KK na dywanik przed feministki

Obrazek użytkownika spiskowy
Kraj

Feministki nawoluja do kontroli KK przez organy panstwa, bo KK korzystal z pieniedzy "z Unii Europejskiej".
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Feministki-donosza-na-Kosciol-bral-dotacje-na-gender,wid,16288810,wiadomosc.html?ticaid=111ebb

Ja tu zasadniczo widze dwie rzeczy:
- od samego poczatku, czyli od 2004 roku wszelkiej masci "europejsy" zarzucaja eurosceptykom, albo tym co sie z filozofia promowana przez UE nie zgadzaja - ze ci korzystaja z pieniedzy UE. Jest to najwyzszych lotow chamstwo, dlatego, ze ci ktorym sie UE nie podoba - ci nie maja zadnego wyjscia i musza sie prawu UE podporzadkowac. Musza przestrzegac wszelkich rygorow, zalecen, dyrektyw - ale wg europejsow - nie maja prawa korzystac z zadnych przywilejow. Chore. To jest czystej masci dyktatura.
- druga sprawa to taka, ze system dziala tak, ze wprowadza mnostwo ograniczen i daje jakies "przywileje". Jesli ktokolwiek chce skorzystac z "przywilejow" - niestety wystawia sie na koniecznosc tlumaczenia sie przed wszelkiej masci szmaciarstwem. Jesli tylko szmaciarze dostana sie do wladzy - co przeciez nie jest niczym nienormalnym w demokracji - to kazdy, kto bedzie chcial od systemu to co mu sie nalezy (w koncu my wszyscy placimy podatki!) - musi sie przed tymi szmaciarzami tlumaczyc. I tak KK bedzie sie tlumaczyl przed feministkami. Czy to nie jest najlepszy przyklad? Feministki przygladaja sie finansom KK. Tak dzis pieknie jest ulozony nasz kraj - i to teraz normalnym ludziom beda jakies feministki mowily na co i kiedy maja przeznaczac swoje pieniadze.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Trafna obserwacja.

Najgorzej, że antyklerykałowie zaczynają coraz bardziej zuchwale "podnosić łeb". Odbywa się to na różne sposoby. Niekoniecznie w postaci otwartego znieważania Chrystusa i Kościoła. Nierzadko przybiera to bardziej perfidną formę. Proponowane są np. przez ludzi, którzy Kościoła nienawidzą, jego "reformy". Kwestionowany jest fakt, że to Chrystus założył Kościół, postuluje się powstanie "kościoła narodowego", wybór biskupów przez ludność, zmiany w doktrynie wiary, "udoskonalanie" Dekalogu, etc.

Wszystko po to, by z Kościoła uczynić wyłącznie instytucję świecką, pozbawić go jego Boskiego, świętego charakteru.

Jednym z takich ideologów, bardzo ostatnio aktywnych, jest niejaki Krzysztof Wojtas, który działa na NE, a swoją koncepcję nazwał w sposób wprowadzający w błąd "cywilizacją polską".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#398033

Z moich obserwacji wynika, ze najwiecej do powiedzenia na temat KK maja ci co w Boga nie wierza. Druga grupa to ci co od Boga odchodza. Np w gazecie wyborczej co jakis czas ktorys z jej "ksiezy" zrywa z celibatem - w tym momencie przestaje byc wiarygodny i GW sie go pozbywa - bierze nastepnego "reformatora"

Niestety KK jako organizacja przymyka czesto oko na dzialanosc takich "postepowcow" - i niejednokrotnie ruguje ludzi glebokiej wiary, gdy tylko staja sie niepoprawni politycznie. Stad tez takie idiotyzmy jak gender na KUL. Gdyby hierarchia nie popelniala tych bledow - byloby nam wszystkim latwiej.

PS. Cywilizacja Polska? O rany, no to zaraz bedziemy mieli "cywilizacja gdanska" - Tusk i spolka czy "cywilizacja wroclawska" - Schetyna i spolka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#398037

tak u nas w Polsce jest ,że najwięcej do powiedzenia na temat Kościoła Katolidkiego mają ci ,którzy w ogóle w Boga nie wierzą. O Ojcu Świętym Franciszku wypowiadali się najczęściej pseudo etycy i filozofowie z prof. tytułami i lewackimi poglądami. Zapraszano ich do wszystkich TV i tam martwili się oni o KK. W tym czasie Biskupi milczeli aby przypadkiem nie powiedzieć czegoś nie odpowiedniego bo gdzie tolerancja. Dlatego siły lewackie widzą ,że mogą sobie pozwolić na dużo i sobie pozwalają. Można by ich zapytać jakim prawem i dlaczego jeżeli nie wierzą to z okazji Swiąt kościelnych składają nam i sobie życzenia? Niech się odwalą i składają sobie życzenia z okazji narodzin albo śmierci Marksa albo Lenina. Muszę przyznać, że "spiskowy"podejmuesz ciekawe tematy i tak trzymaj.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#398040

są przede wszystkim narzędziem w rękach globalnych uzurpatorów władzy światowej w walce z KK. Oni piszą odpowiednie programy a takie organizacje jak ruch feministyczny otrzymują je do wykonania i później rozrabiają jak pijany zając w kapuście. No cóż, nie one pierwsze zaprzedały duszę diabłu i jak autor pisze, to co one robią, to zwykła dyktatura. Tak, to jest dyktatura.
Faktem jest, że KK przeszkadza w zniewalaniu człowieka i sprowadzania go do roli nakręcanego robota, więc się go niszczy gdzie tylko się da i wszelkimi sposobami. Według mojej oceny powinna jednak nastąpić zdecydowanie większa reakcja hierarchii na cały ten program, bo tylko wspólnymi siłami można czemuś zaradzić. Inaczej ludzie mogą się zniechęcić i w końcu machnąć ręką na to wszystko.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#398058