Tusku, przegiąłeś!!!!!

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Jak nazwać zrównanie przymusowej deportacji z masową rzezią dokonaną z takim okrucieństwem, jak ta na Wołyniu? Herr Donald Tusk pobił wszelkie własne rekordy pogardy wobec Polaków - od "polskość to nienormalność" poprzez wciskanie im cynicznych kłamstw, aż do potulnej reakcji na plujący nam w twarz raport MAK.

[quote]Według definicji ONZ w kwestii ludobójstwa, Ukraińcy mogliby nazwać tak akcję "Wisła"- powiedział Tusk.[/quote]

Te słowa, obok programowego motta "polskość to nienormalność" powinny zostać zapisane po wsze czasy w księdze hańby tego potomka żołnierza nazistowskiego Wermachtu, którego nienormalni "polacy" wybrali na swojego wodza.

Dziś prawda wyszła na jaw!

Faszystę mamy za premiera!

Nie jakiegoś tam skina, nie narodowca, nawet nie populistycznego neonazistę, który coś tam plecie, ale nie wie czym to w historii pachniało, ale prawdziwego, ukształtowanego z dziada - pradziada faszystę, nazistę, narodowego socjalistę, który gotów jest nie tylko obarczać odpowiedzialnością za zbrodnie II Wojny Światowej naród Polski, ale nawet usprawiedliwiać niewyobrażalne ludobójstwo nacjonalistów ukraińskich, których okrucieństwo przewyższało nawet działania Gestapo (nie mówiąc już o kolegach z formacji jego dziadka).

Gdyby jeszcze tłumaczył UPA odwetem za księcia Wiśniowieckiego i jakieś tam wcześniejsze porachunki z czasów akcji książki "Ogniem i mieczem", to by to mieściło się w granicach normy. Ale forma wypowiedzi tej faszystowskiej kreatury jest równie bezczelna jak jej treść:

Najpierw uderzenie w stereotypy dotyczące PiS-u: "Kłamią ci, którzy twierdzą, że patriotą jest tylko ten, kto najgłośniej wykrzyczy swoje oburzenie"

Następnie zrównanie deportacji z wymordowaniem 100 tysięcy osób stanowiących w całości ludność cywilną (w tym kobiety, starców i dzieci): "Według definicji ONZ w kwestii ludobójstwa, Ukraińcy mogliby nazwać tak akcję "Wisła""

Po drodze jedno istotne kłamstwo: akcja "Wisła" według definicji ONZ w żadnym wypadku nie mogłaby zostać nazwana ludobójstwem.

Konwencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zapobiegania i Karania Zbrodni Ludobójstwa mówi wyraźnie:

[quote]W rozumieniu Konwencji niniejszej ludobójstwem jest którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:
a) zabójstwo członków grupy,
b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy,
c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,
d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy,
e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy.[/quote]

Komunistyczne władze chcąc rozwiązać problem band UPA działających w Bieszczadach ani tamtejszej ludności nie zabijali, ani nie okaleczali, ani nie doprowadzali do rozstroju psychicznego, ani nie niszczyli ich fizycznie, nie ograniczali ich dzietności ani nie zabierali potomstwa. Wywieźli ich - fakt, że przymusowo, fakt, że w niezbyt przyjaznych warunkach, ale w całkiem przyjemny teren (ziemie odzyskane), gdzie potomkowie przesiedlonych żyją do dziś, świetnie się mają (stanowiąc główny trzon elektoratu Platformy) i ani na moment nie przyjdzie im do głowy pomysł o masowym powrocie w Bieszczady.

Natomiast jeśli przyjrzeć się dokładniej ONZ-owskiej definicji, to znamiona ludobójstwa mają... rządy Tuska! Bo co powiedzieć o komforcie zdrowia psychicznego żyjącej od sześciu la w poniżeniu jednej trzeciej społeczeństwa, nazywanej pogardliwie "moherami", szkalowanej masowo we wszystkich mainstreamowych mediach? Co powiedzieć o urodzinach w obrębie grupy mieszkającej na "zielonej wyspie" skoro tutejsza Polka rodzi średnio około jednego dziecka, gdy jej koleżanka - Polka, która wybrała wyspy brytyjskie rodzi tych dzieci ponad troje? Przesadzam? Owszem! Ale mieszkam w Łodzi i dobrze pamiętam Mord Łódzki. I do tej pory dziękuję Bogu za to, że Ryszard Cyba - morderca pracownika biura PiS Marka Rosiaka był akurat z PO. Bo gdyby to ktoś z PiS-u zamordował z zimną krwią kogoś z Po, to nikt nie wie ile ofiar pochłonęłaby PO-wska wersja "kryształowej nocy"?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Lub wiedzy historycznej może porównać Operację Wisła z Rzezią Wołyńską. Panie Premierze Tusk może powie nam pan ilu Ukraińców zarąbano siekierami, rozłupano im głowy kołkami i nadziano na widły lub spalono w cerkwiach w czasie Akcji Wisła???

bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369420

Ilu Ukrainkom, Polacy bagnetem przebijali płód,ilu dzieci rozdarto na pół,czy ty niemiecki psie wiesz co ty mówisz.

