Zęby a sprawa polska

Obrazek użytkownika Szymonn
Kraj

"Pani Stankiewicz mało mi zębów kamerą nie wybiła".

Tekst roku.

Plus nalana nienawiścią i wściekłością czerwona morda Niesiołowskiego w telewizji, kiedy rozpaczliwie próbował wmówić widzom, że oglądając film nakręcony przez Stankiewicz nie widzieli tego, co widzieli.
Choroba psychiczna pana Niesiołowskiego pozwoliła mu wyprzeć ze świadomości wiedzę o tym, że jego zachowanie bardzo czytelnie pokazuje film z kamery, którą próbował zniszczyć.
Z jednej strony nie powinno się naśmiewać z cudzej choroby (tu psychicznej), ale skoro koledzy Niesiołowskiego z PO uważają tego typu zachowania za normalne, to pozwala mi sobie odpuścić skrupuły i wyciągnąć następujące wnioski:
- nienawiść i agresywne zachowanie Niesiołowskiego najwidoczniej jest elementem strategii Platformy
- PO tak straciła kontakt z obywatelami, że wierzą, że jest możliwe "wytłumaczenie" niewytłumaczalnego zachowania dyżurnego chama i politycznego bandyty Platformy.

Dlaczego głupie i rozpaczliwe tłumaczenie sejmowego chama tak mnie rozbawiło?
Patrząc na film, albo zęby Niesiołowskiego muszą być wystające na metr do przodu (żeby mogły być zagrożone obecnością pani Stankiewicz) - i to zagrożone dopiero po kontaktowym zaatakowaniu dziennikarki przez wściekłego kundla Niesiołowskiego (Stefan Szablozębny Vulgaris).
Albo drugą możliwością jest - że zagrożenie dla zębów mogło wystąpić w przypadku, kiedy Niesiołowski chciał pogryźć biedną dziennikarkę. Skoro nie ma tego na filmie - to najwidoczniej próbował złapać zębami za nogę dziennikarki, nie dziwota więc, że próby obrony prze pogryzieniem mogły zagrozić integralności dwuszufladowej protezy rozwścieczonego dziadka.

Kolejne zdanie Niesiołowskiego wskazuje na bardzo wyraźny konflikt z rzeczywistością:
"Jeśli pani Stankiewicz twierdzi, że ją pobiłem, niech pokaże siniaki i ślady pobicia."
A ja mam propozycję dla Niesiołowskiego:
Powinien pokazać ślady od kamery na zębach. Wskazówka dla celów obdukcji: takie czarne kawałki plastiku wbite w kły jadowe pana posła.

Kultura pada na mordę, i to mordę Niesiołowskiego, jednak przypomnę - że w naszym kraju, w przeciwieństwie do państw islamskich - kobiety się szanuje. Typ, który stosuje przemoc wobec kobiety (nie mówiąc o groźbach karalnych) - to najgorsze ŚCIERWO, niewarte splunięcia. W związku z tym zachęcam pana Niesiołowskiego do wyjazdu do takiego Iraku - gdzie będzie sobie mógł bić, mordować, czy bezkarnie gwałcić kobiety - przy entuzjastycznej aprobacie społeczeństwa.

Na domiar wszystkiego, rozczuliła mnie zupełnie GŁUPOTA Niesiołowskiego. Jak definiuję głupotę? Jako nieumiejętność osiągnięcia zakładanych efektów przy stosowanych środkach.
Tutaj - Niesiołowski chciał osiągnąć efekt: brak swojej obecności na filmie pani Stankiewicz.
A jakie mamy rezultaty? Cała Polska - w tym nawet takie media, jak Gazeta Wyborcza - cytuje i publikuje film, na którym morda Niesiołowskiego jest straszna, agresywna i przepełniona przemocą.
Trudno więc działania pana posła nazwać nawet głupotą - jedyne określenie sytuacji, kiedy podjęte działania przynoszą skutek wręcz odwrotny - i to katastrofalny w skali. Jedyne określenie więc to tylko BEZDENNA KATASTROFALNA PIRAMIDALNA GŁUPOTA.

Dodatkowe "kwiatki" tłumaczeń biednego durnia - przyznał, że słowa "won stąd" skierowane pod adresem dziennikarki nie były eleganckie. Dalej jest najlepsze: "to nie było eleganckie, ale czy ja mam przytaczać to, jakimi słowami mnie obrzucili związkowcy?"

To kolejne tłumaczenie, które mnie całkowicie rozbroiło.
Znałem kiedyś (na szczęście krótko i powierzchownie) pewnego bandziora, który każdorazowo pobicie żony tłumaczył, że "się w pracy zdenerwował".
Drogi Polaku - patrz na swoją elitę (w końcu to profesor) i pamiętaj: szef nakrzyczał na Ciebie?
Weź bejsbola i lej żonę, aż ją pogotowie zabierze.

Od dziś natomiast Platforma ma dla mnie zapiekłą mordę Niesiołowskiego - damskiego boksera bijącego kobiety. I tu nie pomogą żadne przyjmowane parytety, ani włażenie przez Tuska feministkom bez mydła.

