Dzieciaki z PO rozrabiają - c.d.

Obrazek użytkownika DoktorNo
Kraj

 No i doczekaliśmy się dogrywki:

 Dla posła Palikota dzień bez skandalu jest dniem straconym. Znów swoimi słowami wywołał burzę. Władze PO chcą od niego wyjaśnień w związku z jego wypowiedzią, że prezydent Lech Kaczyński powiedział do szefa BOR "won gnoju". I prezydent, i szef ochrony kategorycznie zaprzeczają (Dziennik.p)

 No i oczywiście zaczyna się ściema, może nie było "won", tylko "spieprzaj", Palikot na dywaniku Schetyny itp. To wszystko to zwykły szoł, po miesiącu sprawa przycichnie, i niespełniony kontrkulturowiec-performer znowu zrobi jakis występ w ramach medialnego teatru Platformy Obywatelskiej. Palikot to oferta medialna dla młodzieży (tak jak Niesiołowski) spragnionej showu w klimatach "bić Kaczory"- nikt jeszcze tego nie chwycił?

To jeszcze nie koniec atrakcji serwowanych nam przez rządzącą partie. Szczytem zażenowania jest raporcik ABW sporządzony min. z mediów rosyjskich, wskazujący że niby to ostrzalenie Lecha Kaczyńskiego to prowokacja gruzińska, mimo iż osetyńcy sami przyznali się do strzałów. Jak widać ABW jest bardziej rosyjskie od Rosjan, a jeśli dodamy do tego faktyczną restauracje ludzi z WSI na stanowiskach wywiadu wojskowego, oraz publiczne przyznawanie się Tuska do napuszczania ABW na CBA, to normalnie można się załamać...

Morozowski, gwiazda Szkła Kontaktowego, wysyła sygnały ostrzegawcze w kierunku rządu, co jest kolejnym przykładem na wysyłanie sygnałów w kierunku rządu przez kompleks medialno-polityczny, szykujący się na promowanie jakiejś alternatywy wobec coraz bardziej kompromitującej się Platformy. 

Będe powtarzał do znudzenia: strategia pijarowa PO, której ucieleśnieniem są Palikot i Komorowski, w połączeniu z kompletnym brakiem wyczucia racji stanu, oraz podejrzanymi manewrami wokół służb specjalnych, oraz rozbudzeniem i rozczarowaniem społeczeństwa nierealnymi obietnicami prowadzą w prostej linii do katastrofy! Donald Tusk, o ile w ogóle, zostanie prezydentem w 2011 roku dlatego, i tylko dlatego, bo bracia Kaczyńscy i PiS mają spory elektorat negatywny. Nie zmiania to jednak faktu, że Platforma powoli, poli dochodzi do ślepego zaułka.

Do poczytania: 

Ł.Warzecha: Mój Boże, jakże się ten rząd troska o prezydenta! 

http://niepoprawni.pl/blog/294/won-gnoju

http://niepoprawni.pl/blog/180/zgadzam-sie-z-morozowskim 

http://www.dziennik.pl/opinie/article271979/Majewski_i_Reszka_Brudne_metody_felietonistow_z_ABW.html 

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article272420/Przeczytaj_raport_ABW_o_strzelaninie_w_Gruzji.html 

http://www.dziennik.pl/opinie/article272657/Premierze_pozbadz_sie_Bondaryka.html  

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

... pełna kultura! ;-)

Pzdrwm

triarius

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Think but don’t think too much, just fucking whack him.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#8378

Taaa... "spieprzaj" łagodniejsze od "won"... Co za absurd. Palikot na drzewo!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#8383