Niech teraz Polska widzi żeś niemiecki ryży kundel.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369436

Jestem wku..........rzony.

Rzadko bywam wku.......rzony, bardzo rzadko (chyba, że przez tydzień zabraknie mi żony, grilla albo białobieszczadzkiej) ale tym razem nieczego mi nie zabrakło a jestem naprawdę wku....rzony.
225 polskojęzycznych zdrajców, bydlaków, przestępców upokorzyło dziś Polskę.
Tych 225 sz.at musi dosięgnąć ręka sprawiedliwości, już choćby z najłagodniejszego :
art. 239 par. 1 kodeksu karnego – Kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa............ uniknąć odpowiedzialności karnej, w szczególności kto sprawcę ukrywa, zaciera ślady przestępstwa ............................ podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#369441

to stanowczo mało, na razie im nic nie grozi, jeśli doczekamy wyroki będą inne, lecz czekaliśmy tak od 45 roku i nic, wygrywają bydlaki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369442

Tak. To o jedno zero zdecydowanie za mało. Jedno zero po piątce.
Ale na szczęście są jeszcze inne wykładnie karne.
Tym, co dziś te polskojęzyczne ścierwa zrobiły, zakwalifikowały się przynajmniej pod kilka paragrafów . A tam już jest 10, 15, 25.
Ich nazwiska należy zapamiętać, a w wolnej Polsce ścigać do upadłego, bezlitośnie i karać bezlitośnie, tak jak te bydlaki bezlitośnie swoim głosowaniem sprofanowały pomordowanych Kresowian.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#369444

Ten Chyży Rój wyznał, że obojętne mu czy go wygonią z domu, czy go zarżną wraz z rodziną, a resztki powieszą w sadzie. Skoro tak postanowił...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369443

parafrazując, rząd Tuska nosi znamiona polskości. I tylko tyle.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369448

Kto rudy ten wredny-głosi stare przysłowie..Jeszcze chwila i ta platformiana banda z rudym na czele będą budować pomniki-zbrodniarzowi !!banderze!!i jego ukraińskim siepaczom..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#369456

"Kto rudy ten wredny-głosi stare przysłowie"

Od czasu, gdy parę dni temu odkryłem prostackie komentarze sygnowane nickiem marika, nie mogę wyjść ze zdumienia, że Administracja od tak dawna toleruje tego prymitywa.

Dzień w dzień, komentarz w komentarz, ten sam bełkot o rudym i jego bandzie.

Pomijam już fakt, że Tusk nie jest rudy i trzeba być daltonistą, aby go za takiego uważać.

CZY ZASTANAWIALIŚCIE SIĘ KIEDYŚ, JAK CZUJE SIĘ KTOŚ, KTO NAPRAWDĘ JEST RUDY, BO TAKI SIĘ JUŻ URODZIŁ, KIEDY CZYTA WRZUTKI TEGO DEBILA???

Wpisy użytkownika "marika" nie wnoszą do portalu kompletnie nic. Są, bez wyjątku, na poziomie dolnego onetu.

Ani ja sam, ani nikt z moich bliskich rudy nie jest, niemniej jednak jest mi przykro, że chamskie wyzwiska użytkownika "marika" są tolerowane i nie spotykają się z żadną reakcją.

I proszę mi nie mówić, że ja kogoś obrażam. Proszę najpierw przeczytać komentarze sygnowane "marika".

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369463

Ubiegłeś mnie. Miałam napisać w podobnym duchu.
Stwierdzenie "Kto rudy ten wredny - głosi stare przysłowie" obnaża prymitywizm tak piszącej osoby.
Poza tym zawsze trzeba pomyśleć o tym, że czytają teksty różni ludzie. W ogóle nie należy krytykować cech od człowieka niezależnych, jak wygląd, pochodzenie społeczne czy imię i nazwisko. Pisałam już tu kiedyś o tym.
Zresztą lubię rudych, mężczyzn też.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369471

Dziękuję.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369472

A myślałam, że to tylko moje odczucie i że zaczynam się chyba czepiać...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369485

Cohn-Bendit, Michnik, Obama, antifa, Hartman czy inny szmaciarz z Biłgoraja. Gdzie mu tam do staroświeckich nazistów. Internaziolska myśl Lenina wiecznie żywa! Żywa, że cho! cho! ch! (jakby wesoło zakrzyknął Pan Prezydent Komorowski).

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#369460