Gra trumnami - specjalność SLD i PO przypisywana do PiSu

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Wczoraj Marquita opisała jedną bezczelną manipulację POrtalu Onet.pl, a ja dziś na tym samym POrtalu znalazłem taką perełkę że hoho!
Na głównej stronie dwa artykuły o wszystko mówiących tytułach:
"Młodzi nie poprą PiS. Nie chcą grzebać w trumnach." - wywiad z posłanką SLD Joanną Senyszyn
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mlodzi-nie-popra-pis-nie-chca-sie-grzebac-w-trumna,1,4200946,wiadomosc.html
i
Poseł SLD: nie podpiszemy koalicji na grobie Blidy - wypowiedź posła SLD Marka Wiklińskiego.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/posel-sld-nie-podpiszemy-koalicji-na-grobie-blidy,1,4200957,wiadomosc.html

W treść nawet nie chce mi się wnikać, ale umieszczenie tych dwóch wpisów na jednej stronie, w dodatku tak blisko siebie było totalnym strzałem w stopę propagandzistów zatrudnionych w tym POrtalu, jeśli nie celowym sabotażem. No, chyba że przyjmiemy założenie, że funkcjonariusze mediów prywatnych, jak i publicznych uważają czytelników za takich idiotów... no, w sumie, jeśli jakiś czytelnik im wierzy, to może w jego przypadku mają rację.

Nie będę tutaj pisał rzeczy oczywistych - wszystko streszcza tytuł mojego wpisu. Natomiast przypomnę dwie ciekawostki.

Ciekawostka nr 1
Kto jest głównym beneficjentem śmierci Barbary Blidy? Oprócz mafiozów i powiązanych z nimi polityków (dane jednych i drugich Blida zabrała z sobą do grobu) jest to niewątpliwie środowisko SLD. Z aferzystów (po rządach Millera i aferze Rywina) awansowali nagle na męczenników. A kto najwięcej na tej śmierci stracił? Oprócz rodziny i prawdziwych przyjaciół tragicznie zmarłej posłanki najwięcej straciła prokuratura (wątek się urwał) oraz całe środowisko PiS (od strony wizerunkowej to była katastrofa).

Ciekawostka nr 2
Jeszcze przed kampanią prezydencką politycy i publicyści zarzucali PiS różne rzeczy związane z graniem trumnami, wykorzystywaniem, upolitycznianiem i zawłaszczaniem tragedii smoleńskiej... Dużo się mówiło o plakatach w sepii (których nigdy nie było). W czasie kampani ten nurt zarzutów się nasilił, po wyborach nasilił się jeszcze bardziej. A kto w trakcie samej kampani zagrał trumną? Bronisław Komorowski! W ostatniej minucie debaty telewizyjnej (aby nie było czasu na odpowiedź) zagrał trumną Barbary Blidy na tyle skutecznie, że prawie cały elektorat SLD poparł go w II turze.

Tak się już utarło, że nie wolno mówić o Piotrze Stańczaku - porwanym geologu, który został zabity w dzień po buńczucznym wystąpieniu wracającego z nart Tuska.
Nie wolno też mówić o żołnierzach poległych w Afganistanie, którym oprócz szczęścia zabrakło także sprzętu (za to z armii musiał odejść gen. Skrzypczak).
Tym bardziej nie wolno mówić o ofiarach tragedii smoleńskiej.
To wszystko jest obrzydliwym grzebaniem w trumnach, graniem trumnami, upolitycznianiem, zawłaszczaniem, wykorzystywaniem... A już największą bezczelnością jest wspominać o najbardziej oczywistej ofierze "polityki miłości" prowadzonej przez rząd Tuska ramię w ramię z komunistami - zamordowanym w Łodzi Marku Rosiaku.
Natomiast o śmierci Barbary Blidy można i nawet trzeba mówić zawsze i wszędzie.

"Wot diemokracja!"

http://niepoprawni.pl/blog/2947/onet-prawda-czyli-bezczelna-manipulacja - link do artykułu Marquity

Brak głosów

Komentarze

Blida sama sobie wymierzyła sprawiedliwość i w tej chwili dokłada do pieca Lucyfera, bowiem samobójcy idą do piekła, a w średniowieczu był zwyczaj obcinania głowy od ciała kogoś, kto się targnął na swoje życie.
Nie warto się przejmować takim kimś.
Co do wypowiedzi Senyszyn, to niedługo czerwoni pogrzebią trochę w trumnach, bo sama Senyszyn jest już tak brzydka i stara, że niebawem zejdzie i dołączy do swojej partyjnej koleżanki.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#140700

nigdy dość przyzwoitości i honoru

   Ta niewierząca i zarazem święta chyba  jak Senyszyn  Blida ,przynajmniej dla odrażającego Kalisza i spółki,nie została zabita przez nikogo oprócz niej,tym bardziej że nie chciała się zabić,bowiem wiedziała że ma ślepaki,a chciała tylko się zranić aby jej nie zameldowano w ''Hotelu'' ze Szkockimi zasłonami w oknach.Taka jest prawda według mnie i nie zmieni tego ''Żywiący''  się trupem tej świętej inaczej przez ponad trzy lata działania komisji sejmowej w tym celu  powołanej opasły i pozbawiony hamulców moralnych komuch.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#140716

Czarny pi-ar nie porzuci swej ofiary.
Nie potrafi funkcjonować układ stary
bez obelgi, bez wiecznego oczerniania.
Ci panowie w mig potrafią w paru zdaniach
powołać się na kuzyna lub pociotka.
Przypuszczenie im wystarczy, albo plotka.

Wszyscy znamy jego słynnych autorów.
Dziś z pałaców i z salonów, nawet z dworów
łatwiej im jest wyszukiwać stare haki.
Obudziły się medialne zabijaki!

Nic innego dziś nie mają do roboty.
Atak bronią jest najlepszą na kłopoty.
Będą pluli, będą szarpać swą ofiarę,
watpliwości wyciągając o niej stare.

Nie przejmują się pogardą, obrzydzeniem.
Nie przestaną, chociaż nie ma już na scenie
pognębionych, oczernianych, szkalowanych.
Trwa wciąż taniec nad głowami pogrzebanych.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marek Gajowniczek

#140718

Mimo swego wykształcenia -odrażający Stwór -szkoda klawiatury by cokolwiek dodać.Powinniśmy Tą panią całkowicie ignorować ,niech pogrąży się w niebycie zapomnienia ...PASKUDA ...w myślach i w języku...

----------------------------------------

----------

Vote up!
0
Vote down!
0

hejabar

#140739

... ,a i w wyglądzie /szczególnie/ ...!

Vote up!
0
Vote down!
0

hejabar

#140740

Zapomniałeś o nagłośnionej wizycie Bronka u Blidów?
Ciekawe co im tam powiedział? "Sorki winetu ale dwa i pół roku szukania zbrodni PiS przez naszych towarzyszy w komisji śledczej niestety nie dało rezultatu"?
I kto tu grał trumnami, panie Komorowski?
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#140756