Przed kim klęka Donald "Katastrofa" Tusk

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Rozmaici analitycy rozpatrując "politykę" ( bo co to za polityka) Tuska podkreślają zazwyczaj, że nie jest on taki głupi, jakiego udaje w warstwie retorycznej, robiąc coś innego w kwestiach praktycznych. Jestem zdecydowanie odmiennego zdania, bo jeśli ocenimy dokonania Tuska w perspektywie trójkąta podstawowych relacji (prawdy, wolności, miłości) to jego dokonanie są mniej niż zerowe, są ujemne.

Mądrości, przezornośći i długofalowej wizji nie ma tu żadnej, jest może tylko cwaniactwo i spryt. A najlepszym dowodem jest kompletna porażka w próbach gry z Rosjanami, którzy też do najmądrzejszych się nie zaliczają. Najcelniejszym określeniem nihilistycznych zachowań Tuska byłoby określenie "diaboliczność", ale nie jest to diaboliczność w stylu Lucyfera, lecz raczej w stylu Boruty czy raczej Poruty. Tusk żadnym diabłem nie jest, lecz jego pomagierem, a kto z diabłem się zadaje, ten z definicji jest głupcem. Tak więc na poziomie esencjonalnym Tusk jest głupcem pełną gębą, wzorcem głupoty jak metr z Sevres.

Skąd się Tusk wziął ? Z selekcji negatywnej, z mechanizmu uruchomionego w Magdalence. Tak więc w istocie jest on ucieleśnioną projekcją mentalności polactwa/buractwa. Człowiek-katastrofa. Donald "Katastrofa" Tusk, co nie klęka przed księdzem, za to pada plackiem pzed obcymi bankierami i władcami.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

To nawet cwaniak nie jest, to jest mściwy głupiec stosujący przemoc i zastraszenie, takie relacje charakteryzują stosunki mafijne, bandyckie..

Proszę zwrócić uwagę na jakim poziomie jest obecnie komunikacja medialna władzy ze spoleczeństwem. Pamiętam propagandę komunistyczną, była bardziej inteligentna.

Obecnie miernoty tworzą tak mierną rzeczywistośc.

 

 

Póki dech póty nadzieja

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Póki dech póty nadzieja

#388266

Ale sterowanie bandą cwaniaków i eliminowanie niebezpiecznej konkurencji wymaga cwaniactwa też.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388305

gość z drogi

cwaniak,intrygant i bezczelny łebek...ot taki własnie chuligan z Nocnej Zmiany...nie tak dawno ,ktoś w sieci zamieścił ciekawe zdjęcie- donaldzik ,ktoś tam  jeszcze i ojciec chrzestny...a więc selekcja negatywna? chyba TAK...

pozdrowienia z 10 :)

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#388308

 ..słowa. On tylko za wszelką cenę pragnie władzy !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#388306

Wprawdzie to nie jest odpowiedź "przed kim klęka", ale do czego doprowadził...

babciazabieradowod.salon24.pl

***************************************  

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

----------------------------------

Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#388311

realizatorem, podstępnego planu likwidacji jako takiej państwowości Polski, tzn. likwidacji zdolności do samostanowienia. Wyprzedaż za bezcen majątku i bilionowe zadłużenie Polaków to cel sam w sobie "diabelski". Diabelski oczywiście w cudzysłowiu, bo to odwieczni nasi wrogowie, zgotowali nam ten los. Ktoś powie, że to nie możliwe, by jednocześnie w jednym miejscu znalazło się tylu zaprzańców, pomiętajmy jednak, że ta selekcja trwała od 89r. kiedy to był początek skoku na Polskę. Nagrodą są oczywiście pieniądze. Z tego co wiem, ja prosty obywatel. tylko z informacji dostępnych w necie, Tusk i jego przyboczni mieli do dyspozycji 6 budżetów państwa średnio po 300 miliardów, plus 300 miliardów z Uni Europejskiej plus 200miliardów z OFE. Nie dokończył za te pieniądze ani jednej autostrady i jak się okazuje średni koszt jednego kilometra przekroczył nie tylko wyobrażenia bogatych Szwajcarów budujących autostrady w górach i tunelach nie na równinach. wybudowano stadiony za potrójną wartość szacunkowych kosztów. Mimo tak ogromnych kwot zdołali ci zaprzańcy zadłużeniew zwiększyć w ciągu tych 6 lat z 400 miliardów do już biliona złotych, to napewno jest rekord świata. Ktoś przecież te pieniądze wziął? Zlikwidował przemysł stoczniowy, pozbawił nas hut, wyprzedaje energetykę, nie dopuszcza do wydobycia łupków? Tusk po wykonaniu zadania napewno przeznaczony jest kozła ofiarnego, pamiętajmy, że w tym czasie zlikwidowano Polską elitę niepodległościową, więc kozłów ofiarnych będzie więcej niż jeden. Najważniejszym zadaniem przyszłych rządów po zaprzańcach, będzie bezwzlędne odzyskanie odzyskanie tych pieniędzy a winnych bezkompromisowo dożywotnio wsadzić w kazamaty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388314

Popieram w pełni. Poza tym należy im wypalić żelazem piętno na czołach, jak to obiecał sam tussk.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#388367

W pełni popieram. *10*+

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#388358