Kibice bronią ulic!

Obrazek użytkownika zpierwszejpilki.pl
Sport

Angielscy kibice wielokrotnie przedstawiani w mediach jako bydło i hołota uratowali prestiżowe londyńskie ulice przed splądrowaniem. Watahy czarnoskórych mieszkańców zostały powstrzymane przez fanatyków z klubów Millwall i Charlton.

Zamieszki na londyńskich ulicach trwają już od kilku dni - bezpośrednią przyczyną protestów była śmierć jednego z gangsterów w strzelaninie z policją. Bezkarne grupy chuliganów plądrujących sklepy nie znajdywały oporu ani w postaci mieszkańców protestujących przeciwko ich wybrykom, ani w postaci policji, która ewidentnie nie potrafi poradzić sobie z sytuacją. Na drodze awanturników stanęli dopiero... angielscy kibice, tak często prezentowani w mediach jako bydło i hołota. Patrioci z Millwall oraz Charltonu obronili przed rozwścieczonym tłumem Eltham High Street.

Fanatycy zapowiedzieli utworzenie kibicowskich patroli w najbardziej zagrożonych dzielnicach oraz dalszą walkę z plądrującymi chuliganami. Generał Petelicki wyśmiany przez niektórych za stwierdzenie, iż to kibice staliby w pierwszych liniach na froncie miał absolutną rację - gdy zagrożona jest Ojczyzna, to oni pierwsi chwytają za broń. Ciekawe jak odwdzięczą im się tamtejsze media, które do tej pory zajmowały się przedstawianiem ich w jak najgorszym świetle.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

U nas zapewne byłoby podobnie...
---------
"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Zjednoczeni ludzie potrafią obalić każdy system..."
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#176039

Tylko Anglikom jest łatwiej: ich bandyci mają czarną skórę, więc rozpoznać łatwo. Nasi bandyci natomiast mają czerwone dusze i mózgi.
Pozdrawiam kibiców
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#176065

Dziękuję Ci za tę wiadomość!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176052

Polscy kibice też staną w obronie Polski przed hordami Tuska

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176068

to w większości studenci i uczniowie czyli przyszła elita Narodu. Chyży Ruj będzie miał swoje miejsce w historii a raczej na śmietniku historii. Pozdrowienia od kibola Śląska.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#176160

Kiedy to bylo? Bylem tam ok. 17:30. Eltham H.S. byla obstawiona gesto policja.

Wg. Alexa Jones'a z policja naparzali sie (musialo to byc po 20:00)  biali "vigilantes". To moze ci kibice?

W N. Eltham, prawie obok, 9-ego  policja rozpuscila pogloske (dzwoniac do wlascicieli sklepow ok 15:00), ze rozruchy sa tuz tuz, ze zniszczono juz Blackheath. Pozamykano sklepy. Policji ani na lekarstwo, rozrabiaczy rowniez. O Blackheath jak dotad nikt nie wspominal.

W Lewisham straty nie tak duze, pare szyb, pare sladow po spalonych autach. Kupujacych owoce policjantow straganiarki pozdrawiaja  'God bless".

Poltycy staraja sie zarobic punkty. Zaplaca podatnicy.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Demokracja to rzady hien nad oslami.

#176301

Według naszych informacji cała akcja wydarzyła się późnym wieczorem, około 21-22. Kibice Millwall i Charlton okupowali akurat pobliskie puby i gdy dostrzegli nadbiegających awanturników po prostu wyszli z barów i ich przegonili.
--
Portal zpierwszejpilki.pl - obiektywne spojrzenie na futbol.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Portal zpierwszejpilki.pl - obiektywne spojrzenie na futbol.

#176409