Jeśli wnuk wehrmachtowca jest premierem, Hall'ówa ministrem, a pani od historii czyta łżemichnikową gadzinę to....

Obrazek użytkownika antysalon
Historia

Rotmistrza Witolda Pileckiego Hitler nie wypuścił z Auschwitz ze względu na stan zdrowia! jak ...W. Bartoszewskiego!
Rotmistrz W. Pilecki sam dał się aresztować, aby trafić do niemieckiego KL.
By dać świadectwo co tam za drutami Niemcy wyprawiają z ludżmi!
Rotmistrz Pilecki uciekł z Auschwitz!, bo nie mógł liczyć na łaskę niemieckich oprawców!
A ten, którego Niemcy zwolnili ze względu na stan zdrowia, zasiadając w kapitule był przeciwny, aby odznaczyć pośmiertnie bohatera nad bohaterami najwyższym polskim odznaczeniem!
Zwolniony na stan zdrowia z KL przez Niemców!
Zwolniony na stan zdrowia z łagru przez sowietów!
To kategoria nieznana!
I rotmistrz Pilecki wiedział, że nie może na nią liczyć!
Dzisiaj w moim mieście grupa głownie b. młodych ludzi/ gdzieś ponad 90 %/ spotkała się na Starym Rynku, aby procesjonalnie z flagami narodowymi przejść ulicami Szeroką oraz św. Jadwigi na toruńskie Nowe Miasto.
Tam po odczytaniu Przesłania Pana Cogito rozeszliśmy się.
Po drodze młodzi ludzie rozdawali ulotkę o "Marszu Rotmistrza".
Zauważyłem, że brano ją z zaciekawieniem i czytano.
Była nas garstka!
Nie szkodzi, w przyszłym roku będziemy liczniejsi.
I tak dobrze w kraju wszechogarniającego fałszu, gdzie wnuk wehrmachtowca jest premierem, a jego ograniczona intelektualnie koleżanka ministrem edukacji!
I tak dobrze w kraju, gdzie pani od historii zapewne czyta jedynie michnikowe łżeścierwo lub niezbędnik inteligenta redagowany przez Janinę Paradowską!
I tak dobrze w kraju, gdzie zwolniony przez hitlerowców z KL " na stan zdrowia" salonowy heros odmawia prawdziwemu, autentycznemu bohaterowi, męczennikowi za wolną Polskę prawa do pośmiertnego odznaczenia!
pzdr

pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

choć niezyt rychliwa rozliczy się z kreaturami w rodzaju Bartoszewskiego. Poprostu zamilczy o nim grobową ciszą zapomnienia. "Kto się wywyższa..." Zapewne "straszny dziadunio" nie pamięta już o tym i uważa że jeszcze komukolwiek robi jakąkolwiek przysługę. Tymczasem przysługuje się sobie samemu w najgorszy z możliwych sposobów. Zostawi po sobie niepamięć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#158438

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#158676

Ostatnio na stronie jednej ze szkół średnich przeczytałem wyniki głosowania uczniów w plebiscycie an patrona szkoły. Witold Pilecki zdecydowanie wygrał z Krystyną Bochenek stosunkiem około 60% do 15% uczniów. To mnie podbudowało, ze młodzież potrafi odróznić prawdziwych bohaterów od tych medialnie nadmuchiwanych (Bochenek to może była i poczciwa kobieta, ale zorganizowanie dyktanda to trochę za mało na bohatera).
oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#158470

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#158678

Witaj *oszołomie*, tak jak w tytule !...
czy możesz napisać więcej o tej Szkole ??
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#158471

Szukałem innej informacji, a ta o Pileckim jakoś przy okazji rzuciła mi się w oczy. I się bardzo ucieszyłem. Dotyczy to Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Ciekawostką jest, że były dyrektor tej szkoły jest obecnie posłem PełO.
oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#158695

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Nie wierzę bydełko Bartoszewskiemu jak psu w czasie gonienia się burej suki.Dla mnie jest to cham,prostak,zdrajca wartości pro Polskich,oraz też według mnie sługusem i popychadłem Niemieckich decydentów.Co do zwolnienia ze względu na zły stan zdrowia dziada w jego podeszłym wieku mówi wszystko za siebie,skoro był taki chory ,a Niemcy mieli dobrych lekarzy i symulacja nie wchodziła w grę,to powinien już dawno zdechnąć na ten swój stan zdrowia.Dla mnie był po prostu sprzedawczykiem do infiltracji środowiska ludzi którzy pomagali więźniom obozów koncentracyjnych.Panie bydełko Bartoszewski ! ilu sprzedałeś patriotów swoim mocodawcom w III rzeszy ?.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#158531

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#158679

Czytałem kilka książek prof. Bartoszewskiego. We wszystkich pisze o sobie wręcz : jestem przyzwoitym człowiekiem. Wielokrotnie powtarza tę swoją opinię. Odmienia ją przez przypadki. Z racji wieku i pewnych doświadczeń życiowych wiem że człowiek przyzwoity ze swoją przyzwoitością raczej się nie obnosi. Zainteresowała mnie opinia prof. Bartoszewskiego o prof. Bartoszewskim więc sprawdziłem. Prof.Bartoszewski jest takim samym profesorem jak moja żona: tzn. nie ma magisterki i wykładał (na zaproszenie, co się praktykuje)o holokauście na wyższej uczelni. Mojej małżonce też nie chciało się napisać pracy magisterskiej i również wykładała (na zaproszenie), na UW. tyle że o cyganach a nie o żydach. Jednakże jest różnica - żona nie podpisuje się jako magister, tym bardziej jako profesor, nie pozwala również się tak tytułować. I to zdaje się jest przyzwoitość.
Po wtóre niejaki Bartoszewski regularnie dostaje niemieckie stypendia ''naukowe''. Z tego żyje. Żyje dobrze.Nie dziw że wkręca się szwabom w dupę bez mydła. Wkręca się kosztem polaków naturalnie, bo też nic tak nie ucieszy szwaba jak wizerunek szlachetnego oficera wermachtu skonfrontowanego z nikczemnym, zdradzieckim polakiem ochoczo mordującym żydów.
Jak napisał prof. Bartoszewski ''warto jest być przyzwoitym, to się zawsze opłaca''.
Rzeczywiście.Szczególnie jemu.
Pozdrawiam.
Rewizjonista.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

REWIZJONISTA

#160613

http://www.kasztelania.pl/forum/viewtopic.php?p=55420#p55420. dla Ciebie 10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#158540

jeszcze pozostało!
Co zaś do Cyrankiewicza, był w Auschvitz obrzydliwym rajfurem!
Nie dziwota, że rotmistrz Pilecki mu zagrażał.
A Bartoszewski też z KL nie powinien się obnosić!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#158681

Kapitan "Żbik" Kołakowski - "Między sierpam a młotem"

polecam uważnie czytać, zwłaszcza o roli żydów z nkwd w tzw podziemiu czyli gl-al!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#159163