Recydywa IIIRP była i trwa nadal

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

W prorządowych mediach oraz z ust polityków opiewających IIIRP słyszymy ciągłą krytykę IVRP, ciągłe nawoływania do zablokowania powrotu IVRP. W działaniu tym nie przeszkadza fakt iż żadnych zbrodni IVRP nie znaleziono.

Tymczasem bez trudu znajdziemy przykłady łamania prawa, niszczenia karier, firm, wykorzystywania państwa do celów politycznych po stronie piewców IIIRP. Zbigniew Siemiątkowski czołowa postać SLD po naradzie z Millerem aresztuje prezesa PKN Orlen.

Zbigniew Siemiątkowski, były szef Urzędu Ochrony Państwa i były szef zarządu śledczego UOP płk Ryszard Bieszyński zostali prawomocnie skazani na kary w zawieszeniu i grzywny za nadużycie władzy skutkujące bezprawnym zatrzymaniem w 2002 r. prezesa PKN Orlen Andrzeja Modrzejewskiego.

Taki jest wczorajszy wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie, który utrzymał zeszłoroczne orzeczenie o ich winie.
W całej sprawie odbyło się spotkanie w kancelarii premiera Leszka Millera, po którym szef UOP Siemiątkowski wydał polecenia związane z zatrzymaniem Modrzejewskiego. - Cel wyznaczony na porannym spotkaniu w kancelarii premiera został skrupulatnie zrealizowany - ocenił sąd podkreślając, że polecenie Siemiątkowskiego "gorliwie podchwycił" płk Bieszyński. dziennik polski

Siemiątkowski zostaje za to skazany PRAWOMOCNIE.

Ale i dziś mamy do czynienia z podobnymi praktykami, pokazuje to film "Układ Zamknięty". Film opisujący historię biznesmenów których firma upada z powodu działań urzędników państwa. Aktualność filmowej historii potwierdza zachowanie osób które finansowały jego powstanie jak i reakcja świata biznesu...

"Film "Układ Zamknięty" w reżyserii Ryszarda Bugajskiego otrzymał prestiżową nagrodę świata biznesu - Wektora 2012 w kategorii "za odwagę w krzewieniu prawdy o polskim środowisku biznesowym."

Scenarzysta filmu Mirosław Piepka (Wywiad dla "wNas.pl") -Zdradzę Panu również pewną ciekawostkę. Otóż, pojawiło się kilku sponsorów, którzy wyłożyli pieniądze, lecz zaznaczyli w umowie, że chcą pozostać anonimowi.

Czegoś się obawiali?

Tak, przyznali to. Nie chcieli mieć problemów na linii fiskus-firma.

To nie IVRP i jej powrót są naszym problemem, nasz problem to IIIRP i z jej recydywą winniśmy walczyć...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pozwoliłem sobie polecić go pod własnym artykułem na podobny temat:
http://niepoprawni.pl/blog/961/z-dwuch-powodow-czyli-uklad-w-panice

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#352954

Dzięki:)
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#352983

Tak, przyznali to"

Czy można się bać urzędu państwowego? Tak, jeśli państwo jest mafijne. 
 

A od lat co do tego nie mam wątpliwości, niestety. W latach 2005-2007 była próba uporania się z tym. Nieudana.

I co z tego, że PiS wygra kolejne wybory, co z tego, musiałby zaprowadzić tu dyktaturę żeby zrobić nieco porządku. Dostanie na to zgodę społeczeństwa, czy musiałby zrobić to siłowo?

A przypomnę, że chyba wszystkie "rebelie"  w PRLu odbywały się z inicjatywy i rękami  "służb" i ich Bolków,  którzy doprowadzali do wrzenia polską "ludzkość" i wyprowadzali ją na ulice. W ten sposób mafia reformowała się sama, oczywiście w kierunku przez nią pożądanym; by żyło się lepiej! I by swabodna dyszieł czieławiek, np. coby nieskrępowanie zegarki mógł pożyczać :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#353096