As, gem i ... bigos!V. Putin domaga się przeprosin od Ukrainy, a D.Tusk od PiS za... Smoleńsk.

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Premier D. Tusk przelobował dzisiaj nawet samego V. Putina domagając się przeprosin za ... Smoleńsk! I nie od Rosji, nie od Putina, ale od tej części Polaków, którzy nie dawali i nadal nie dają wiary pancernej brzozie.
I mimo tego tenisowego zagrania, to nie ogrzeje się ani przy sukcesach Agnieszki Radwańskiej ani Jerzego Janowicza.
Oni Tuskowi swej sławy nie użyczą!
Tego jestem pewien.

Aby w przyrodzie był porządek, to pierwej Putin.
Po ataku na Krym, oderwaniu tego kawałka terytorium i kolejnych awanturach i terrorystycznych zachowaniach sympatyków rosyjskich na terenie wschodniej Ukrainy oraz ostrej nocie władz tego kraju minister Putina wyszedł z nerw i oświadczył, że ma już dość tych ciągłych ukraińskich uwag i komentarzy obwiniających Rosję za te nie ich nieporządki, bałagan na terenie sąsiada i obwinił władze w Kijowie, że zwyczajnie sami ... nie dają sobie rady!!! nie potrafią się rządzić, nie panują nad swym terytorium!
Czy to w rzeczy samej może oznaczać, że Moskwa już jest zmuszona wejść i zrobić, zaprowadzić wreszcie tam porządek!?

Niemal w podobne tony uderzył do nie tak dawna jeszcze?/mam wątpliwości, czy aby!!!/ wielki admirator, koleś i co gorsza naśladowca Putina czyli sam D. Tusk.
Otóż po dzisiejszej kolejnej nędznej pokazówce prokuratorów wojskowych uznał, że wszytko w sprawie smoleńskiej tragedii jest już jasne i domaga się przeprosin szczególnie od PiS i zespołu parlamentarnego za brak akceptacji raportu Anodiny przyklepanego usłużnie przez tzw komisję Millera.
Zaś jego rzecznik nie tylko dwojga nazwisk, ale co gorsza bardzo wielu wygadywanych głupot!!! wypowiadanych publicznie z afektacją słodkiej idiotki! oskarżyła A. Macierewicza za ... przedłużanie śledztwa!

Az strach pomyśleć co też na ten sam temat nierychło nawyplatają razem wzięci pan Bronisław i naTrzaska jego pani rzecznik o bystrości umysłu, o konstrukcji intelektu jakże nieodległym tejże od premiera!
Pleć pleciugo, byle niedługo, aby i Nałęczowi oraz Kużniarowi jeszcze dać głos.

I czas, aby tytułowym początkiem zakończyć.
Jerzy Janowicz po przegranym ciężkim meczu z Chorwatami nazwał po imieniu system Tuska rządzący także polskim sportem.
I zrobił się kociokwik.
Obraza wielka.
Nieprawda.
I płacz, bo mogą sponsorzy zerwać umowy!
Jeśli tak, to jeno ze skarlałą jak większość zaubeczonych centralnych związków centralą tenisa, która w zasadzie nie przyłożyła się do sukcesu tak sióstr Radwańskich, Janowicza czy deblistów!
Prywatna kasa rodziców to uczyniła, ich oszczędności, ich wyrzeczenia!
I wszyscy interesujący się tenisem to wiedzą.
I Janowicz ostro rozprawił się z pismakami na pomeczowej konferencji. Nie pozwolił sobie na to, aby go zgnoili tak jak stajnia walterowska usiłowała załatwić, zohydzić Agnieszkę Radwańską za jej nieudany występ na korcie londyńskiej olimpiady.
Nie potrafię ocenić / nie oglądałem tego turnieju / gry Janowicza, ale wiem , że w tenisie nawet zawodnik spoza 100 może tym kwalifikowanym o kilkadziesiąt miejsc wyżej narobić bałaganu na korcie doprowadzając faworyta do rozpaczy!

W gruncie rzeczy Janowicz dokonał oceny systemu Tuska, oceny lepkiego systemu
D. Tuska i lapidarnie go spointowal! co zresztą słusznie zauważył jego ojciec.
A sponsorzy, jego sponsorzy, Janowicza i tak nie odejdą!, bo to zawodnik rozwojowy i nietuzinkowy!
Z charakterem, a tacy nawet przyciągają uwagę kibiców nawet jeśli nie każdy turniej im wypali.
Po IO w Londynie Agnieszka Radwańska została twarzą luksusowych aut oraz niemniej luksusowej marki czasomierzy! zapewne za kwoty nawet nam nie śniące się.
I niechaj tak trzyma, bo kariera sportowca wyczynowego-zawodowca nie trwa wiecznie.
Tak samo więc Janowicz nie powinien stracić sponsorów po tej konferencji, prztyczku danym działaczom oraz lepkiemu państwu stworzonemu przez D. Tuska.
Co najwyżej działacze centrali związkowej nie zobaczą na swym koncie dodatkowej kasy!
I to ich najbardziej zabolało!
A to ani mnie, ani Janowicza nie powinno martwić!

A co ma do tego bigos?!
Tej odpowiedzi może udzielić tylko sam strażnik żyrandoli, przaśny dowcipas Bronisław dzielnie wspomagany niemniej kiełbasiano przaśnymi krotochwilnymi profesorami!
I oczywiście rzecznik Trzaską! bo onaż nie gorsza i nadaje na tych samych falach!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)