szoł

Obrazek użytkownika Piana
Blog

Ostatnie dni przynoszą nam informacje o zwolnieniach w TVN-ie (a dokładnie w stacji – córce TVN24) i dodają, że to nie koniec redukcji. W stacji oczywiście zapanował popłoch.
Niby informacja nie przynosi nic oczywistego, bo nadciąga spowolnienie, bo spada oglądalność, ale… Właśnie owe „ale” jest najciekawsze.

W USA w czasie recesji znacznie wzrosła sprzedaż gier komputerowych z gatunku fantasy....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Piana
Kraj

Znane z fizyki hasło „nic nie bierze się z niczego” odnosi się także do świata polityki. Można to prześledzić dokładnie zarówno w kontekście historycznym, jak i w polityce toczącej się na naszych oczach.

Zastanówmy się przez chwilę. Jaka jest szansa, że lekko utalentowany malarz napisawszy nudną książkę i spiskujący w knajpie w Monachium jest w stanie nagle porwać kilkadziesiąt milionów ludzi do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Piana
Kultura

Czy łatwo sugerujecie się opiniami znajomych? Złóżmy, iż znany nam portier zaczepia nas nagabując „Panie, głosuj Pan na Grzesia Napierniczalskiego. To fajny facet – młody, ma konto na Fejsbuku i na Tłiterze też. No i ma fajną żonę, hehe”. Jaka będzie wasza reakcja? Dobrze, a co powiecie gdy znana medialna postać nagabuje w telewizorni w podobny, nachalny, choć może ciut bardziej dystyngowany...

0
Brak głosów