I szy krętacz i naczelny klaun RP wieczorową porą

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Wczoraj gwiazda wieczoru był naczelny błazen RP Januszek z Biłgoraju .
I jak się okazuje Januszek to nie tylko klaun ale i niezły cwaniak i krętacz,co mnie nie dziwi szczególnie,bo Platforma Obywatelska to żadna partia polityczna ale zbieranina wszelkiej maści malwersantów i kanciarzy,co poniektórzy "spadli" do PO z dawnej Unii Wolnosci,która to tak sprytnie roztrwoniła majątek narodowy w latach 90 tych,że trudno się doliczyć gdzie i za ile co komu sprzedano.
Jedne jest pewne,że majatek przepadł niczym kamień w wodę i namnożyło się wówczas wielu miliarderów,tak po prostu niczym z gruszki ni z pietrusszki.

Tak więc Januszek wczoraj brylował na salonach medialnych lecz w innym charakterze niż dotychczas.
Bo dotychczas ten chamek biłgorajski zapraszany był na wizję celem dokopania Prezydentowi RP i partii opozycyjnej PiS,która jest śmiertelnym wrogiem salonu.

I właśnie dlatego Januszek ze swoją podobizną - świńskim ryjem" był ulubionym gościem zwłaszcza blondynki z naszprycowana warą oraz innych wyrobników WSI24.
Oni wręcz spijali mu z pyska wszelkie obrzydliwe kalumnie i inwektywy rzucane pod adresem Kaczyńskich i stawiany był jako wzór cnotliwego bisnesmena walczącego o prawa dla zwykłego zjadacza chleba.
Oczywiście była to zwyczajna gra i poza i tylko niemyślący telewidz mógł ulec tej manipulacji medialnej,której autorami byli sam Palikot i jego sługusy czyli wyrobnicy nedialni na jego usługach,których nie brakuje w WSI24 czy np.takiej Super Stacji,gdzie Eliza Michalik na samo słowo Palikot popada w ekstazę trudną do opanowania.
Ekstaza ta przerasta nawet orgazm wywołany bluzgami rzucanymi w kierunku Prezydenta Polski przez błazna Januszka.

W programie 20 po ósmej w TVP, Danuta Cholecka przeprowadziła wywiad z Januszem Palikotem.
Palikot podtrzymał swoje oświadczenia z wcześniejszej konferencji prasowej.
Nie odpowiedział na stosunkowo proste dla każdego managera pytania:

1.jakie źródło pochodzenia pieniędzy z jego zagranicznej pożyczki
2.czym jest tzw. nominal shareholder?

Instytucja nomianal shaleholder jest powszechnie stosowaną w biznesie formą inwestowania.
Żródło pożyczki pieniędzy, jest ważne z kolei z punktu możliwości oceny czystości ich pochodzenia..
Januszek nie pokazał dokumentów, potwierdzających swoje wyjaśnienia, obiecując udostępnienie ich z terminie późniejszym .
Czyżby sa niepełne i brakuje w nich koniecznych uzupełnień?
Pomyłka o 1,5 mln Eu w oświadczeniu majatkowym poselskim obarczył dzielny Januszek ksiegowych,wszak on ma do tego ludzi,on do innych celów stworzony.

Dziennikarka zadała tez pytanie dotyczące wywiadu sprzed kilku dni, w którym Janusz Palikot powiedział,że Donald Tusk nie nadaje się na prezydenta, a on sam będzie się ubiegał o przywództwo w PO.
Januszek chociaż wolałby, aby kto inny,np. marszałek Komorowski wystartował na to stanowisko ,to jednak poprze Donalda jako lojalny członek PO.

A może zmiana poglądu Januszka jest wynikiem oświadczenia Tuska,który stwierdził,ze uważa wyjaśnienie Palikota za wiarygodne?
Czy reka rękę myje w Platformie Obywatelskiej,czy Januszek zna za dużo grzechów jedynie słusznej partii i ojca narodu?
I w ten sposób nic konkretów Januszek nie powiedział poza bluzgami teraz w kierunku dziennikarzy i nawet nie dowiedzielismy sie jak to miało być,Tusk miał pozostać na stanowisku szefa partii a Janusz Palikot też miał zostać szefem PO?

http://www.dziennik.pl/polityka/article391436/Palikot_mowi_co_chce_a_nie_to_co_powinien.html

http://www.dziennik.pl/opinie/article391592/Chce_Palikot_sadu_Trzymamy_za_slowo.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów