LIST GOŃCZY

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W związku z brakiem pozytywnego skutku w poszukiwaniu ryżego Donka, p.o. premiera IIIRP i wymiętej, zawsze upoconej histeryczki Ewci p.o.mi nistra zdrowia, publikuję poniżej najnowsze zdjęcie w/w. Poszukiwana para złoczyńców spowodowała swoimi świadomymi decyzjami narażenie wielu cierpiących na chorobę nowotworową na rychłą smierć i związane z tym cierpienia. Jak dotąd nikomu nie udało się ustalić miejsca schronu i dotrzeć do tych dwojga szubrawców. Dlatego zwracamy się do wszystkich mądrych Polaków o pomoc w znalezienu tej ZGUBY, tej jak dotąd jedynie słusznej minister zdrowia i jedynie słusznego wodza narodu. Znależne gwarantowane!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ja bym ich nie szukała,skoro Polskość jemu ciązy,a jej zdrowie

Polakow,to niech idą w diabły,ot taka moja rada,chyba ze i biesy ich nie chcą.....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#42388

Witam
A ja jednak bym ich szukał, co by usłyszeć kolejne obietnice i cuda. Tak mi ich brakuje!
A poważnie (no prawie) jak sie ich znajdzie to: Panią Kopacz na kilka miesięcy umieścić w jakimś powiatowym szpitalu (nawet nie trzeba jej charakteryzować... i tak nikt jej nie pozna... przecież to organiczna prostaczka). A Tuska umieścić w zakonie i niech uczy się Pisma Świętego na pamięć... może wreszcie się nawróci naprawdę a nie pod publikę jak podczas swojego przedwyborczego ślubu kościelnego.
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#42406

To jakby prorocze słowa z roku 1971 n/t tej wiecznie zaPOconej, niedomytej- nieświeżej doktorzycy-minister maltretującej polskich pacjentów swoją nieudacznością!
i wyjątkowym chamstwem połączonym arogancją.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#42413

Uprzejmie donoszę, że ww, ostatnio byli widziani w telewizji. Wprawdzie jak zawsze cholera wie po co, ale chyba szykowali sobie jakies alibi. Zachodzi uzasadnione podejrzenie, ze nadal cos knują, co wnoszę z nerwowego wyłamywania paluchów przez osobę płci męskiej, zaś jego towarzyszka ze zdjęcia - zwana w pewnych kręgach główną macherką - coś mataczyła z obłedem w oczach. Nagrode za wskazanie prosze przekazac na cele...nie, nie dobroczynne, lecz takie akurat dla tej pary. Wygodne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42595