Najbardziej chamskie wypowiedzi posłów w debacie po expose

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Po wtórnej analizie dochodzę do wniosku, że najbardziej żenujący poziom wystąpień w czasie debaty po expose zaprezentowali posłowie PO, co pewnie związane jest z butą i pewnością siebie ludzi władzy.
Na przykład poseł Krystyna Skowrońska zabrała głos w imieniu Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska: "Panie Marszałku! Panie Premierze! Panie i Panowie Posłowie! Jak na mównicę wdarła się Henia Krzywonos, to powiedziała, że krew jaśnista ją zalewa. Krew jaśnista i mnie zalewa, bo tak wielu przedmówców udaje Greka, a sami państwo wiecie, jak wygląda sytuacja w Grecji. Liczyliśmy na to, że nie będzie to licytacja populizmu, tylko bardzo poważna debata. Poważna debata, na jaką zasługuje Polska i Polacy, na jaką po exposé rządu zasługujemy wszyscy w tej Izbie. (...) Chciałabym na początku sprostować słowa pana prezesa Kaczyńskiego. Chodzi o listę szanghajską. To jest lista szanghajska, a nie pekińska. Lista szanghajska to lista uczelni i uniwersytetów. Znajdują się na niej nasze uczelnie. Chciałabym przypomnieć, że jest to lista szanghajska, a po pekińsku może być tylko kaczka."
Mocne słowa, nie uchodzą kobiecie, damie. Kojarzą się raczej z gębą starego komucha! Żarty z czyjegoś nazwiska, to najgłupsze i najbardziej prymitywne, co może być!
Poseł Szejnfeld dowodził - mówiąc o poprzednikach - że dla PO są obywatele równi i równiejsi: "(...) państwo nie ufa obywatelom, że państwo traktuje obywatela jak potencjalnego przestępcę. Jeszcze gorzej, traktuje tak przedsiębiorcę." To znaczy, że niedobrze jak podejrzenia dotyczą obywatela, zwykłego szaraka, ale prawdziwy skandal dla PO to jest dopiero wtedy, jak podejrzenie dotyczy przedsiębiorcę! Szkoda, że nie słyszy, co o rządach PO mówią teraz jakże wdzięczni przedsiębiorcy, np. transportowcy.
Poseł John Godson zawstydzał, obrażał jako imigrant męskość Polaków: "Mam czworo wspaniałych dzieci. Jeżeli możesz mieć jedno dziecko, to możesz też mieć dwójkę. A jeżeli możesz mieć dwójkę, to możesz też mieć trójkę. (Wesołość na sali, oklaski) Ja zrobiłem swoje. (Oklaski" Jego partyjni koledzy nagradzali brawami tę sięgającą rozporka wypowiedź. Nie uświadczysz w głosach posłów PO ani Szekspira, ani analizy danych ekonomicznych, tylko niskie wycieczki personalne, brutalne ataki.
Mistrzostwa w tej dyscyplinie nikt nie odbierze Tuskowi, który posłów zadających pytania i przez to wyborców i obywateli zlekceważył i szybko wyszedł z sali obrad. Dzisiaj zaś zaatakował kuriozalnymi oszczerstwami Jarosława Kaczyńskiego, zarzucając PIS rzekomą odpowiedzialność za bandziorskie wybryki 11 listopada. Szczyt chamstwa!

Brak głosów

Komentarze

i jako danie polecić filet ze Skowronka. A swoja droga jest 78.KACZKA PO SZANGHAJSKU 22,00 zł.
natomiast Kali czy jak mu tam powinien nie mieć dzieci bo nam Polskę "oczernia".

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#201508

mieszczuch7

Nie zrobiłby tego, bo ... kultura mu nie pozwala.
Sorry.

Vote up!
0
Vote down!
0

mieszczuch7

#201514

Już wydawało się,że po ponownym objęciu władzy,ucichną.Jednak pomyje nadal będą wylewane.Cokolwiek powie Kaczyński,zawsze sfałszują i odwrócą ogonem na swoją korzyść.Gdyby nic nie mówił,równierz poslużą się metoda Goebbelsa.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

someone

#201534

 Bo maja cos z Goebbelsa.

Oni wszyscy ( PO,SLD, i PSL ) drwia z Narodu. Widac to jak na dloni w Sejmie.

A NAROD MILCZY!!!

Wystarczy zerknac na widownie z jakiegokolwiek Kabaretu - blazenady.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#201543

Czy narod milczy? Ja mysle ze narod nie zdaje sobie sprawy w jakiej sytuacji znalazla sie Polska i wlasnie caly narod. TVN, i inne gadzinowe merdia zrobily robote dla globalistow.

Vote up!
0
Vote down!
0
#201556

Alexola

Rownież,rownież....

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#201547

Nie mogę czasem uwierzyc. Wydawałoby się że inteligentna twarz a takie szambo z gęby wypływa. Przecież to nasi rodacy.
Strach się bac sąsiada, brata...

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#201584

Gaga to PO prostu imbecyle,i tyle w tym temacie,prostak zawsze będzie prostakiem

Vote up!
0
Vote down!
0
#201590

 To są właśnie metody działania Pani Skowrońskiej.  Jakaż z niej wiarygodna posłanka skoro przystępując co niedzielę do Komunii  św.głosuje za ustawą aborcyjną. Taka postawa to przekleństwo. Granica między czynami  tej Pani a słowami nie jest zbyt odległa.Potwierdza to m.in.ostatnie chamskie wystąpienie w Sejmie.A gdzie miłość bliźniego Pani Poseł? Jak można tak bezczelnie ironizować z czyjegoś nazwiska? Tworzy Pani nienawistna atmosferę w Sejmie,a w niedzielę przystępuje Pani do ołtarza Pańskiego.To profanacja Sakramentu,czas na zmiany Pani Poseł Skowrońska,Adwent tuż ,tuż.

Vote up!
0
Vote down!
0
#201673