Owsiak czyli niedźwiedź

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Już dawno podejrzewałem, że posiadam zdolności profetyczne, ale nie że aż takie. Sam jestem zaskoczony swoją mocą profetyczną. Oto parę dni temu przywoływałem frazę wieszcza Adama:

"Głupi niedziedziu,żebyś w mateczniku siedział, nigdy by się o tobie Wojski nie dowiedział."

No i patrzcie, spełnia się po raz kolejny. Kolejny głupi miś wylazł z gawry na swą zgubę. Strasznie Dorota Kania & company namieszali w resortowym interesie. Biegają po mediach Dukaczewscy i Czempińscy skarżąc się na tego niecnego Macierewicza. Trwoga dopadła nawet Jurka naszego, Wielce Pomocnego.

Owsiak Jerzy, dziecko resortowe jak się patrzy, wytoczył proces Matce Kurce sądząc, że sam dźwięk jego imienia zmobilizuje sąd do jednoznacznego werdyktu. Sąd jednak podszedł do sprawy formalistycznie i wszczął pełną procedurę, co powodem tak wstrząsnęło, że zezygnował z wszelkich pełnionych przez siebie funkcji. Taki despekt dla dyrygenta i wodzireja.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

on nie zrezygnował, poczytajcie sobie na "zaprzyjaźnionych" portalach - odszedł, ale wrócił, bo urzekły go listy rzeszy wolontariuszy, którzy mu odejść nie pozwalają. WOŚP to kura znosząca temu facetowi złote jaja, czy taką kurę zabija się na rosół?

http://polskalokalna.pl/raport/wosp/news/owsiak-chcialem-zrezygnowac-ale-listy-od-wolontariuszy,1990212,8466

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#402208

Owsiak od dawna chciał zrobić pokazówkę "na świat i pół Ameryki", jaki to jest ważny dla ludzkości - z ważniejszymi typu Warzecha lepiej było nie zaczynać bo znany ale z takim leszczem jak Wielgucki to pokażemy światu jaki my kozak. A tu sąd (pewnie same PiS-iory) zażyczył sobie faktur na stół, I co? Nadęty balon pęka - miałeś chamie złoty róg, sąd zażądał faktur i ostał ci się jeno sznur. A lemingi myślą, że na ten urlop. co zapowiedział to też Jurek pojedzie za swoje a nie za to, co nazbierały mu do puszek małolaty. Romski macho, król żebraków za swoje nie rządzi - róbcie kolejną Orkiestrę, szef Złotego Melona ma chęć na wczasy...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#402232