Były zięć Kaczyńskiego abortuje prof.Chazana

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Były zięć Kaczyńskiego abortuje prof. Chazana. Będzie  powództwo o zadośćuczynienie przeciwko szpitalowi i prof. Chazanowi  Moja klientka już zapowiedziała jego złożenie. O kwocie nie chciałbym mówić poinformował mec. Marcin Dubieniecki.

W kwestiach zasadniczych takich jak wiara, życie ludzkie, rodzina nie może być kompromisów. Zawieranie kompromisu świadczy o słabości co gorsza ten kto ustępuje przyznaje że nie bardzo wierzy w swoje racje. Jak się kończą kompromisy? Żniwa zbieramy teraz. Właśnie na skutek  kompromisów promowanych przez PiS, kiedy był u władzy, wyrzucają bezwzględnie, bezprawnie profesora  Chazana.

Gdyby wówczas pierwsza rodzina, pan Prezydent i pani Prezydentowa i cała reszta PiS-u twardo przeciwstawili się zabawom in vitro i śmiało poparli pełną ochronę życia od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci nie byłoby w Polsce panoszenia się i terroru (de)generacji śmierci (aborcji).

Dziś szuka się możliwości owijania faktów w bawełnę. Mówią że prezydentowa nie tyle popierała in vitro lecz nie chciała potępiania ludzi, którzy nie mogą mieć dzieci i szukają tak drastycznych rozwiązań. Tak samo nie była za aborcją ale nie chciała zaostrzania prawa w celu wyciągania konsekwencji karnych wobec kobiet, które się aborcji poddały.Jak to zwał tak to zwał. Nie liczą się intencje a skutek i ksiądz Rydzyk ocenił sytuacje właściwie.

W ważnych kwestiach moralnych tj. aborcja, in-vitro, homoseksualizm czy pornografia, wizja Kaczyńskich i/lub PiS wyraźnie odbiegała od nauczania katolickiego. Owszem, nie prezentowali oni w tych sprawach libertynizmu czy liberalizmu sensu stricto, ale w ortodoksyjni to na pewno też nie byli. Zresztą wystarczy przypomnieć że wewnątrz partyjny konflikt, właśnie w kwestii ochrony życia był początkiem końca władzy PiS. Po drodze była jeszcze awantura o groszowe becikowe co dopełnia obrazu jak przywódcy (dyktatorzy) partii traktowali sprawy dziecka i rodziny.

To podejście do tych problemów nie było przypadkowe i zapewne dyskutowano o nich rodzinnie. 

Dzisiaj dowiadujemy się że były zięć jest pełnomocnikiem ekipy która dokonała  perfidnej, podłej prowokacji względem szpitala Świętej Rodziny i profesora Chazana.

"Informuję w imieniu mojej klientki, że dziecko, któremu »uratował życie« prof. Chazan zmarło o godz. 20.35" - obwieścił mecenas Marcin Dubieniecki. Moja klientka już zapowiedziała złożenie powództwa o zadośćuczynienie przeciwko szpitalowi i profesorowi Chazanowi solidarnie - powiedział w środę mecenas Dubieniecki. Pozew może wpłynąć w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Czyli jak widać były zięć dokonuje aborcji na doktorze Chazanie.

Jakoś nie przychodzi do głowy panu mecenasowi aby oskarżyć o zaniedbanie i błąd medyczny sprawcy całego zamieszania , inseminatora, który dokonał nieudanego zapłodnienia. To właśnie on wszczepił wadliwy płód i doprowadził do całego ciągu nieszczęść. Jeśli już ktokolwiek to on jest odpowiedzialny za przebieg ciąży i jak spartolił robotę to powinien albo sam posprzątać po sobie lub załatwić aborcje we właściwym trybie i czasie.

" .....dziecka, które przy tak licznych, ciężkich uszkodzeniach  ciała nie powinno się urodzić - mówił Dubieniecki. To kto dokonał tych uszkodzeń ciała jak nie nieudolny inseminator? Czy to nie nim powinny zająć się prokuratura i różne pseudoautorytety szkalujące pana Chazana?

Swój nos do sprawy wetknęła też Gronkiewicz-Waltz wyjaśniła, że w szpitalu Św. Rodziny nie poinformowano pacjentki o granicznym terminie wcześniejszego zakończenia ciąży, co stanowi ograniczenie jej prawa do informacji. - Sytuacja taka miała miejsce już wcześniej w Instytucie Matki i Dziecka nie podano granicznego terminu, ale nie może to być usprawiedliwieniem dla specjalistycznego szpitala im. Św. Rodziny - dodała prezydent.

