Owsiak Ty nazisto!!

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj
Dzięki Hannie Gronkiewicz-Waltz na jaw wychodzi wiele spraw które umykały nam w natłoku zdarzeń. HGW otworzyła oczy niedowiarkom i udowodniła jak bardzo musimy być czujni wobec czyhającego wszędzie nazizmu. Wczoraj pytana co sądzi o pomyśle upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej słupami światła-HGW-wypaliła: Tak wyglądał pomnik Światła w 1937 roku w Norymberdze, kiedy był zjazd NSDAP. Ja bym nie chciała, żeby tak samo wyglądał pomnik światła ofiar katastrofy smoleńskiej. 
Jest jedna organizacja która już od paru lat corocznie wypuszcza "Światełko do nieba". Dzięki czujnej HGW wiem skąd Owsiak i WOŚP czerpali inspirację. Dziwię się jednak iż HGW zezwala na taką akcję w swoim mieście...
 
To odkrycie HGW zmusza nas do zadania pytań Owsiakowi, skąd ten pomysł? Trzeba też zadać pytanie Hannie czy podczas najbliższego finału WOŚP w Warszawie i w innych rządzonych przez PO miastach odbędzie się Światełko do nieba??
 
Trzeba też zapytać bywających na przystanku Woodstock polityków np. Bronisława Komorowskiego czy wie co było inspiracją dla Światełka do nieba?  Sprawa jest zbyt poważna by ją zostawić bez wyjaśnienia.   
 
Z niecierpliwością czekam na konferencję prasową-najlepiej wspólną-HGW, Owsiaka i Komorowskiego w tej sprawie. Musimy wyjaśnić co i kto stoi za Światełkiem do nieba!!
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1474935