wzrost

Obrazek użytkownika miarka
Idee

 

Upowszechnianie patrzenia na ludzkie wybory pod kątem prawa służy dziś wielości okazji do kłamstw i patologii.

To protestancki Kanta wynalazek na użytek aktualnej władzy przeciw obywatelom i lewaków dzisiejszych przeciw spójnemu logicznemu i hierarchicznie uporządkowanemu systemowi ludzkich wartości, któremu, a przez to i ludziom i ich wspólnotom służyć muszą prawa wszelkie.

Dziś to otwieranie...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (2 głosy)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Nie ceny ropy ale wody i żywności rosną najszybciej na świecie. To brak żywności pomaga w wywoływaniu rebelii. Człowiek głodny to zły. Winą za wzrost cen żywności i niedobór wody pitnej obciąża się globalne ocieplenie, czyli NAS.

Jak na razie tylko 40 procent Amerykanów i 39 procent chińskich widok klimatu zmiany jako główne zagrożenie, Według sondażu Pew Research Center 39 Narodów w 2013 roku....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Humor i satyra

Czy cechy fizyczne, wygląd, wzrost, włosy, okulary mogą wpłynąć na życie, charakter i postawę polityka lub podobnej osoby publicznej? Sądzę, że tak.

W szkole podstawowej byłem raczej dużym chłopakiem. Oczywiście, w niższych klasach dziewczyny były większe i trzeba było uważać, bo potrafiły przyłożyć. W okolicach 6-tej, 7-mej klasy to się zmieniło i zniknęło zagrożenie ze strony dziewczyn, a...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika spiskowy
Kraj

Oto przegladajac sobie newsy taka mnie mysl dogonila, ze w jedno sie wierzy, a drugie jest rzeczywistoscia.
Oto wezmy takie cos: http://www.pch24.pl/polskie-branze-upadlosciowe,11296,i.html i sie przyjrzyjmy co tu jest napisane:

„Jeremi Mordasewicz, ekspert PKPP „Lewiatan” i właściciel firmy budowlanej również widzi przyszłość branży, w której pracuje, w czarnych barwach, obserwuje bowiem mniej...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Skoro już jesteśmy wyspą szcęśliwości ,jesteśmy w najlepszej sytuacji wobec najgorszego położenia wszystkich państw w związku z kryzysem i recesją czas na zmiany czyli na cuda.
Wprawdzie cuda te różnią się od tych zapowiadanych przez Donalda ale cuda to zawsze cuda i koniec,kropka.
A co nam cudotwórca obiecywał?

DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ WYBORCZYCH PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

Polska zasługuje na cud...

0
Brak głosów