Uwolnili Barabasza!, To i POra na Cybę, mordercę M. Rosiaka.

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Gdzie i komu jutro w sutannie umyje nogi!? Wygląda na to , że chyba ojro profesorowej Senyszyn, Hartmanowi tudzież przebierającemu do ojro oraz swym hierarchom z czerskiej!?
Wydaje się, że znów szykuje niezłą .... na Wielkanoc!? I nie odpuszcza i już na ostro głosi naukę wedle Judasza jakże miłą nie tylko tym od Michnika i Waltera.

Jutro Kościół będzie obchodzić Wielki Czwartek, wspomnienie Ostatniej Wieczerzy, ustanowienie Eucharystii, święto stanu kapłańskiego.
A suspendowany ksiądz Lemański dalej brnie w salonową subretkę kompromitując się, wysługując tym jakże chętnie mu posługujących swymi szatańskimi ogonami!

Przy okazji mam też wątpliwość czy inny mocno POstęPOwy ksiądz Kazek, tak zajęty byyznesem zdąży do katedry na spotkanie ze swym biskupem i braćmi w kapłaństwie? ,aby odnowić przyrzeczenia?,
Czy też będzie raczej mocno zajęty zgromadzeniem akcjonariuszy i podnoszeniem kapitału w swojej krakowskiej spółce?!

O księdza Adama nawet nie pytam, bo on ma już od lat tak innych hierarchów, jak też inną hierarchię wartości.

Panie Boże!
Widzisz i nie grzmisz?!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

Fundamentalną zasadą w Kościele Rzymsko- Katolickim dla kapłanów jest POSŁUSZEŃSTWO wobec przełożonych i pokorne podporządkowywanie się ich decyzjom niezależnie czy one się podobają czy nie. Pan Lemański tę zasadę złamał, zasiał zamęt we wspólnocie, zgorszenie i swoich mocodawców szukał wśród mediów, które od wielu lat w III RP starają się niszczyć Kościól, podważać Jego autorytet i tworzyć "nowy" "otwarty" koścół, który ma b.niewiele wspólnego z Ewangelią i nauką Chrystusa. Tym samym Pan Lemański przestał być kapłanem, a poszedł na współpracę z ...szatanem i zdradził Kościół podobnie jak Judasz zdradził Chrystusa. Jest wolnym człowiekiem - jego wybór. Natomiast zwolenników tego pana należy zaprosić do refleksji czy dla nich ważniejszy jest b.kapłan czy CHRYSTUS i właściwie w co i w kogo oni wierzą ,bo swoją postawą  sieją tylko zgorszenie. 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1423075

modły...Bo jeśli znów w elytarnej, a przez ten czas ks.Małkowski dostanie reprymendę z Kurii to znaczy, że generalnie wciąż jesteśmy na kursie i ścieżce pojednania z szatanem, a Pan Bóg i Prawda niech spadają na drzewo.

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1423155

Swoją drogą, ks  Kazek byyznesmen nie ukrywa i opowiada wszem o swych bardzo dobrych relacjach z kardynałem Nyczem. W Krakówku mówi się, że sa na ty.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#1423161