A ja się osobiście cieszę - na dziś rano (poniedziałek) liczba osób, które obejrzały film Gazety Polskiej to co najmniej 300 tysięcy. Tak lekko licząc to ok. 2-3% mniej poparcia dla Platformy. Na koniec tygodnia prognozuję, że damski bokser Niesiołowski będzie kosztować Platformę co najmniej 5% poparcia. OBY :).

PS. Z okazji Niesiołowski Gate dziennik.pl opublikował biografię pani Ewy Stankiewicz. Jak widać cała historia ma także pozytywne strony - wiedziałem co nieco o pani Ewie, ale nie spodziewałem się, że ma aż takie i tak wiele dokonań.
Chylę czoła przez panią Ewą - oby więcej takich wspaniałych ludzi!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tekst zgrabny, daję dychę, ale prognoza nazbyt optymistyczna. Wielu wyborców PO to takie właśnie chamy, dla których Niesiołowski jest legitymizacją ich zachowania. Poza tym filmik jest oglądany w dużej mierze przez naszych, więc ta oszałamiająca liczba wejść nie umniejszy elektoratowi PO. I jeszcze jedno - Niesiołowski miał już nieraz tak chamskie zagrywki, że to wystąpienie wobec Ewy Stankiewicz tak naprawdę wpisuje się w jego codzienne zachowanie, niewiele osób zdziwi.

Obym się mylił.

---
A na drzewach, zamiast liści...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#254693

Dziękuję za dziesiątkę :), co do mojej oceny sytuacji - dziennikarze prawie jednomyślnie stanęli po stronie pani Stankiewicz. Film mówi sam za siebie i tu sfałszować faktów za pomocą PR-u już się nie da.
Co do spadku poparcia - możemy się założyć. Czego jak czego, ale Polacy chamstwa i przemocy wobec kobiet nie lubią - i to akurat nie lubią "wykształciuchy" (wiem, bo sam taki m wykształciuchem jestem).
Afera (Niesiołowski Gate - jak już mówią w Polsacie) - uderza więc w elektorat Platformy.
Co do liczby odtworzeń filmu - zakładam, że do końca tygodnia będzie z milion. Mam nadzieję, że Pani Stankiewicz włączyła sobie naliczanie przychodów z reklam na youtube - bo ma szanse zarobić bardzo ładne pieniądze (czego jej serdecznie życzę).
Wykształciuch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wykształciuch

#254696

Pańskie argumenty są nawet przekonujące, ale wiem i obserwuję od 5 lat liczne zapewnienia, że po tym czy po tamtym skandalu to już Platforma na pewno straci straci. Afera hazardowa, Smoleńsk, stocznie sprzedane Katarczykom, sprawa Wojciecha Sumlińskiego itd. itp.

Samo się nie zrobi - obalić ich trzeba systematyczną pracą, bo przed wyborami budzą się wszystkie ich siły i zakrywają nas czapkami. Do wyborów najprawdopodobniej 3 lata, ludzie zdążą zapomnieć taki incydencik, rozejdzie się po kościach.

---
A na drzewach, zamiast liści...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#254708

Ależ Platforma traci. Prosze popatrzyć na te ponure sfrustrowane mordy - oni wszyscy wiedzą, że "ktoś przekręcił wajchę".
To jest równia pochyła, z której się już nie podniosą.
A proszę zauważyć - że "los" jest przeciw Tuskowi - co już ludzie zapominają o Smoleńsku, to znów albo jakiś terrorysta się przyznaje do zamachu na samolot w Portugalii (gdzie stwierdzono wypadek), a to Suchoj walnie w zbocze i Ruscy biorą udział w śledztwie (co rzekomo było niemożliwe przy tragedii smoleńskiej).
A to ostra zima zniszczy plony i zboże idzie do góry, a to rząd okrada obywateli z emerytur - zawsze coś ;).
Nie mówiąc już o Stefku, który powinien dostać order im. Kaczyńskiego za zrażanie wyborców do Platformy...

Dlatego słupki spadały i spadać będą.

Wykształciuch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wykształciuch

#254716

Sami nakręcają ego tego chama występując razem z nim w róznych programach telewizyjnych.W prosty sposób mozna przekaziory zniechęcić do zapraszania tego chama:jest niesiołowski-ja wychodzę!Ale działacze PiSu przebierają nogami aby wystąpić w przekaziorach i tu tkwi problem.

Ale co zrobić!

W wolnym tłumaczeniu słowo polityk oznacza zawodowego kłamcę i oszusta! Człowieka który  mówi co innego niz myśli a robi jeszcze coś innego!

Krótko i na temat: ogłaszam bojkot polityków występujących w przekaziorach razem z chamami niesiołem i palikmiotem !Politycy i partie kumplujące z nimi niech nie liczą na moje poparcie w wyborach! Ogłaszam bojkot stacji w które zapraszają te szuje do szuje do swoich programów!

