"Polska w rozpadzie"

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Notowania rządu-Działania rządu dobrze ocenia ledwie 18 proc. badanych, a źle - 73 proc. Jak wynika z sondażu TNS Polska.
Spółka Bogl a Krysl upada, jej szef w liście do GDDKiA pisze m.in. tak-„Współpraca ze strony GDDKiA i Inżyniera Budowy skończyła się w zasadzie zaraz po osiągnięciu przejezdności autostrady przed Euro 2012. Od tego momentu jesteśmy ze strony Inżyniera oraz niektórych pracowników GDDKiA tylko i wyłącznie szykanowani, o jakichkolwiek oznakach współpracy nie może być mowy” - czytamy w liście.rynekinfrastruktury.pl 16-04-2013

Korupcja w KGP-Centralne Biuro Antykorupcyjne zawiadomiło prokuraturę o podejrzeniu przestępstwa niedopełnienia obowiązków lub przekroczenia uprawnień przy organizowanym w 2010 r. w Komendzie Głównej Policji przetargu na rozbudowę policyjnego systemu radiołączności."Istnieje podejrzenie, że mogło dojść do nieprawidłowego wydania ponad 15 mln zł". Zawiadomieniem objęto cztery osoby, które od września do listopada 2010 r. pełniły kierownicze funkcje w biurze łączności i informatyki KGP.pap 15-04-2013

Już w styczniu tego roku niezależna.pl informowała-CBA nadal prowadzi działania operacyjne, a prokuratura nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tzw. infoaferze w MSW. Skalę korupcji przy przetargach informatycznych dla tej instytucji oszacowano już na ponad 1,5 mld zł, ale nadal nie wiadomo, czy aresztowani brali łapówki tylko dla siebie, czy też działali w ramach zorganizowanej grupy przestępczej powiązanej z politykami.

To "tylko" newsy z wczoraj i dziś....A w mediach rządowych oglądamy i czytamy o tak "ważnych" sprawach jak: spory na lewicy, gdzie wstąpi Kalisz, co za prezent przywiózł Donald z Nigerii.

Korupcja na ponad 1,5 mld w policji i MSW winna wstrząsnąć państwem. List szefa firmy budowlanej w którym ten sugeruje iż GDDKiA współpracowało z jego firmą tylko do momentu który był potrzebny premierowi również winna wstrząsnąć mediami. Podobnie jak "dziwny" rozdźwięk między medialnym obrazem Donalda a jego oceną wśród wyborców. Przecież z sondażu wynika iż nawet wyborcy PO źle oceniają rząd-to chyba winno skłonić medialnych fachowców do wyjaśnienia owego fenomenu.....

Oczywiście wiem że te "nieistotne" newsy bledną przy tak ważnych tematach jak -zupa jaką zjadł Donald w Nigerii, przylot bocianów oraz problem trzeźwości Aleksandra-przecież wiadomo iż te tematy decydują o sprawności państwa i naszej pozycji w świecie..

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

jak TU 154 już się rozpadła, stojąc w Zakopanem twarzą do pólnocy ( North) widzimy mapę pieknego kraju nad Wisłą. Widzimy Polskę podzieloną na nieregularne trzy pasy, podzielone przez okupantów i tak:  z lewa pas tradycyjnie, biorą Niemce, czyli Tuskowe - z prawa również tradycja, biorą Ruskie, czyli Bronkowe. Środek jako że Austria cienki Bolek (nie mylić z Wałęsą bo to jest "figura", "mędrzec", mądrala) POzostaje dla chłopaków w małych czapeczkach, którzy tak naprawdę będą kontrolować całość.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351525

że takie teksty, jak ten zaczną w końcu do ludzi trafiać. Kiedyś przecież musimy jako Naród przejrzeć na oczy!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>Bechis</p>

#351552

Myślę że coraz bliżej do tego:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#351579

narod czeka na kogos kto sie nie bedzie bal przeciwstawic tym wszystkim oszustom, korupcji, itd

tylko musi miec poparcie narodu ,

aby nie bal sie dzialan i pozniejszych konsekwencji itd.

RmcNY&Hunter

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

RmcNY&amp;Hunter

#351582

Otóż to

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#351588

ktorzy sie nie bali np: Petelicki, Lepper i wielu innych juz ich nie ma...................

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351696

Gdzie nie spojrzec - sieje defetyzm i wyczuwalną "radochę" z upadku Polski. A kysz!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351712

serce mnie bardziej boli z powodu tej sytuacji niz przecietnego rodaka. A dlaczego ano dlatego ze wiekszosc ludzi - Polakow mieszkajacych w Polsce nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji, mało powagi - dramatu w jakim Polska się znalazła. Jest mi przykro że co niektórzy w ten sposób  obieraja moje wpisy. Powiem jeszcze cos: w 1985 pracowalem w Niemczech, tam poznalem Żyda, urodzonego w Łodzi. Podczas jednej z rozmów zapytał mnie skąd jestem gdzie mieszkam w Polsce. Powiedziałem mu , a on na to ," o ja tam mam też kolegów i w tym miescie ma kolegów i w tamtym mieście mam kolegów i to wszytsko niedługo będzie nasze". Komentarz dopiszcie sobie sami. Był to rok 1985 "początek przemian?" w Polsce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351768

Społeczeństwo kiedyś się obudzi tylko, oby było jeszcze do czego się budzić...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351584

tego sie nie mowi, ale juz nie ma, to co jest to juz nie Polska.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#351701