Koniec propagandy miłości?

Obrazek użytkownika Szymonn
Kraj

Słuszną linię ma nasza partia rządząca. Tę linię oczywiście prezentowaną w TVP, TVN i Polsacie (który z rzadka tylko delikatnie kąsa Tuska).

Słuszna linia co wieczór prezentowana jest na ekranach milionów polskich rodzin. To słuszne wiadomości i odważne ataki Lisa oraz Olejnik na zaplute karły reakcji kryjące się w szeregach Prawa i Sprawiedliwości.

Co dzień nasi przenikliwi niczym Colombo albo Kojak obywatele łykają w napięciu pigułki nienawiści do opozycji, śmieją się z "sekty smoleńskiej", dopingują Niesiołowskiego żeby w pierwszej minucie znokautował śmiertelnie niebezpieczną Ewę Stankiewicz.

Plują na groby ofiar katastrofy smoleńskiej, a z braku laku idą na cmentarz nasikać na grób swojej babci i dziadka.

A kiedy oszołom popierający Kaczora im powie o tym, że zdjęcia w polskim raporcie smoleńskim są ukradzione z netu, a przedstawiają latający samolot rządowy, mimo że opisane, że to zniszczona "prezydencka" maszyna. Wtedy odpowiedź jest jedna: gdyby to była prawda, to by przecież trąbili o tym we wszystkich wiadomościach.

Dzielny więc łykacz teorii o żelaznej brzozie i żelaznym wilku-kaczorze wie dobrze - że skoro wszystkie telewizje jednym głosem chwalą Tuska i obwiniają o grad, utratę pracy przez telewidza i najście komornika - Jarosława Kaczyńskiego, to tego drania Kaczyńskiego należy natychmiast pozbawić władzy. Mimo że to anno donaldini 2012.

Tymczasem w zwarte dotychczas szeregi obrońców Tuska i jego rozbójników wkradł się ferment i sabotaż. Dopiero co dzielni obrońcy multipleksu z narażeniem życia nagięli wszystkie przepisy, zwykłą przyzwoitość, a nawet złamali Konstytucję, żeby obronić się przed szkodliwym wpływem toruńskim - a tu projekt wejścia pod strzechy z unisono brzmiącym hymnem POchwalnym bierze w łeb.

Przypomnijmy - ok. jednej trzeciej oglądających Polaków ogląda telewizję naziemną, jedna trzecia tv satelitarną (gdzie grasuje podstępnie szczery Rydzyk), a jedna trzecia kablówkę (gdzie też czuć wpływy wrogiego władzy Redemptorysty).

Niebawem jednak sytuacja się zmieni - do listopada 2012 roku wyłączone zostaną nadajniki analogowe w 5 miastach, a do 31 lipca 2013 roku w całej Najjaśniejszej Samobójczej zniknie sygnał analogowy.

Myślicie, że tę próżnię wypełni ponownie radosna propaganda przemieniająca zjadaczy chleba w lemingi?

Otóż jakiś podstępny pisior najwyraźniej dorwał się do nadajników cyfrowych i miesza.

Bo przecież niemożliwe, żeby znowu "swój", który wygrał przetarg na nadawanie sygnału cyfrowego (i przez przypadek jest powiązany z "francuską dojarką") - robił wałki na nadajnikach?

Przecież niemożliwe, żeby tak chlubnie rozpoczęta przygoda Kulczyka z "prywatyzacją" TP S.A. czyli oddaniem jej francuskiej spółce państwowej, doprowadziła do przekrętów TP Emitela z nadawaniem naziemnej telewizji cyfrowej?

A powszechne skargi widzów, że żadne MUKSY nie docierają do coraz większych anten - na pewno są po to, żeby zdestabilizować sytuację i najprawdopodobniej doprowadzić do przewrotu.

I na nic fakty, że już kilka kilometrów od nadajnika "cyfrowego" ni-chu-chu nie da się odbierać telewizji. Na nic narzekania, że żadna antena pokojowa nie umożliwi oglądania "ostrego jak brzytwa" obrazu wymazywanych botoksem zmarszczek Olejnik, czy pozwoli na policzenie ile włosów jest w jednym tłustym strąku na głowie Lisa.