Dołącz do bojkotu!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#254704

Zgadzam się z tym bojkotem - myślę że teraz wręcz nie powinno być innej możliwości.
Z drugiej strony -strasznie mnie kusi, żeby się kiedyś wybrać pod Sejm i durnia obrzucić jajkami (najlepiej śmierdzącymi zbukami).
Woiem, że zbliżyłbym się do poziomu Niesiołowskiego, ale ta myśl jest taaaaka kusząca :-D.

Wykształciuch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wykształciuch

#254712

Szanowni Państwo. Kilka godzin temu Ewa Stankiewicz w bezpardonowy sposób zaatakowała Stefana Niesiołowskiego. Polityk PO na szczęście uszedł z życiem. Trudno w tej chwili odpowiedzieć, jakie piętno na jego psychice odciśnie powyższe wydarzenie. Jedno jest pewne: stajemy murem w obronie Stefana Niesiołowskiego!!! Jeżeli chcesz do nas dołączyć podpisz protest. Przedstawiamy film (nie był dotąd emitowany w internecie), na którym wyraźnie widać, że łagodny (jak baranek) polityk PO padł ofiarą krwiożerczej dziennikarki

więcej: http://www.77400.pl/index.php/aktualnoscimenu/3155-w-obronie-niesiolowskiego

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zlotowianin

#254710

Haha, prawie się dałem nabrać ;).
Doskonały żart.
Pozdrawiam
Wykształciuch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wykształciuch

#254713

Chyba w Samoobronie.

Taki "żart" chodził po żenującej konferencji A. Leppera w sprawie A. Krawczyk. Wtedy wydawało się, że Polska polityka bardziej schamieć już nie może. Minęło kilka lat od tego wydarzenia, chamienie wydaje się nie mieć końca a Stefan N. udowodnił, że tego końca po prostu nie ma. A powód wydaje się oczywisty. Jeśli, jak deklarują władze PO, Stefan N. za pobicie kobiety nie poniesie żadnych konsekwencji partyjnych, to znaczy to, że ta peowska banda czuje się zupełnie bezkarna. I co najgorsze, ta banda bezkarna jest.

I niestety nie podzielam optymizmu autora. Naród jest ogłupiony, do tego usłużne media zawsze pomogą. "Dziennikarka nękała swoją kamerą posła Niesiołowskiego", taki przekazior teraz idzie. Czyli jak zwykle. Jej wina...

PS. Czekam na starcie Myszkiewicza z posłanką Grodzką :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254722

To konferencja Leppera. Ale kontekst inny. Chodziło o prostytutkę w Brukseli. Prostytutkę można zgwałcić. Trzeba się postarać.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254725

mój błąd, to nie a A. Krawczyk, chodziło. Ma Pan rację.

Co jednak nie zmienia wymowy mojego komentarza...

I nie o prostytutki w nim chodzi :)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254730

Jasne, że nie. Jak mówi stara ludowa mądrość, prostytutka to zawód, a ta, ta - raz już tu dostałem za niecenzuralność ;-) - to mentalność ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254733

choroba psychiczna. Sexoholizm (pewnie dość cenne schorzenie dla prostytutki zawodowej) to to raczej nie jest.

To jakaś fobia... :)

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254742

Pan o Andzrzejku,Stefanku. czy tak ogólnie... ;-)

PS. Cennym schorzenien - z punktu widzenia schorzeń psychicznych - to są raczej manie, niż fobie ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254749

niech mu ziemia lekką będzie.

Ja tak ogólnie. Czyli też o Stefanie :)

Manic depression? :) Wkleiłbym Hendrix'a ale lepiej nie :))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254752

Możemy zostawić. Choć wolałbym wyjaśnienie okoliczności jego śmierci. Ale niech tam, R.I.P.
Wkleiłbym "Purple Haze", choćby ze względu na tytuł. :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254754

choćby ze względu na profesję, wokół której się poruszamy. :)

PS. W sprawie okoliczności śmierci A. Leppera oczywiście pełna zgoda.

PSS. Wracam do roboty. Ech, po co nam uniwersytet? ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254756

Nie wiem, w jakiej profesji Pan się poruszasz??? ;
Uniwersytety - jeśli brać pod uwagę najnowszą definicję niejakiego @coryllusa - to,proszę Pana-chwdp! :-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254758

coryllusem jest taki, że mu się wydaje, że zawsze ma rację. Ale tylko mu się wydaje...

Ale nie rozmawiajmy o nieobecnych, bo to trochę tak, jakbyśmy mu d... rąbali za plecami. A to się nie godzi. Chociaż u niego komentować strach. Na psiarni można wylądować:) CHWDP:)

PS. Tylko kto u Pana jest ten P?:)

PSS. Moja profesja nie ma tutaj nic do rzeczy:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254773

W tym problem, że pan Niesiołowski podobno nie ma jednego schorzenia. Z paru źródeł wiadomo, że erotomanem (gawędziarzem co najmniej) też był jeszcze parę lat temu.
Takie to trochę schizofreniczne - z jednej strony ZCHN, a z drugiej świntuszenie po kątach....

Wykształciuch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wykształciuch

#254757