Za czym gonią dziennikarze??????

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Ciągle słyszymy o tym jak dziennikarze gonią za newsami, jak ważne jest dla nich zdobycie nowej informacji. Wczoraj i dziś trwała konferencja naukowa poświęcona wyjaśnianiu przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Dziś naukowcy wygłosili część referatów, które zostały przedstawione w poniedziałek podczas pierwszej konferencji smoleńskiej. Uczestniczyli w niej naukowcy pracujący na uczelniach technicznych. W komitecie doradczym konferencji znalazło się 100 akademików.

Eksplozja jest jedynym logicznym wytłumaczeniem katastrofy smoleńskiej - przekonywali eksperci podczas konferencji naukowej na UKSW w Warszawie. Nie doszło do uderzenia maszyny w brzozę; otwarcie ścian kadłuba na zewnątrz świadczy o wybuchu w jego wnętrzu - dowodzili. pap

Mamy więc sensacyjnego newsa który winien wywołać medialne tsunami, być tematem miesiąca. Akademicki komitet złożony ze 100 akademickich wykładowców, w tym profesorów najważniejszych krajowych uczelni całkowicie odrzuca przyjętą przez rząd wersję katastrofy. Wymarzona sytuacja dla każdego dziennikarza, jednak nie tu, nie w Polsce. Tu jest to marginalna informacja pominięta przez większość stacji TV.

To tylko pokazuje w jakim kraju żyjemy i jakich mamy dziennikarzy. Poziom zakłamania mediów sięga już poziomu naszego zadłużenia. Zresztą to tylko przyspiesza otrzeźwienie wielu Polaków. Potem się "rozumni" dziwią skąd marsz "Obudź sie Polsko", czy też Marsz Niepodległości.

Smoleńska prawda i tak wypłynie i takie bolszewickie metody PO i "rozumnym" nie pomogą. Przedtem było z ich strony drwiny i lekceważenie-dziś jest milczenie-jutro będą odchodzić w niesławie......

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Obecna większość dziennikarzynów to takie stwory przed zmianą płci.Wczoraj szczekali jak wilki dzisiaj troszkę się skundlili a jutro jak bedzie nowa władza przejdą zabieg płciowy i znów bedą na topie.Raz wyszkolony pismak pod kątem danego zagadnienia nigdy nie zmieni swoich poglądów mimo zapewnien z jego strony,przy byle okazji wyjdzie z niego świnia.Jakie szkolenie taki pismak/dziennikarz.Oczywiście są wyjątki,które stanowią jakiś procent wśród tej grupy zawodowej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#302662