Tusk odrzucił pomoc USA i NATO! Pełny raport ws. Smoleńska!

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

  

 

Sensacyjny raport ws. Smoleńska

Na łamach portalu Niezależna.pl publikujemy pełny raport dr. inż. Grzegorza Szuladzińskiego, eksperta parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej pod kierownictwem Antoniego Macierewicza. Według naukowca jej przyczyną były wybuchy w czasie podejścia do lądowania, które zapoczątkowały destrukcję samolotu w powietrzu. Raport ma być przekazany do prokuratury.Treść raportu podważa oficjalne przyczyny katastrofy. Szuladziński stwierdza w nim, że duża liczba odłamków samolotu i ich rozmieszczenie na znacznej przestrzeni wskazują, iż to nie mechaniczne uderzenie, a wybuchy były przyczyną zniszczenia tupolewa. Potwierdzają tę tezę m.in. zdjęcia z miejsca katastrofy.

DO POBRANIA - TUTAJ:

http://niezalezna.pl/28447-tylko-u-nas-sensacyjny-raport-ws-smolenska

 

 

Rząd odrzucił pomoc USA ws. katastrofy TU-154

Przedstawiciel amerykańskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego oświadczył, że po katastrofie smoleńskiej rząd USA zadeklarował swoją pomoc w śledztwie, jednak do dziś strona polska w ogóle o nią nie wystąpiła.Zaraz po 10 kwietnia rząd USA wyraził gotowość udzielenia Polsce wszelkiej pomocy technicznej w trakcie śledztwa. Ben Rhodes z Rady Bezpieczeństwa USA oświadczył jednak, że strona polska nie zwróciła się o taką pomoc, choć propozycja udzielenia wsparcia jest cały czas aktualna.W związku z powyższym, Ben Rhodes pytany przez polonijnych dziennikarzy z USA o dowody wskazujące na to, że w TU-154M doszło do dwóch wybuchów odparł jedynie, że jest to sprawa polskiego rządu.- To jest sprawa, którą pozostawiamy Polakom i polskiemu rządowi.  Ani Stany Zjednoczone ani NATO nie prowadziły i nie maja planów prowadzenia osobnego dochodzenia - odpowiedział zastępca doradcy prezydenta Baracka Obamy do spraw bezpieczeństwa narodowego Ben Rhodes.

http://niezalezna.pl/28455-rzad-odrzucil-pomoc-usa-ws-katastrofy-tu-154

 

HOME - baltowcom -www.baltow.com       www.baltow.cba.pl

 

 

Brak głosów

Komentarze

Witam i dziękuję.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#255778

Ten tytuł jest bardzo mylący.Powinien być:"Pełny raport dra  Szuladzińskiego".Pełny raport ws.Smoleńska  będzie wówczas,gdy dowiemy się:kto,gdzie ,kiedy(dokładnie) i w jaki sposób zamordował naszego Prezydenta i 95 osób elity Polski.

Np.ostatnie posiedzenieZP:"dr Szuladzinski stwierdził, że pytanie poseł Kruk było najlepsze.
Stwierdziła ona wyraźnie, że nie ma ani jednego dokumentu/zdjęcia, który pokazywałby chociaż jeden fotel."

Bardzo ciekawy wywiad z prof.Trznadlem tutaj http://freeyourmind.salon24.pl/

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#255829