Telewizji cyfrowej NIE MA. A kiedy zabraknie sygnału analogowego - biedne oczadziałe od cycków i długich nóg tańczących z SB-kami gwiazd - mogą się obudzić i zobaczyć prawdziwe oblicze Matriksu. I wtedy sąsiad-oszołom, który policzył tangens kąta nachylenia samolotu i wyszło mu, że Tupolew nie mógłby ściąć skrzydłem brzozy, chyba, żeby dorabiał jako wagonik metra - okaże się, że przestał być oszołomem, a zaczyna gadać z sensem.

A kiedy zabraknie "powiedz nam jak żyć" Lisa, Jacykowa, różnych innych dupodajnych celebrytów - to rosnące ceny gazu, prądu i czynszu wygonią byłego leminga pod pałacyk Tuska, gdzie będzie szukał sprawiedliwości, nie wierząc jeszcze, że sprawiedliwość została utopiona w bagnach koło Katynia.

Biedny wtedy będzie ten rząd, bo lud pozbawiony igrzysk, zauważy, że dużo wcześniej pozbawiony został również chleba - a tego żaden lud nie wytrzyma, ani żaden rząd nie przetrwa.

I tak - rękoma francuskiej dojarki, obalony zostanie najbardziej zhańbiony od czasów Targowicy władca Polski - herrrszt Donald i jego złodzieje.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nie mam telewizora i jest takich dziwolagów coraz więcej: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/453855,Coraz-wiecej-Polakow-nie-chce-miec-telewizora
Czyli jakieś 6-7% Polaków ma w głebokim poważaniu sygnały analogowy i cyfrowa razem z niesioną przez nie propagandą.
pozdrawiam
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#281852

faktycznie - nie uwzględniłem tych, którzy nie oglądają tv - w tym siebie.
Dziękuję za poprawkę :)
Wykształciuch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wykształciuch

#281890

miałem dwa lata temu rąbnąć go o schody TVN-u ale nie dorzucę z odległości którą nie obejmują przemysłowe kamery, na razie robi za podstawkę na kwiatek, cały czas ćwiczę

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#281868

co niemiara.
P.S. Można nawet zorganizować akcję wyrzucania niepotrzebnych odbiorników na taką rosnącą a dnia na dzień stertę przed tym konkretnym budynkiem na Wiejskiej.
Czy namawianie do wyrzucania odbiorników jest już mową nienawiści?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#281905

Dziękuję. Od razu trzeba poinformować właściwe służby, o której wstajemy, żeby nie pakowali się o 6 z łomem do naszych mieszkań.
Za obrazę majestatu Prezia i Premierka - bo w końcu to ich wyrzucamy na śmietnik ;).
I coś tak czuję, że niebawem będą za darmo rozdawać dekodery telewizji cyfrowej z bardzo czułą anteną.
Przecież z takiej smyczy na szyjach obywateli ta władza na pewno nie zrezygnuje....
Wykształciuch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wykształciuch

#281921

co pewnie ma sie sprowadzic do darmowej instalacji dekodera na talon z MOPS

Ja i wielu rodaków nie przyjmiemy tego nawet za darmo więc ciekawe jaka przyjma strategie zmuszania nas do posiadania szczekaczki jak i jej używania

w krjch rozwinietego matriksu juz od wielu lat komornik moze wyniesc delikwentowi wszystko z lodowka na czele ale odbiornik TV musza zostawic - tak wazna jest ta propaganda, dezinformacja i przekaz podprogowy!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#281956

Super tekst
10 i gratulacje
pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#281955

Dziękuję :).
Gdyby czas pozwolił, to bym napisał ze 30+ takich tekstów na różne tematy.
Bo to państwo niestety się sypie z każdej strony!
Wykształciuch

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wykształciuch

#281960

Mój TV wystawiłem pod wiatę na dwór.Nawet mi go nie szkoda.

Zostali Niepoprawni,Radio Maryja i rozmowa z normalnymi i uczciwymi ludźmi,często biednymi.

Pozdrawiam Papa.

-----

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#282207