Poseł Hofman powinien polecieć

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Poseł Adam Hofman jest twarzą PiS i chyba o tym wie, a wie nawet na pewno, bo takiej wiedzy w jego młodej, rozgorączkowanej głowie, na pewno jest aż nadto. Tu uśmiechnie się aptekarka, tam emeryt go pozdrowi, jest osobą publiczną, jedną z najlepiej rozpoznawalnych osób Prawa i Sprawiedliwości. Do tego odbył zapewne dziesiątki szkoleń z PR-u, na których ostrzega się też, co można, a czego nie można robić, mówić, tak długo, jak nie jest się zamkniętym w swoich czterech ścianach, a i wtedy trzeba być ostrożnym, bo media żyją dziś ze śledzenia, wciskania obiektywów „pod majtki”, media zachowują się dziś jak szpicle, jak wyćwiczeni agenci SB, którzy mogliby dziś brać nauki od fotoreporterów „Faktu” czy SE. O tym wszystkim poseł Adam Hofman wie i dlatego powinien polecieć. Po prostu, dla zasady, ale też dlatego, że Prawo i Sprawiedliwość, a już szczególnie Jarosław Kaczyński prowadzą poważną politykę, dążą nie tylko do zmiany władzy w Polsce, ale także do zmiany systemu. A system ten - w różnych mutacjach - trwa od 1945 roku i nazywa się Komuną. W swojej najnowszej odsłonie wsparł się wszelkiej maści lewactwem, takim choćby jak poseł Andrzej Rozenek, który, wprost, porównuje Jarosława Kaczyńskiego do Adolfa Hitlera. Jak robi to oszalały hejter, pół biedy, mamy wolność słowa, przynajmniej w sieci.

PiS prowadzi więc walkę na śmierć i życie o inną Polskę. Jeśli ją przegra, pożegnajmy się na całe dekady z marzeniami o wolnej i niepodległej Polsce, rządzonej mądrze i sprawiedliwie, roztropnie i uczciwie. Kolejne postkomunistyczne i lewackie bandy do spółki ze zdegenerowaną klasą próżniaczą będą doić nas i będą doić Polskę, mając jak najbardziej na ustach biało – czerwone frazesy.

Nie ma więc zmiłuj się. Adam Hofman powinien od razu, szybko polecieć, bo sam sobie jest winien. Już w czerwcu tego roku sfilmowano go w nocy po jakiejś imprezie. Wiedział już wtedy, że jest na celowniku. Ale nie o celownik tu chodzi. Mamy poważne czasy, a nie czasy balu. Tymczasem Hofman, trochę w ślad za słowami piosenki kabaretu „Tey” „Oj będzie bal”, tak właśnie traktuje kolejny partyjny spęd. Nie te czasy, to nie jest pora na balety. Być może niektórym politykom PiS zawróciły już w głowach sondaże, także to, że już nawet politycy PO mówią, co będzie się działo po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, tak, jakby to było najzwyczajniej w świecie przesądzone.

Adam Hofman miał i ma opinię sprawnego dyskutanta i polemisty w telewizyjnych sporach. Nie jest to jednak mistrzostwo świata. Jego wizerunek, sam w sobie, nie wzbudza zaufania, a dyrdymały, że PiS potrzebuje takiego nowoczesnego, młodego polityka, który przyciągnie elektorat lemingów i innych „dopalaczy” jest mocno chybiony. Im bardziej PiS będzie się zajmował naszymi, polskimi głodnymi dziećmi, z serca, z odpowiedzialności, tym bardziej będzie bliższy zwycięstwa wyborczego, zmiany władzy i zmiany systemu politycznego w Polsce. Bo ludzie dziś naprawdę mają wielki problem by dotrwać do pierwszego. I widzą, i słyszą, kto jest z nimi naprawdę, a kto tylko udaje. Dajmy więc spokój lemingom i innym dopalaczom, niech się tam samodzielnie „weryfikują”, nawracają, przekształcają z larw w motyle. PiS jest jeden, Hofmanów jest wielu, więc młody polityk, który niewiele jednak rozumie z tego co się dzieje w Polsce, i o co toczy się walka, powinien był polecieć. I tyle.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Zgoda. Chociaż nie byłbym aż tak surowy. Poseł Hofman powinien dostać "zakaz medialny", co najmniej na pół roku. Niech wykorzysta ten czas na doskonalenie politycznego rzemiosła i... samodoskonalenie ;-).

