Korona demaskuje Tuska!

Obrazek użytkownika zpierwszejpilki.pl
Kraj

Kibice Korony Kielce w oczekiwaniu na Tóskobus stworzyli film prezentujący przygody Koziołka Matołka. Na jego trasie do Pacanowa spotykają go przeróżne przygody i ciekawe postaci, jak choćby matki z dziećmi na trybunach stadionów piłkarskich... - pisze serwis zpierwszejpilki.pl. Portal informuje o filmiku, który krąży po sieci i zdobywa coraz większe grono fanów.

Film, który z powodzeniem można określić mianem dokumentalnego, przedstawia Donalda "Ja się na tym znam" Tuska podczas jego podróży po Polsce. Kibice bezlitośnie wytykają nieznajomość tematu konfrontując pełne pewności siebie i napompowanego PR'u wypowiedzi, ze smutną dla kasty rządzącej rzeczywistością - rzeczywistością, w której matki z dziećmi na stadionach zdarzają się częściej niż spełnione obietnice rządu.

Dzieło łączące dokumentalne ujęcia z techniką rysunkową jest prawdziwym hitem Internetu. Miejmy nadzieję, że będzie nim jeszcze długo, choć istnieje ryzyko, że dosięgnie go karząca ręka sprawiedliwości, która wcześniej odrąbała już antykomora, czy też felietonistę... Korony Kielce.

Oto link do filmiku:
http://www.zpierwszejpilki.com.pl/dzial-kibica/newsy/kibice-korony-kielce-czekaja-na-toskobus/1/481/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Serdeczne pozdrowienia dla kibiców Korony Kielce i Felietonisty.
Dobra robota.
Proszę tylko nie mylić "rozgrzanych" pachołków sowietyzmu, z wymiarem sprawiedliwości :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189193