Stop pedalstwu, tego już za dużo

Obrazek użytkownika zetjot

Od lat spotykam się z wieloma osobami niepełnosprawnymi, a zaburzenia seksualne to tylko kolejny odmiana niepełnosprawności, tyle że wynkajacej z inego rodzaju zaburzenia i nie katujmy języka wymyślaniem neologizmów takich jak "homoseksualizm" i temu podobne. Tak więc problem niepelnospawności to dla mnie nie nowina.

Ale krew mnie zalewa, gdy ktoś zaczyna przy tym gmerać i kombnować

Jedna rzecz mnie niezmiernie wku... , a jest to zatwardziałe bęcwalstwo, recydywa kretyńska, w żywe oczy wpierająca nam, że białe jest czarne. Wysłuchałem w Trójce audycji o zapędach zmierzających do ustawowego poszerzenia sfery pedalstwa w Polsce. Powiedziałem "pedalstwa" bo jeśli ktoś z uporem obraża moją inteligencję, to mam prawo zareagować symetrycznie. Ja już pominę fakt, że nie ma czegoś takiego jak homoseksualizm, biseksualizm, heteroseksualizm etc, są tylko zaburzenia seksualności versus normalność.

Ale automatycznie wnerwia mnie odpowiedź osoby z zaburzeniami na argument, że badania wyraźnie wskazują na to lub na tamto, co dowodzi,że osoba się myli. A taka odpowiedź zwykle brzmi:

" Oj tam,oj tam.Jest wiele różnych badań ... ( i nie mam głowy by się nimi wszystkimi zajmować i przejmować)."

Jeśli oglądali Państwo film Norwega na temat gender i badań seksualnośći, to tam można znależć podobną argumentację z ust norweskich "naukowców od gender".

Wnerwiają mnie też z sufitu brane i rzucane w eter jako argument cyfry

"ponad 2 mln osób homoseksualnych w Polsce".

Gdy ktoś oprze się na danych naukowych podających procentowy wskaźnik ograniczający się do 2-2,5%, co znacznie redukuje tę liczbę to odpowiedź brzmi:

"Jest znacznie więcej, bo się boją ujawnić."

Skoro boją się ujawnić to skąd wiadomo, że 2 mln ? Bzdura goni bzdurę.

Proszę Państwa, z tym trzeba zrobić radykalny porządek, bo robią nas na najrozmaitsze sposoby w durnia a skoro rządzący politycy nie potrafią zrobić porządku, a często wręćz sami w tym nieporządku uczestniczą, to piłka jest po naszej stronie. Umiesz liczyć, licz na siebie.

Ocena wpisu: 
Brak głosów