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#380403

... wzorca pisowca.
Jaki to wzorzec ?
No nie wiem, może Wprost do spółki z Niewsweekiem, GW i fachowcami z PO opracują taki wzorzec ? Żeby łatwiej było im walczyć z wrogiem.

Rzecz z Hofmanem mogła być podpuchą.
Oczywiste jest, że musieli zakładać i prawdopodobnie wiedzieli, że mają na ogonie jakichś kapusiów. Cała ta "afera" wygląda jak rozegrana pod gumowe ucho i szklane oko.

Efekt był świetny.
Panowie popisali się typową głuchotą alkoholową, rzucili parę kurew, kilka sprośnych żarcików i stali się obiektem napaści ze strony mediów, tradycyjnie zorientowanych na moralność, wysokie standardy etyczne i pryncypialnych jak cholera.

Reakcja była nie gorsza.
Wielu ludzi rzuciło się na te "rewelacje", a ich reakcja była następująca - "Cooo ? O to tyle szumu ? WTF ? U mnie na grillu lepsze rzeczy się dzieją".
Animatorzy "skandalu" wyszli na dwulicowych idiotów robiących na siłę coś z niczego.
Kto wygrał to starcie ? Moim zdaniem nikt, ale przegrały zdecydowanie łżemedia.

Jedna z reakcji - "Eee, co to za afera, nie wiedziałem, że w pisie takie fajne chłopaki są". Wbrew pozorom sprawa może wpłynąć na ocieplenie wizerunku PiS wśród ludzi, którzy mają we łbie wyszlifowany schemat pisowców, jako pozbawionych humoru, sztywnych patafianów, którzy chodzą spać w garniturach.
Nie wiem czy to ocieplenie wizerunku na tym akurat kierunku jest do czegoś potrzebne, może i nie, ale na pewno nie zaszkodzi.

Ale jasne.
Pryncyp jest pryncyp.
Hofman z Agentem Tomkiem na pysk. Dali się zdjąć nie podczas patriotycznych czynów - nie wiem, powinni grać w szachy, dyskutować o Wittgensteinie, dziergać orła na sztandarze, pić zieloną herbatę, albo co - nie sprawili się, poszli won.
Może dołączą do SP, może do PJN, a może wyhodują trzecie płuco dla PiS - z trzecim płucem pooddychamy pełną piersią.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#380422

Nie wiem, czy ich powinni wywalić akurat za to. Ja pozbywałbym się każdego ewidentnego durnia szkodzącego swoją głupotą PiSowi.
Przykład takiej głupoty - nie z PiS, ale za to świeży - to Duda idący na robotniczą manifestację "ubrany" w drogi zegarek. Prezentuje ten swój zegarek tak, jak dawniej Wietnamczycy na fotografiach. Dziennikarze fotografują, sprawdzają ceny i mają gotowy na durnia materiał.
Inny przykład to wszyscy politycy-idioci łamiący ostentacyjnie zasady ruchu drogowego. Kurski powinien nie tylko już dawno temu stracić prawo jazdy, ale i z PiS powinien na zbity pysk wylecieć na długo zanim sam z niego odszedł. Za to, że swoją głupotą dostarczał co parę tygodni materiału szmatławej prasie.
Inną taką osobą jest dla mnie "agent Tomek". Myślę, że trzeba być durniem, żeby się przy walizkach z dolarami fotografować, a już wyjątkowym durniem trzeba być, żeby się dać przy nich fotografować komuś. W stanie półnagim. Podobnie jakieś striptisy na partyjnych imprezach w kawiarniach z dużymi oknami, na parterze w centrum miasta.
Jakoś Jarosław Kaczyński czy Macierewicz nie mają problemu z fotografami przyłapującymi ich na, nie wiem, sikaniu na skwerze, tańcu w błocie albo randkach z zakonnicami trzymającymi różę w zębach a torbę z winem w ręce.

I to wcale nie znaczy, że oni muszą pić zieloną herbatę i tkać orły na sztandarach.

Dla mnie to głupcy są, bo ja bym się będąc ważnym politykiem nie upił w publicznym i dostępnym dla byle kogo miejscu. Tego nie można usprawiedliwiać!

