Polska na drodze do galicyjskiej "wolności". Polacy, Warszawiacy!! Polska ma być niepodległa!!

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

To jest smutneniewytłumaczalne, że tak pasywnie się zachowujemy w obliczu takich wydarzeń, jak ciche oddanie niepodległości przez nasz kraj.. Dziwi mnie zachowanie dziennikarzy, patriotów. To, że kilka lat temu wstapiliśmy do UE nie oznacza automatycznej zgody na powolną utratę suwerenności. Bo czymże jest ten Traktat? To pozwolenie na jeszcze większą kontrolę przez Unijne Organy, jeszcze większą zależność od Brukseli, UE, która staje się Państwem w rozumieniu prawa miedzynarodowego. A czymże jest niepodległość - między innymi niezależnością, wolnością od obcych decyzji. W czasie zaborów Galicja od 1861r przecież także miała autonomię, swój sejm i rząd - ale należała do Cesarstwa Austriackiego - dzisiejszy proces przypomina to samo, to kolejne wydarzenie na powolnej drodzepozbawiającej nas suwerennościZnieczulicy dodaje owczy, bydlęcy pędwszystkich innych, mniejszych krajów UE, które solidarnie "nie sprzeciwiają" się polityce narzucanej przez głównych graczy UE...Nie marnują tym samym doskonałych okazji do milczenia.. 
 

Polacy, Warszawiacy i mieszkańcy jej okolic - pokażcie, że Polska jest jeszcze niepodległa. Przyjedźcie jutro (12 marca godzina 12) pod sejm, ruszcie sumienia swoje i naszych reprezentantów!!! Patrioci, niezależnie od opcji politycznej - trzeba pokazać, że jest ktoś kto nie zgadza sie na taką ścieżkę, na nową Galicję! Polacy!! Mamy piękną tradycję, grube, mocne korzenie, swoją tożsamość - Polska ma być Polską!! Nie popełniajmy znowu głupich błędów!

 

Do posłów! My Polacy bacznie przyjrzymy się waszym decyzjom w sprawie ustawy o ratyfikacji Traktatu Reformującego. Jesteście naszymi reprezentantami i macie być wykonawcami naszej woli!
Brak głosów