Jak widać nie chodzi w całej sprawie o ukaranie winnych ale zniszczenie profesora Chazana oraz doprowadzenie do upadku szpitala Świętej Rodziny  który po sprywatyzowaniu można nazwać imieniem Natchnionej Bufetowej.

Odpieprzcie  się od profesora Chazana - powtarzam bez zająknienia za innym autorytetem.

PS. Słyszał ktoś jak PiS broni profesora Chazana? Może wynajmą Dubienieckiego który chciał całkiem niedawno robić karierę w tej partii.Czy raczej idą tradycyjnie na kompromis?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:12)

Komentarze

chyba chce zostać nową Alicją Tysiąc. To znaczy chce zarobić na tym, że odmówiono jej pomocy w zabiciu jej dziecka. Co więcej, Alicji Tysiąc ponoć w efekcie ciąży groziło pogorszenie wzroku. Ta kobieta urodziła dziecko, które było na skutek in vitro zniekształcone, a teraz domaga się odszkodowania z paragrafu o zagrożeniu zdrowia i życia na skutek błędu lekarskiego. Czyjego zdrowia i życia? Jej? W ten sposób każda rodząca kobieta powinna dostać odszkodowanie, bo ciąża zawsze niesie pewne zagrożenie. Prof. Chazan  przecież nie odmówił jej pomocy przy porodzie. Dziecka? Przecież to ona chciała je zabić!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1430780

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Proszę Państwa, proszę się nie gorączkować. Nie powinno dziwić, że bliźniacy  Kaczyńscy nie za bardzo przejmowali się problematyką demograficzną w Polsce,  ponieważ sami Kaczyńscy,  to   nie specjalnie płodna rodzina.

Czego spodziewać się po jednym  starym zniewieściałym  kawalerze i parze prezydenckiej, która nawet nie potrafiła w sposób zrównoważony 2 x 2 przedłużyć gatunku  i z trudem osiągnęła 2 x 1 czyli dwoje rodziców, jedno dziecko.

 

Wszystko od urodzin aż po śmierć  i tak jest w rękach Boga (naszego Boga), co dobitnie pokazały MŚ w piłce nożnej 2014r. To nie hebrajski Jahwe albo muzułmański Allah, lecz Bóg katolicki  okazał się wszechmogący i wysłuchał próśb, modlitw i zaklęć Papieża Franciszka i Papieża w stanie spoczynku Benedykta XVI.

To przedstawiciele ich nacji zagrają w finale, nawiasem mówiąc stawiając Boga w dość trudnej i groteskowej wręcz sytuacji. 

Bo co ma teraz zrobić Bóg ?

Zlitował się i wysłuchał próśb Papieży Argentyńczyka i  Niemca o wejście do finału ich drużyn , ale co ma zrobić teraz ?

 Czy przypadkiem  Bóg nie zapędził się tym spełnianiem wymodleń w kozi róg ?

Może wyjściem honorowym byłaby powtórzenie mitycznej walki Filistynów z Izraelitami (Goliat, Dawid) i rozegranie meczu Argentyna - Niemcy na Placu Świętego Piotra  przedstawicielami Papież kontra  Papież ?

 

P.S. Ze względu na wiek, proponowałbym od razu przejść do rzutów karnych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1430785

wielodzietne i tańczące rodziny ,które kompletują drużynę piłkarską  w swoim ogródku.:-)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1430823

Dziś w ogródku, jutro na ulicy :)

Pozdrawiam wszystkie polskie rodziny I te jednoosobowe, średnioosobowe i wieloosobowe.

 

Sama prokreacja nie jest tak ważna jak chęć na prokreację :)

Pozdrawiam prokreacyjnie :)

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1430835

że on nie jest byłym zięciem...ale zięciem byłego śp.prezydenta. Rozwodu jeszcze nie było.Myślę,że ta wypowiedź zaważy jakoś na popierających PiS.Prezesowi pewnie wstyd będzie  walczyć z takimi poglądami w rodzinie .

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1430822

 

Trudno tylko było się przemóc i głosić inne na potrzeby propagandy. Bo licza sie czyny , nie słowa.
"Po czynach ich poznacie " .... i poznajemy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1430829

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kazek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

taką wypowiedzią

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Kazek

#1430893

Jeśli pan mecenas oficjalnie podaje, że dziecko zmarło pod opieką szpitala a nie matki!!!! no cóż nalezy przypuszczac, że  przed oczami "mamuski"  tylko kupa srebrników !!!! 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1431000