Jak się Hofman z Tomkiem chcą spić w trzy dupy to niech sobie pojadą do kolegi, który ma dom na wyspie na jeziorze i kilka rottweilerów biegających po brzegach tej wyspy. Albo niech się nie bawią w polityków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#380452

[quote=Traube]Nie wiem, czy ich powinni wywalić akurat za to. Ja pozbywałbym się każdego ewidentnego durnia szkodzącego swoją głupotą PiSowi.[/quote]

No więc właśnie - uważam, że nawoływanie do wyrzucenia Hofmana za ten incydent to kopanie się po własnych jajach z zewnętrznej inspiracji.
Szkodnik - bezapelacyjnie. Jak komuś sodówa wywala dekiel to powinien lądować na tyłach.

[quote=Traube]Przykład takiej głupoty - nie z PiS, ale za to świeży - to Duda idący na robotniczą manifestację "ubrany" w drogi zegarek. Prezentuje ten swój zegarek tak, jak dawniej Wietnamczycy na fotografiach. Dziennikarze fotografują, sprawdzają ceny i mają gotowy na durnia materiał.[/quote]

Fanem Dudy nie jestem ale bez przesady - zegarek za 3 300 zł to jakiś luksus ? Nie na tym, dopadliby go na markowej kurtce czy na smartfonie.
To jest trochę nienormalne i wygląda na szukanie haków na siłę. Ten jest wyjątkowo perfidny i stosunkowo żenujący bo i tak przewodniczący związku, który zarabia, a nie kradnie, ma pokrycie na taki drobiazg. Co innego minister, który najwyraźniej nie bardzo ma pokrycie na swoje zabawki, skoro "zapomina" wpisać je w swoje kwity.

To zdaje się Fakt sprokurował ten akt oskarżenia ?
[quote=FAKT]Lider związkowców walczy jak lew o wyższe płace i lepsze życie dla pracowników. Sam jednak biedy nie klepie. Podczas gdy związkowcy noc pod Sejmem spędzili w namiotach, Piotr Duda (51 l.) nocował w ciepłym mieszkaniu. Na protesty zaś przewodniczący NSZZ "Solidarność" zakłada zegarek za ponad 3,3 tys. zł![/quote]

No to już jest jakaś paranoja - jak się chce uderzyć psa, kij, ponoć sam się znajduje.

Oczywiście byłoby zupełnie inną jakością gdyby przewodniczący zzuł noszonego na co dzień Louisa Erarda i założył Casio za 150 zł, a noc spędził w namiocie, zimnym mieszkaniu, a najlepiej na Dworcu Centralnym.
Wtedy byłaby jazda - ktoś by wypatrzył, że Duda nosi inny zegarek i celowo omija swój lokal - zatem co mamy ? Duda na pokaz udaje biedaka, a zarabia ponad 10 tysięcy.

To już jest naprawdę obłęd - nie dajmy się nieść tej fali...

[quote=Traube]Inny przykład to wszyscy politycy-idioci łamiący ostentacyjnie zasady ruchu drogowego. Kurski powinien nie tylko już dawno temu stracić prawo jazdy, ale i z PiS powinien na zbity pysk wylecieć na długo zanim sam z niego odszedł. Za to, że swoją głupotą dostarczał co parę tygodni materiału szmatławej prasie.[/quote]

Kurski (kolejny człowiek, którego nie darzę zbyt wielkim szacunkiem) nie palił głupa, kajał się, przepraszał, a bywało, że dobrowolnie płacił coś na kształt mandatu.
A Rysio Kalisz sfilmowany przy minimum 100/50 najpierw łże w żywe oczy "ja zawsze jeżdżę zgodnie z przepisami", a potem wykręca kota ogonem i stwierdza na filmiku na YT, że jest mu "z tego powodu bardzo szybko... bardzo przykro":

Burak. To coś jest prawnikiem.

Byłbym bardzo ostrożny w poddawaniu się narracji mediów, które biorą kogoś na celownik i robią z niego bohatera bruku. Na wielu ludzi można coś znaleźć, podrasować i grzać szpalty. W ten sposób redakcja Faktu czy innego szmatławca będzie układać kadry dowolnej partii.

A Kurski nie odszedł, a wyleciał z PiS.

[quote=Traube]Inną taką osobą jest dla mnie "agent Tomek". Myślę, że trzeba być durniem, żeby się przy walizkach z dolarami fotografować, a już wyjątkowym durniem trzeba być, żeby się dać przy nich fotografować komuś. W stanie półnagim.[/quote]

Przesadzasz.
To zdjęcie i jego historia to kompletnie inny kontekst, z zupełnie odległej bajki, z czasów kiedy Kaczmarek był psem-przykrywkowcem. Ma się nijak do obecnej oceny tego człowieka.
To jaką rolę odgrywał wobec ludzi, w których otoczenie musiał się wtopić, a także wobec swoich kolegów ze służby, to coś absolutnie odmiennego.

