Meksykańska fala

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

Jeszcze nie specjalnie wiemy, co tam się wydarzyło na plaży w Gdyni, ale, na wszelki wypadek, niektórzy zdążyli już przeprosić.

Niektórzy próbują co prawda tłumaczyć, że cała awantura zaczęła się trochę inaczej, niż po prostu od napaści agresywnych kiboli na Bogu ducha winnych Meksykanów. Ale może raczej i za, ekhm, niegościnność, polskich plażowiczek powinniśmy raczej przeprosić? Inni znawcy tematu wskazują, że akurat kibice Ruchu niekoniecznie mieszczą się, przynajmniej pod kątem samoidentyfikacji, w zbiorze „polscy kibole”, bo części z nich bliżej do tak lubianych przez media narracji górnośląskiej i, przy okazji, niemieckojęzycznej, ale co tam. Polski kibic to polski kibic, a jeszcze rasistowskie panienki z plaży. No naprawdę wstyd.

Aż dziwię się, że jeszcze nikt nie napisał, że agresywni polscy kibole przed incydentem naoglądali się „Christiady” i stąd ta agresja wobec meksykańskiego żołnierza na polskiej ziemi. Nie krzyczeli tam aby „Chrystus król!” między standardowymi „brudasami”? Pewnie nie, ale może ktoś się skusi na taką narrację?

Na razie oficjalna trochę się łamie, bo jedni już piszą, że to jednak „oni zaczęli”, a drudzy wciąż zafiksowani na powtarzaniu, że „polskie bydło”, „polska hołota”, ba – nawet „polskie chuje”. I to chyba największa kara dla niektórych kibiców Ruchu, tych, co to na hymnie lubią sobie pogwizdać. A Gorzelik to dopiero musi się złościć! Na Facebooku powstał już profil „Przepraszamy meksykanów za bandytów z Polski”. Dla zgrywy powstał prawie na pewno, ale... Po 11 listopada 2011 pojawiła się strona „Rekonstruktorzy przeproście antifę” i też wszyscy myśleli, że to taki żart. Strona przepraszająca na liście swoich ulubionych ma gazetę.pl i „Gazetę Wyborczą”, TVN24 i tok.fm. Chyba żart, ale całkiem sporo osób nie żartuje i bardzo im wstyd, jakby to oni pobili kogoś na nadbałtyckiej plaży.

Co tam się wydarzyło, pewnie długo się nie dowiemy, więc nacieszmy się wszystkimi aspektami humorystycznymi tej sytuacji.

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-to-meksykanie-sprowokowali-bojke-na-gdynskiej-plazy,nId,1013222
https://www.facebook.com/PRZEPRASZAMYWAS?fref=ts

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

prawdziwym internaziolem, jak niejaki Michnik Adam co to do tej pory nie przeprosił za ojca i brata. Co mu w sumie zależy? Neobolszewicka korona mu ze łba spadnie? Przecież wszyscy za wszystko teraz przepraszają czy trzeba czy nie trzeba.

Pozdrawiam

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#376444

"Bóg, honor, ojczyzna"?:):):)
http://wpolityce.pl/artykuly/60553-wszyscy-jestesmy-skinheadami-dziennikarz-rzeczpospolitej-do-swojego-rozmowcy-podpisuje-sie-pan-pod-haslem-skinheadowskim-bog-honor-ojczyzna
Inna sprawa jest chyba ważniejsza - w jak głębokiej defensywie, o ile nie całkiem pokonana, jest nasza świadomość i duma narodowa, skoro ostatnim jej bastionem są "kibole"?
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#376452

http://niepoprawni.pl/content/policja-morduje-gwalci-i-torturuje-w-gdyni

Moim zdaniem chodzi przede wszystkim o skłócenie ludzi i znalezienie tematów zastępczych. A tymczasem tematem główny jest Donald T. i kiedy pójdzie do więzienia.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Województwo Smoleńskie
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#376471

Z monitoringu wynika, że zaczęli Meksykanie. Nagrania mają zostać ujawnione około godz. 13.30 - tyle donosi Gazeta Wyborcza!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#376483

spokojnych plażowiczów. Albo to meksykańska antifa bo bili się z kibolami. Jedno i drugie jest bez sensu ale jest również dobrym wytłumaczeniem. Wkrótce objaśni nam to GW.

Pozdrawiam

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#376496

...pracuje na tytuł Najbardziej Odlotowego Ministra ;-)))!

