PO znów atakuje kibiców

Obrazek użytkownika zpierwszejpilki.pl
Sport

Spełnił się najgorszy z możliwych scenariuszy. Kibice w przyszłym sezonie wciąż nie będą mogli wspierać swoich ulubieńców w meczach wyjazdowych. Na wyraźne polecenie rządu PZPN w czwartek ma podjąć stosowne kroki prawne.

News w serwisie zpierwszejpilki: http://www.zpierwszejpilki.com.pl/dzial-kibica/newsy/przedluzony-zakaz/1/204/

Wynikiem będzie absolutny zakaz udziału w widowisku zorganizowanych grup kibiców gości, a także ukrócenie popularnej praktyki wpuszczania gości na sektory gospodarzy.

Osoby obecne na spotkaniu przedstawicieli rządu i PZPN-u podkreślały, że Jerzy Miller, polityk znany przede wszystkim ze stworzenia raportu smoleńskiego, którego jak dotąd nikt nie widział, zdecydowanym i nie znoszącym sprzeciwu tonem "poprosił" o przedłużenie zakazu wyjazdowego na kolejny sezon. Oczywiście w PZPN-ie nie było żadnych protestów wobec krzywdzącej całe środowisko decyzji, a kluby - będąc świadome ewentualnych kar za poddanie w wątpliwość sensu uchwały - nabrały wody w usta.

Milczeć nie mają za to zamiaru ci, których zakaz dotknie najbardziej. Przedstawiciele Stowarzyszenia Profesjonalnych Piłkarzy i Amatorów zapowiadają wydanie specjalnego oświadczenia wspierającego fanatyków w tej, jakże ciężkiej dla nich, sytuacji. Na razie nie wiadomo jak do uchwały ustosunkuje się Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców. Jedno jest pewne - partia rządząca wytoczyła kibicom otwartą wojnę.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

... kibice powinni zbojkotowac Euro 2012 :-)))

Jak wojna to wojna !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

veri

#166963

że w trakcie prezydencji powinniśmy pokazać się Europie i na jakimś szczycie zrobić taką demonstrację by nas cała Warszawa słyszała ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#167040