Nie dajmy się ogrywać specjalistom od smear campaign.

[quote=Traube]Podobnie jakieś striptisy na partyjnych imprezach w kawiarniach z dużymi oknami, na parterze w centrum miasta.[/quote]

No cóż, dali się podejść jak barany, następnym razem może będą nieco ostrożniejsi, a poza tym to nie była żadna "partyjna impreza", a prywatna impreza.
Ci fajansiarze od Latkowskiego mogliby się przyjrzeć imprezkom w hotelu sejmowym, czy zabawom trójmiejskich elit władzy. Jakoś się nie przyglądają, a te byłyby znacznie bardziej interesujące - to jak się bawi władza może mieć znaczenie, to jak się bawi opozycja ma znaczenie dużo mniejsze.

[quote=Traube]Jakoś Jarosław Kaczyński czy Macierewicz nie mają problemu z fotografami przyłapującymi ich na, nie wiem, sikaniu na skwerze, tańcu w błocie albo randkach z zakonnicami trzymającymi różę w zębach a torbę z winem w ręce.[/quote]

Cóż, w każdym środowisku są ludzie mniej i bardziej poważni. Żadne nie składa się z samych XIX wiecznych dżentelmenów.

[quote=Traube]I to wcale nie znaczy, że oni muszą pić zieloną herbatę i tkać orły na sztandarach.

Dla mnie to głupcy są, bo ja bym się będąc ważnym politykiem nie upił w publicznym i dostępnym dla byle kogo miejscu. Tego nie można usprawiedliwiać![/quote]

Usprawiedliwiać nie, ale czy mamy uznawać, że głupie incydenty przekreślają na amen ?
Gdyby Lipiński paradował w niedopiętym szlafroku po sejmie, rzecz byłaby oczywista, jeśli dał się sfilmować z ukrycia w okolicznościach jak najbardziej prywatnych, to jest to już zupełnie inna para butów.

[quote=Traube]Jak się Hofman z Tomkiem chcą spić w trzy dupy to niech sobie pojadą do kolegi, który ma dom na wyspie na jeziorze i kilka rottweilerów biegających po brzegach tej wyspy. Albo niech się nie bawią w polityków.[/quote]

Jestem przekonany, że jeśli to nie była ustawka, to następnym razem będą ostrożniejsi.
Niemniej nie możemy zapominać, że jeśli Kaczyński coś powie, to jest to rzecz jasna mowa nienawistna, a jeśli nic nie mówi, to oczywiście nienawistnie milczy.
Wrogowie ustroju już tak mają ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#380461

Co do zegarka Dudy nie znałem detali. Do mnie te informacje trafiają na ogół poprzez interię, na którą zaglądam ze względu na skrzynkę mailową, a także inne onety, gdzie bywam już rzadziej.
Zgadzam się, że metody pismaków z Faktu, Dziennika itp. gazet są obrzydliwe. No, ale od tego nasi politycy mają pijarowców, żeby nie popełniać przynajmniej tych łatwych do uniknięcia wpadek w stylu paradowania z firmową torebką za grube tysiące na debatę o zwalczaniu biedy (przykład zmyślam).
O Kurskim sobie przypomniałem, bo gdzieś mi wpadła w oko fotka informująca, że zostawił auto na jakiejś parkowej alejce, ścieżce rowerowej czy czymś takim i poszedł gdzieś z dzieckiem czy w sprawie dziecka. No, nieważne gdzie, z kim i po co poszedł:-) Ważne, że zaparkował tam, gdzie nie powinien. Przedtem czytałem, jak się chwalił w jakim to czasie on może dojechać z Gdańska do Warszawy.

Dygresja - parę lat temu jakiś szwedzki celebryta w podobny sposób chwalił się podczas wywiadu w tv swoimi prędkościowymi wyczynami na szwedzkich drogach. Parę dni później odebrał list z policji informujący o odebraniu mu prawa jazdy na okres taki, za jaki się odbiera prawko przy przekroczeniu szybkości w wymiarze do jakiego się on publicznie przyznał. A w Szwecji odbierają prawo jazdy z automatu za przekroczenie o 30 km powyżej dozwolonej prędkości przy zakazach ponad 30 km/godz i o 20 km przy zakazie 30 km/godz.

A w Polsce mogą ci durnie opowiadać, że dla odstressowania muszą sobie czasem poszaleć za kierownicą, a jak ich policja zatrzyma to się wykręcą autografem.