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/bartlomiej-sienkiewicz-mamy-do-czynienia-ze-zdziczeniem-czesci-spoleczenstwa/8yzvv

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#376494

Minister przezornie nie podał jaką część ma na myśli.
Wszyscy myśla, że chodzi tylko o nacjonalistów. Po 11.11 pewnie dojdą do tej grupy mohery i PiS. Potem wezmą się za anarchistów oraz mniejszości seksualne, a na końcu za lemingi. Wypróbowane stalinowskie metody ogłupiania i dzielenia społeczeństwa.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Województwo Smoleńskie
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#376499

Ale niewątpliwie nie jest to część społeczeństwa... meksykańskiego ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#376501

Dziwne, że oddział antyterrorystyczny nie wpadł na pomysł by przeszukać teren wykrywaczami metali, a wówczas mieliby dowód na to z jakimi niezbędnymi przyborami do plażowania przybyli na plażę w Gdyni ci meksykańscy "goście" nożownicy.
To nie były otwieracze do konserw czy butelek, lecz noże i marynarskie kordziki używane przez rzezimieszków.
To że Kibice Ruchu Chorzów sprawili im lanie, to był tylko ich fart, którego nie mieli napici meksykańscy podrywacze i damscy bokserzy, no nawet nie przypuszczali, że na ich kilkudziesięciu znajdzie się inna równie liczna grupa plażowiczów, która stanie w obronie uderzonej w twarz kobiety.

Zaś mój znajomy prezydent Wojciech Szczurek ze swoi idiotycznym oświadczeniem opublikowanym podczas wyścigów opluwania Polski i Polaków w konkurencji z okupacyjnymi antypolskimi mediami nabył u mnie kolejny powód do drwiny, bo okazał się po raz kolejny niedojrzałym politycznym dziecięciem na urzędzie prezydenta miasta Gdyni.

Zresztą wszystkie okupacyjne polskojęzyczne media i ich usłużni idioci okazali się po raz kolejny nadętymi i bezmyślnymi oraz dyspozycyjnymi kretynami.
Dziś rakiem i chyłkiem wycofują się ze swoich obelg własnego Polskiego Narodu i prawdziwej postawy mężczyzn jakimi okazali się Kibice Ruchu Chorzów.

Uważam, ze Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów wespół z innymi Stowarzyszeniami Kibiców winni nie tylko połączyć swoje siły przeciwko Ich opluczom ze wszystkich bez wyjątku okupacyjnych mediów (TV, radiowych i papierowych) i winni pozwać wszystkich tych usłużnych idiotów z powództwa cywilnego oraz złożyć zawiadomienie o popełnieniu przez nich przestępstwa ściganych z oskarżenie tak publicznego jak i prywatnego, którzy publicznie opluwali i opluwają Kibiców, a także wspomóc i otoczyć pomocą prawną tych kibiców, których reżim będzie chciał na siłę oskarżać i postawić przed sądem by wyjść jakoś z tej rozpętanej na cały świat z "twarzą".

Dobrze, z Kibice nie pozostali obojętnymi na bandyckie zachowanie "gości", którzy nie potrafili zachować się jak na gości przystało.

Dość długo, za długo, tolerujemy w Naszym Polskim domu wszelkiej maści "gości", którzy nie tylko się rozpanoszyli w Polsce, to jeszcze na każdym kroku dokazują Nam jak mamy żyć w Naszym Kraju i na naszej polskiej Ziemi.

Nie podoba się WON!
Ne podoba się - nie przyjeżdżaj!
A jak już przyjechałeś, to zachowuj się tak jak przystało gościom, a jeśli nie potrafisz to WON!

Proste czy za trudne do ogarnięcia, co?

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#376503

I pomyśleć, że przed wojną Ruch Chorzów uchodził za klub polski, a Górnik Zabrze za niemiecki...

Co do fanpage'a na FB:

Dobra kilka słów prawdy (pierwszy raz z mojej strony na tym profilu).

Plan był taki:
Chcieliśmy założyć akcję protestacyjną na fali wszelkiej maści przeprosin za "polaczkowatość", aby przyciągnąć tu wszystkich zakompleksionych, tępych idiotów, trochę potrollować aż w końcu dokonać wyjścia z szafy i napisać esej o tym, jacy są żałośni. Trochę się tu nawet zebrało.

Od początku wierzyliśmy w wersję kibiców Ruchu (mimo iż sami za Ruchem nie przepadamy). I uważamy, że zachowali się tak, jak my byśmy zachowali się na ich miejscu.

Wszystkie wypowiedzi i historyjki o jalapenos są zmyślone.

Niestety meksykańskie ochlejusy były na tyle durne, że robiły to wszystko przed kamerami.

Trzeba bardziej uważać następnym razem. Bo gdybyśmy częściej mieli z Meksykańskimi marynarzami do czynienia wiedzielibyśmy, że to aż takie imbecyle.

Pozdrawiam wszystkich, którzy strzępili sobie na nas nerwy, a "lajkujących" na serio chciałem poinformować, że są skończonymi debilami.

