i innych, oraz ogólnie proporcje cech męskich i żeńskich. To najczęściej wystarcza do samookreślenia swojej płci psychicznej itd.

[quote=Kirker]Jeżeli uzna Pan, że odkryto niedawno gen, to się Pan myli. To zaburza przekaźnictwo synaptyczne.I niech mi Pan nie mówi o homoseksualizmie u zwierząt, bo akurat o ich behawiorze co nieco wiem i jestem w stanie stwierdzić, że to ideologicznie motywowane baśnie z mchu i paproci.[/quote]

...Aaa... to już sic...

 

[quote=Kirker] Poza tym najgroźniejszymi dla świata terrorystami byli ateiści (...)( Hitler).[/quote]

Ten ateista pisał: "przybyłem by zakończyć misję Jezusa..."

[quote=Kirker] A czy Pańskie gadki o Żydach wynikają z antykapitalizmu?[/quote]

Tu przytaczałem jedynie biblijne paralele syjonizmu.

[quote=Kirker]W sprawie ludobójstwa, czy Tamerlan stawiający piramidy z ludzkich głów miał w sobie coś z Żyda? Rozumiem, że wszystkie inne ludy "nieskażone żydostwem" miłowały pokój.[/quote]

Nie. Ludzie i szympansy odziedziczyły po swych wspólnych przodkach bandyckie skłonności. Szympansy też urządzają zorganizowane szympansiobójcze wyprawy na sąsiadów...

[quote=Kirker]Czy w takim razie Żydzi dotarli do Nowego Świata i nakazali Toltekom, a później Aztekom, wyrywać rytualnie serca? pozdrawiam Kirker prawicowy ekstremista[/quote]

Nie. Do Nowego Świata dotarli wychowani na żydowskich mitach chrześcijanie i na początek wymię boże wymordowali ca 90 % Indian...

Pozdrawiam Paweł Tomczak

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
Paweł Tomczak

#43389

... nic zrobić z tym, czym się urodziło. Człowiek to nie tylko okaz fauny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#43390

Może ktoś odpowie na to pytanie - ja nie chciałbym sugerować na początek, bo i tak jestem mocno wkurzający... a ponadto pies każe mi iść na spacer.

Pozdrawiam Paweł Tomczak

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
Paweł Tomczak

#43391

a czymże jest 3-dniowy zarodek żubra? Osobnikiem gatunku Bison bonasus. To w takim razie nietrudno sobie odpowiedzieć, czym jest na przykład 3-dniowy zarodek Homo sapiens.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#43393

[quote]Nie. Do Nowego Świata dotarli wychowani na żydowskich mitach chrześcijanie i na początek wymię boże wymordowali ca 90 % Indian...[/quote]

Indian zabił głównie katar. A była to sprawa związana ze zróżnicowaniem genów HLA odpowiadających za główny kompleks zgodności tkankowej w ich populacji...

[quote]Ten ateista pisał: "przybyłem by zakończyć misję Jezusa...[/quote]

No to proszę się zmierzyć z tym:

http://predatorxl.salon24.pl/105516,religijnosc-tow-hitlera-i-socjalizmu-narodowego

[quote]To najczęściej wystarcza do samookreślenia swojej płci psychicznej itd.[/quote]

Płeć psychiczna a orientacja seksualna to są inne sprawy.

Poza tym polecam tekst:

http://kirker-zoologicznieprawicowy.blogspot.com/2008/06/lewicowe-pseudonauki-3-normalno.html

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#43396

... tego bydlaka - on obraża dobre imię niewierzących!

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com
http://tygrys.niepoprawni.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#43406