Film z Kaliszem widziałem parę dni temu. Jemu też powinni zabrać prawo jazdy.

Pewnie, że nie jestem za przekreślaniem ludzi z powodu drobnych incydentów rozdętych przez prasę do niebotycznych rozmiarów. Wolałbym, po prostu, aby posłowie jedynej obecnie partii, na którą mógłbym oddać głos, byli mniej obciachowi:-)

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#380477

Zgadzam się, obciach jest zły. Jeśli ktoś robi źle teraz, nie sposób nie zadać sobie pytania, do czego będzie zdolny będąc przy władzy.
Niemniej musimy być ostrożni i nie dawać sobie wdrukować oburzenia z zewnątrz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#380547

.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#380453

O tym, że pan Hofman jest kolejnym śpiącym kretem w PiS pisałem tutaj już dawno.

Zdaje się, że właśnie został "odpalony" zaczął wypełniać zadanie.

Szarlej

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szarlej

#380445

O tym, że pan Hofman jest kolejnym śpiącym kretem w PiS pisałem tutaj już dawno.

Zdaje się, że właśnie został "odpalony" zaczął wypełniać zadanie.

Szarlej

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szarlej

#380446

[quote=Szarlej]

O tym, że pan Hofman jest kolejnym śpiącym kretem w PiS pisałem tutaj już dawno.

Zdaje się, że właśnie został "odpalony" zaczął wypełniać zadanie.

Szarlej

[/quote]

Skad taki wniosek i na jakiej podstawie takie twierdzenie?

Moim zdaniem swym zachowanie wyrzadzil wiele szkody PiSowi i J.Kaczyńskiemu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#380449

[quote]O tym, że pan Hofman jest kolejnym śpiącym kretem w PiS pisałem tutaj już dawno. [/quote]

Wskaż, podaj link to tego: "....pisałem tutaj już dawno"

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#380455

Alexola
Staniszkis powiedziała: pan Prezes obstawia się marnotami i miała rację w stu procentach....nic dodac nic ująć...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#380462

... jako wiarygodny autorytet.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#380464

Nagonka sie zaczela, psy goncze spuszczone. ujadanie slychac w calej przestrzeni. Ale w ten sposob daja sie poznac! Nie tylko po sladach od obrozy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#380478

Komentatorka ma zbyt krotką pamięć i chyba nie wie lub nie pamięta, że ta pani Jadzia była w sierpniu 1980 roku nasłana na strajkujących stoczniowców MKS w Gdańsku z jasno postawionymi przed nią i innymi desantowcami z F125p (instruowanymi po nocach w apartamentach hotelowych przez towarzyszy z PZPR i policji politycznej ) zwanymi "doradcami warszawskimi" zadanie polegające na zakończeniu strajku i utrzymaniu w przyszłych władzach rodzącego się związku swojej licznej agentury z TW Bolkiem na czele.
Pani Jadzia wałęsała się po Stoczni Gdańskiej im. Lenina rozmawiała z licznymi stoczniowcami wszczepiając w ich umysły defetyzm, bo jak już dziś wiemy w dniu 29.08.1980 roku mogła nastąpić siłowa jego pacyfikacja, po nieudanych próbach jego zdławienia tak w dniu 16.08.1980 r. i kontynuacji przez ulokowanych TW w MKS i wicepremiera Tadeusza Pykę, który grała na rozbicie jedności strajkujących w województwie gdańskim zakładów.
Doszło do rozmów 17 największych zakładów zakończonych parafowaniem porozumienie, które było niekorzystne dla PZPR, która miała inne cele niż zakończenie strajków, bo spiskowcom od przesilenia chodziło o wykopaniu z władz Gierka i zakończenia strajków na ich warunkach z ich ludźmi na czele robotniczych protestów by mieć i konia i uzdę w swoich łapkach.
I mieli z TW Bolkiem i czerwonymi harcerzami na czele.
Gdy to się nie udało przysłano kilku towarzyszy nazwanych potocznie "doradcami warszawskimi" z Jadzią w ich składzie, która dziś stara umniejszyć swoją rolę w rozsadzaniu strajku od środka.
Musze napisać w tym miejscu jedno.
Ani jeden doradca nie miał prawa wałęsać się po terenie Naszej Stoczni Remontowej, skąd każdy intruz był wyrzucany na kopach.