 

https://www.facebook.com/PRZEPRASZAMYWAS?fref=ts

 

pozdrowienia Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#376520

Jerzego Owsiaka, zagra na cześć i chwałę uciemiężonego narodu meksykańskiego, a zebrane datki zostaną przekazane na zakup leżaków i kastetów dla meksykańskiej armii.

Tymczasem, wzorem kolorowej młodzieży z Akademii Sztuk Przepięknych, krzyczmy w stronę krainy Majów i Azteków gromkie - PRZEPRASZAMY a ja ze swojej strony obiecuję, że 8 marca moja ukochana dostanie, miast goździka, kaktusa a nasza dieta ograniczy się jedynie do burito - w dni parzyste i pyrów z sosem meksykańskim - w dni nieparzyste.

Czuwaj

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#376524

na jakimś kanale tv pojawiła się wczoraj informacja w związku z różnymi wersjami zdarzeń, że prokuratura ma swoją wersję zdarzeń i jest ona prawdziwa, w przeciwieństwie do wersji policji. Szczegółów nie podano. I walą w Kiboli jak w bęben. Taka fatyga ze strony majnstrimu może być uzasadniona tylko stanem specyficznej konieczności - dla mnie cała medialna wrzawa jest składnikiem rozwijających się działań przeciwko obchodom 11 Listopada. Dostrzegam tu konsekwentne postępowanie. Święto Niepodległości pokaże się jako uliczną wojnę polskich faszystów z lewackimi europejskimi nosicielami postępu, w której policja, niestety, musiała interweniować w sposób "bolesny ale konieczny". No i "prawo trzeba będzie zaostrzyć".
O tym że prowokatorzy liczą się z ofiarami wiadomo od czasu gdy lewactwo próbowało organizować "blokady" manifestacji zapraszając do udziału całe rodziny, w tym dzieci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#376633

Warto przypomnieć co jest seksizmem, a jest nim na przykład reklama prezentująca panienki w bikini, która to reklama schlebia męskiemu szowinizmowi i przedmiotowemu traktowaniu kobiet, jakby te panienki gwałtem na casting zaciągnięto. Klepanie po tyłkach i obmacywanie polskich kobiet, przez meksykańskie „bydło”, seksizmem nie jest, ponieważ priorytet ma faszyzm i rasizm. Prosty wniosek z kolejnej lekcji faszyzmu jest taki, że trzeba zrobić porządek z polskimi „białasami”, którzy swoim rasistowskim nastawianiem usiłują zatrzymać proces integracji z kulturą meksykańską oraz zachowują narodowo-katolickie fobie, dyskredytujące związki partnerskie ponad podziałami. Na koniec talmudycznego obrządku przed kamery wyszedł głupek Sienkiewicz i stwierdził, że on nie ma wystarczających dowodów, aby stwierdzić co się stało, jednak z polskimi „białasami” w końcu trzeba zrobić porządek. Jak to możliwe, że polskie białasy zostały wpuszczone na plażę zajętą przez rasę nowoczesnych panów? Minister spraw wewnętrznych pyta przed kamerami swoich podwładnych dlaczego nie złamali obowiązującego w Polsce prawa i nie potraktowali rasistowsko kibiców Ruchu, zatrzymując ich za wygląd i „za żywota”? Gleba o 6.00 rano za niebieską koszulkę, zakaz wstępu dla polskich białsów na europejską plażę. Drżyjcie faszystowskie małolaty w koszulkach Messiego z Barcelony, Ronaldo z Realu i Lewandowskiego z Borussi! Idziemy po was! Nie powiedział tylko głupek, który to już raz będziemy gonić tego króliczka, przepraszam „iść po króliczka”. Wiele wskazuje na to, że MSW powiesi polskich Murzynów, żeby kreolscy macho mogli sobie spokojnie napastować polskie dziewczyny, bo przecież poza kibolami żadna postępowa ciota na plaży się nie ruszy, a gdyby nawet to pójdzie do getta dla faszystów. W czasie tych „skandalicznych” zajść, policja stała w krzakach celując na chybił trafił „suszarką”. Straż miejska pilnowała radarów i zakładała blokady na koła samochodów emerytów, bo od kibica za nadgorliwość można dostać w mordę i teraz to już naprawdę koniec.

ZA: http://www.kontrowersje.net/faszyzm_jest_niezwyci_ony_tym_razem_spu_ci_wpierdol_seksizmowi

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#376985

Jest znowu okazja by stadiony POzamykać,by kibole nie krzyczeli,ośle i matole,na płemieła,oraz nie skandowali patryiotycznych haseł.

Według mnie,to tylko przygotowania na święto Niepodległości,11.11. 2013r.

Już zaczynają urabiać opinie społeczną o zagrożeniach,z każdym dniem bliżej 11.11,będzie to nachalniejsze.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#376988