Frajer, łyse pały i Zbigniew Hołdys

Obrazek użytkownika zpierwszejpilki.pl
Sport

Radosław "Narodowa Katastrofa" Sikorski, łyse pały, bojówki PiS-u i kibole, a na deser mąż stanu, muzyk - celebryta Zbigniew Hołdys. Jakub Olkiewicz podsumowuje kolejny dzień walki między kibicami a kastą rządzącą w stylu odbiegającym od ugrzecznionych linijek typowych portali piłkarskich.

Jak daleko zagalopują się celebryci (bo politykami nazwać ich nie można) Platformy w derpecjonowaniu i obrażaniu środowiska kibiców? Tym razem na fanatyków piłkarskich zażenowanych rządami miłości naskoczył Radek "Narodowa Katastrofa" Sikorski oraz Zbigniew Hołdys.

To miał być zwykły dzień wyborczej kampanii - ufundowane przez pieniążki podatników, bo przecież dofinansowanie do procesu rozdawnictwa obietnic i kiebłasy wyborczej idzie wprost z budżetu państw, Tuskobusy miały ruszyć w dalszą trasę, politycy mieli się pouśmiechać, przyznać, że w ostatnich latach byli nieco nieudolni, ale teraz to już na bank to zmienią. Niestety przydarzył się klops. Oprócz tego, że za Słońcem Peru podążają kibole z całego kraju, ogon otrzymał również Radosław Sikorski. Znany twitterowiec, który w wolnych chwilach zajmuje się polityką zagraniczną pojawił się na białostockim rynku, gdzie czekały już na niego spore ilości kibiców, wciąż mających mu za złe odzieranie z godności bohaterów Powstania Warszawskiego poprzez nazwanie go "narodową katastrofą", w dodatku w dzień rocznicy wybuchu tegoż.

Sikorski został przywitany okrzykami znanymi już z wcześniejszych meczów piłkarskich "Sikorski frajerze, chwały powstańcom nie odbierzesz", czy "zdrajca narodu". Wśród transparentów najbardziej rozpoznawalny z miejsca stał się prosty, lecz bardzo dosadny przekaz "Sikorski - to Ty jesteś narodową katastrofą". Przyzwyczajony do głaskania główek Radosław niesłychanie się rozsierdził widząc gromadę ludzi niezadowolonych z rządów Platformy. Polityk PO, jak to mają w zwyczaju wszyscy politycy PO, od razu oskarżył PiS. - Proszę robić zdjęcia sympatykom PiS-u, to będzie ciekawy materiał - zachęcał do fotografowania licznie zebranych kibiców, którzy manifestowali swoją niechęć do rządzących. Co ciekawe, warto zaznaczyć prostotę myślenia Sikorskiego - kto nie jest z PO, ten jest z PiS-u.

Gdy media zostały już poinformowane komu należy robić zdjęcia, Sikorski postanowił postraszyć nieco PiS-em lokalnych przechodniów. - Spójrzcie, kto będzie rządził, jeśli nie my. Obcięci w łysą pałę... - zachęcał do głosowania, poprzez obrażanie maszerujących za nim kibiców. Na początku człowiek odpowiadający za naszą fenomenalną politykę zagraniczną ograniczył się do parodiowania okrzyku "precz z komuną", lecz następnie przystąpił do pogardliwego definiowania podążających za nim, jako "bojówki PiS-u". Na swoim kanale Twitter z kolei, już po fakcie Radosław Sikorski kiboli określi mianem "bijącej ręki PiS-u" oraz "łysych pał". Wyśmiał również stwierdzenie "precz z komuną", co stanowi dość interesującą ciekawostkę, gdy przeanalizuje się przeszłość jego współpracowników z ministerstwa, lub też z partii.

Prawdziwym hitem Internetu stała się jednak pogawędka telefoniczna podekscytowanego Radosława Sikorskiego z jednym ze swoich pobratymców spod znaku PO. Zarzucanie kibicom agresji (?!), ubolewanie, że całość nagrała tylko jedna kamera oraz rozpaczliwy apel, by całe wydarzenie rozpromować - to wszystko wątki krótkiego raportu z "pola bitwy" na białostockim rynku.

Jest jednakże również post scriptum, oczywiście twitterowe. Właśnie tam do walki z kibolstwem dołączył się Zbigniew Hołdys, jeden z głównych celebrytów w armii PO. "Niech pan to oleje. Oni by za stanem wojennym głosowali, byleby tylko było im wolno demolowac miasta po meczach."

Stwierdzenie muzyka pozostawiamy już bez komentarza.

Link do dyskusji w serwisie zpierwszejpilki.pl:
http://www.zpierwszejpilki.com.pl/dzial-kibica/newsy/frajer-lyse-paly-i-zbigniew-holdys/1/466/

Brak głosów

Komentarze

...kto nie ze Zbyszkiem ten zwykłym opryszkiem...

kiedyś było..kto nie z Władziem tego zgładziem ...kto nie z Wiesiem tego zniesiem (przypominam, że o Gomułce mowa)...
..
i sie doczekaliśmy BANDY u steru

Vote up!
0
Vote down!
0

czasem trzeba jak krowie na rowie

#186878

Pamiętam inne. "Kto nie z Mieciem, tego zmieciem" (to o Wachowskim).

Vote up!
0
Vote down!
0
#187112

... dostałeś obniżoną notę.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#186880