Palenie kukły papieża i list feministek

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Przedstawicielki Kongresu Kobiet zorganizowały konferencję prasową, na której tłumaczyły m.in. dlaczego zdecydowały się napisać list do papieża Franciszka.

"To, co obserwujemy dzisiaj, to coraz ostrzejszy atak przeciwników emancypacji kobiet i demokratycznej równości, to bezprecedensowe ataki na gender, na równość, na to wszystko, co się z równymi prawami kobiet i mężczyzn wiąże" - powiedziała Warakomska.

Jak podkreśliła, przedstawicielki Kongresu zdecydowały się wystosować list do papieża Franciszka, rozumiejąc, że jako zwierzchnik Kościoła katolickiego będzie mógł i będzie chciał zająć się tą sprawą, i sprawić, "aby księża, biskupi, arcybiskupi i kardynałowie w Polsce wzięli sobie do serca to, że trzeba szanować prawa i poglądy innych osób". "W liście piszemy, że jesteśmy zbulwersowane i bezradne w obliczu tego rozpętanego szaleństwa nienawiści, że nie zgadzamy się na to.

Kazimiera Szczuka, członkini Gabinetu Cieni Kongresu Kobiet i wykładowczyni na Gender Studies, uznała za bardzo dziwne, że musimy w dzisiejszych czasach przypominać "instytucji powołanej do nauczania o dobru i złu oraz szerzenia wartości chrześcijańskiej, żenie należy wzniecać wrogości i nienawiści wśród ludzi niedoinformowanych, nieświadomych, niemających dostatecznych informacji, co to słowo kryje".

Wczoraj w Argentynie grupa feministek protestujących przed katedrą w San Juan spaliła kukłę papieża Franciszka. Była to reakcja na adhortację papieża Franciszka i jego ostatnie wypowiedzi na temat aborcji i ochrony życia.

Ciekawi mnie czy ten czyn był spowodowany szanowaniem praw i poglądów papieża? Czy też może był to akt wrogości i nienawiści wśród ludzi niedoinformowanych, nieświadomych, niemających dostatecznych informacji..

Zamiast więc pouczać innych, warto najpierw zacząć od siebie i swoich koleżanek

Brak głosów

Komentarze

żeby zacząć od siebie trzeba mieć choć minimalne poczucie własnych braków. A przecież feministki są doskonałe i nieomylne. Na spotkaniu, do którego chciałyby doprowadzić mogą co najwyżej pouczyć papieża i zażądać, aby przestrzegał ich prawa do... właściwie do wszystkiego, nie zaś słuchać o racjach papieża.

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
2
Vote down!
-3

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#393294

Oczywiście iż feministki oraz Ci którzy za nimi stoją uważają się za jedynych nieomylnych. To też spowoduje szybkie ich zniknięcie w najbliższych latach. Ludzie mają jakąś określoną odporność na głupotę, jednak po jej przekroczeniu zaczynają ja zwalczać

Vote up!
2
Vote down!
-2

zuberegg

#393295

mnie do szału. Jeszcze tam beczącej kozy brakuje.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#393316

Za jakiś czas przestanie jej tam brakować;)

Vote up!
3
Vote down!
-2

zuberegg

#393338

Jak mam strasznie zły nastrój, to sobie myślę, że może już tego nie dożyję.
P.S. A tak wrednej gęby jaką ma szczuka dawno w swoim życiu nie widziałam.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#393343

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika HdeS nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

One są prześladowane  w Polsce i to w wyjątkowo przebiegły i perfidny sposób! Proszę zauważyć, że panie kobiety feministo-genderówy nie wychodzą z mediów. Czyż może być bardziej perfidny sposób ich dezawuowania niż posadzenie w świetle jupiterów i pozwolenie im na wypowiedzi! Tak nawet Inkwizycja nie postępowała!!! Zauważcie, proszę, jakie one są zabiedzone od tych nienawistnych ataków - źle i bez krzty gustu ubrane (Szczuka, Środa, Warakomska), źle umalowane (Szczuka, Środa, Warakomska), otyłe od opuchliny głodowej (Środa, Warakomska, Kalisz). A włosy?!!! Co za dywersant je strzyże i goli?!!! A proszę zauważyć gdzie one pracują - jakieś instytuty, podrzędne media, uniwersytety, szkoły niższo-wyższe - no ile się tam zarabia?! No ile, pytam! Mało!!! Tyle pewnie co w Biedronce albo na recepcji w tefałenie 23. Odpowiadam!!! One są dyskryminowane i ratować się muszom (tak by Kalisz powiedział) łażeniem po mendiach i pisaniem listów (znak, że znają litery) bo inaczej do garnka nie miałyby sushi albo co inne włożyć swoim partnerkom oraz rodzicom A i B. A czy taki Papież albo inny Prymas to się kiedyś zastanowił jak ciężko mają queer w upadłych PGR-ach albo w upadłych stoczniach i świetnie funkcjonujących korporacjach?! Na pewno nie! Liga rządzi liga radzi liga nigdy cię nie zdradzi! Asa-asa-asaaaa!!!!

A teraz na poważnie (chociaż to co powyżej napisałem wcale niepoważne nie jest) - Pan Bóg jak chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. Mam wrażenie, że Kongres Kobiet i inne ciemne siły Mrocznego Gendoru, z jakiegoś tylko Bogu znanego powodu, nigdy rozumu nie otrzymały co w połączeniu ze straszliwymi przypadłościami jakimi są jaskiniowa heterofobia oraz marksizm-leninizm w zasadzie przesądza o ich jestestwie. Dodajmy - jestestwie świadczącym o faktycznym istnieniu zbędnych ogniw w Ewolucji.

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
1
Vote down!
-4

HdeS

#393394

gość z drogi

szczególnie te TRZY...

pozdrowienia :)

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

gość z drogi

#393399

Również pozdrawiam:)

Vote up!
3
Vote down!
-2

zuberegg

#393403

"nachalne są te kurwy i zuchwałe".

Jeszcze raz pozdrawiam

 

HdeS

Vote up!
3
Vote down!
-2

HdeS

#393395

"Swoim listem do papieża Franciszka Kongres Kobiet dowodzi przede wszystkim, że religia w szkole jest potrzebna - zauważa "Gość Niedzielny" i wytyka autorkom listu błąd.

Chodzi o jeden z akapitów listu, który kończy się pytaniem do papieża: "Bo czyż to nie Jezus głosił iż „Nie masz Żyda, ani Greka, nie masz niewolnika ani wolnego, nie masz mężczyzny ani kobiety, albowiem wy wszyscy jesteście jednym w Chrystusie”?". Autorem tych słów nie jest jednak - jak podkreślają autorki - Jezus. Fragment pochodzi z Listu do Galatów, którego autorem jest święty Paweł z Tarsu.

"W ten jakże uroczy sposób prof. Środa z koleżankami niezwykle mocno argumentują, że religia w polskiej szkole jest jednak potrzebna, a warto też rozważyć propozycję obowiązkowej matury z tego przedmiotu. Przynajmniej dla feministek z Kongresu Kobiet. Może to pomoże oszczędzić im międzynarodowej kompromitacji" - zauważa publicysta "Gościa Niedzielnego".
Dobrze że pokazały całemu światu swą inteligencję;)

Vote up!
3
Vote down!
-2

zuberegg

#393446