Nasz Dyrektor Naczelny Zawadzki nie negocjowałby z byle intruzem spoza Naszej Stoczni, który nie byłby pracownikiem Naszej Stoczni remontowej, na której terenie poruszanie się było dozwolone tylko dla osób z aktualnymi przepustkami stałymi jak i specjalnymi wystawianymi przez Komitet Strajkowy GSR oraz na podstawie aktualnych książeczek marynarskich jednostek będących wówczas w remoncie w GSR.

Pozdrawiam.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#380505

[quote=obiboknawlasnykoszt@tlen.pl][...]Pani Jadzia wałęsała się po Stoczni Gdańskiej im. Lenina rozmawiała z licznymi stoczniowcami wszczepiając w ich umysły defetyzm,[...][/quote]

No i jak widać modus operandi zasadniczo nie uległ zmianie.
W tej chwili nawet nie interesuje mnie czy to na zlecenie czy z przekonania, byłbym w stanie nawet uwierzyć, że z przekonania, wnosząc po licznych, niewiarygodnie bełkotliwych "analizach" politologicznych.

"Dziesiąty grosz dla Jadzi, niech se Jadzia wsadzi"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#380548

Dodam:

.....pod język, a nogi do wanienki z betonem i siup do głębokiej "pływalni", w której powinna pływać jak śliska ryba.

Pozdrawiam.
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#380550

Pisuję tu sporadycznie z powodu innych zajęć, i być może może braku talentu do blogowania. Czasem coś tam skomentuję, nie potrafię podać linku do tej konkretnej wypowiedzi, było to w okolicach głośnych wystąpień z PiS najpierw Miśka Kamińskiego, a potem Źobry i Kurskiego, zatanawiałałem się wtedy czy to już koniec i kto następny. Wypadło na Hofmana, którego być może krzywdzę, ale w takich sprawach moje przeczucia dość często się sprawdzają. 

Niczego nie mam zamiaru udowadniać i spierać się o cokolwiek, po prostu wyraziłem swoją opinię, całkiem możliwe, że nieuprawnioną i nieuzasadnioną, lecz tutejsze dyskusje pełne są takich opinii.

 

Życie pokaże.

Szarlej

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szarlej

#380488

[quote]Niczego nie mam zamiaru udowadniać i spierać się o cokolwiek, po prostu wyraziłem swoją opinię, całkiem możliwe, że nieuprawnioną i nieuzasadnioną, lecz tutejsze dyskusje pełne są takich opinii.[/quote]

Uciekając od prostego udowodnienie linku do swojego komentarza i wskazywaniem na innych, którzy biją Murzynów bardzo źle świadczy o tobie.
Wszak nie masz aż tak wiele komentarzy by udowodnienie tego było ponad ludzkie siły, bo masz swoich komentarzy raptem i niespełna 80, do czasu gdy poprosiłem o wskazanie twoich ponadczasowych opinii.
To, że "tutejsze dyskusje pełno są takich opinii" są też jak sam to udowodniłeś swoim komentarzem należą do takich użytkowników jakim okazał się i @Szarlej.

Szalej tak dalej, lecz bacz na to, byś nie postradał własnych zmysłów.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#380508

Krótka kwerenda przy "pomocy" ułomnej funkcji "Szpieguj":

http://niepoprawni.pl/blog/1489/pis-obraza#comment-207880

Ma chłop pamięć, swoją drogą:-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#380512

Dziękuję.
Jednak nie jest to prawdziwek, lecz czerwony muchomor w kropki i dlatego nie chciał się Nam tu pokazać z tym swoim komentarzem.

Chciał się Nam tu zaprezentować i przedstawić jako wytrawny komentator przewidujący na lata analityk, a tymczasem wyszedł taki wtop.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję, za wyręczenie "nie chce mi się i co mnie zrobisz?"

Obibok na własny koszt

PS
No i jak tu się nie pochwalić, że mam bardzo dobre "powonienie" treści wyświetlanej i pisanej drukiem. Wiedza zdobyta przez lata procentuje, bez wchodzenia w szczegóły.
Onwk.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#380549

Nie będę się wdawał w pyskówki, szkoda na to czasu.

Ciesz się i pompuj swoje ego "gwiazdo blogerska".

Życie pokaże, bez względu na twoje bezsensowne "tropy"

Milknę bo czasu szkoda, baw się dobrze tropicielu.

 

Szarlej

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szarlej

#380554

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#380559

Już się nie kłopocz, bo to daremny już twój trud.

EOT
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#380551

Pan jedynie sam może się zwolnić,z dyżuru mycia naczyń we własnym mieszkaniu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#380563