Flaga dla zmarłego kolegi zakazana!

Obrazek użytkownika zpierwszejpilki.pl
Sport

Delegat PZPN, pan Mirosław Starczewski zapobiegł kolejnej tragedii na polskich stadionach. Kibole, bo inaczej fanatyków Korony nazwać nie można, chcieli na trybunach rozwiesić flagę z... wizerunkiem ich zmarłego kolegi. Na szczęście dzielny delegat nie pozwolił na agresywną manifestację i zakazał rozwieszenia płótna.

Kibice Korony flagę "Małpy" wykonali tuż po jego tragicznej śmierci we wrześniu 2007 roku. Od tej pory płótno jeździ razem z nim po całej Polsce, a pamięć zamordowanego kolegi wciąż żyje w sercach "Scyzoryków" z Kielc. Jak dotąd nikomu nie przeszkadzała, w oczywisty sposób wiążąc się z widowiskiem sportowym, za które życie oddał Karol Piróg. Tym razem jednak błysnąć musiał lokalny szeryf, delegat PZPN, pan Mirosław Starczewski.

- Nie wiemy co się za tym wizerunkiem kryje. Ja nie wiem co to przedstawia - argumentował decyzję o zakazie rozwieszenia flagi delegat. Nie podobała mu się symboliczna twarz, która według niego mogła mieć "drugie dno". Zaskoczeni kibice starali się wytłumaczyć, że płótno jeździ za nimi już od dawna i nigdy nie było problemów z jego rozwieszeniem. Co więcej, fanatycy z Kielc flagę prezentowali także na meczach, na których delegatem był sam Starczewski. Kolejnym zarzutem był... mało widoczny napis Świętej Pamięci.

Ostatecznie kibice Korony wnieśli flagę i zaprezentowali ją na meczu w Białymstoku. Pozostał jednak gigantyczny niesmak i pytanie, dlaczego delegat wzmocnił kontrolę kibicowskich transparentów właśnie teraz, w czasach globalnej walki z mitycznym "kibolem".

Tutaj news w serwisie zpierwszejpilki.pl wraz z filmikiem z wypowiedziami delegata

Brak głosów

Komentarze

To ważne by informować co dzieje się w poszczególnych dziedzinach życia kraju. Śledziłem i porównywałem informacje z otwarcia PGA Irena w Gdyni (nie interesuję się futbolem). Tylko portale niezależne, nie dotowane przez państwo, oraz nie będące pod kontrolą koncernów medialnych o ubeckim finansowaniu podały informację o "koncertowym" przyjęciu Tuska. Dość powiedzieć gwizdom nie było końca.
Ps być może ten stadion nazywa się PGE Arena w Gdańsku, proszę wybaczyć, jestem ciut głuchy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#177053

 

Tusk wygwizdany na inaugurację
 

Słynne już „Donald, matole...” oraz „nie jesteś, nie byłeś, nie będziesz nigdy kibicem Lechii” usłyszał Donald Tusk od fanów Lechii Gdańsk podczas meczu ekstraklasy. Inauguracja gdańskiej PGE Arena miała być sukcesem propagandowym PO. Tymczasem kibice jasno powiedzieli premierowi, co o nim myślą.
 

 

http://niezalezna.pl/14640-tusk-wygwizdany-na-inauguracje
http://www.youtube.com/watch?v=9jPVMfc5SNg&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=LngdGHiYgDY

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#177056