Pierwszy kibol III RP

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Grzeje się blaskiem złota polskich olimpijczyków tzw.polski płemieł, oj grzeje ! Tak bardzo mu teraz  blasku brakuje i farta ma pan płemieł, że Putin wiedział kiedy się panu płemiełowi słupki posypią i na tę chwilę olimpiadę w Soczi zorganizował by jak nie polskim złotem się trochę ogrzał i poświecił blaskiem odbitym to choć igrzyskami biedaczek się ukontentował.  Jak tu nie powiedzieć, że bez Putina  pan płemieł byłby niczym ? No jak ??  

A może to po prostu zwykły zbieg okoliczności, ? Hehehehe ! Znów ?!...

Bo  pan płemieł trzeba przyznać, że jak jakiś magnes te zbiegi okoliczności do siebie przyciąga. Przecież  jego rządzenie to jedno dłuuugie pasmo samych zbiegów okoliczności. O, taka reforma zdrowia – 6 lat reformuje i nie wychodzi. Kto winien ? Zbieg okoliczności. Ratował kiedyś stocznię i też mu nie wyszło. Kto winien ? Zbieg okoliczności oczywiście. Od 10.04.2010 to już w ogóle dłuuugie pasmo zbiegów okoliczności.... Gdybym umiała robić obrazki na komputerze to bym przedstawiła pana płemieła w sarkofagu egipskiego faraona w piramidzie zbudowanej ze zbiegów okoliczności !...  Dziś też –  siedział sobie w Warszawie, a tu proszę bardzo – co za zbieg okoliczności, że na opolskim cmentarzu pan płemieł był widziany. Czy dziś jakaś rocznica np. Psiego Pola jest ? W każdym razem pan płemieł poświecił chwilę światłem odbitym ze zniczów, a potem  w blasku strażackich guzików  był widziany. Lamp nawłączali w tej remizie żeby się te guziki dobrze świeciły co by pana płemieła dobrze było widać... A potem szybciutko pan płemieł cyk i w blasku lamp Gubałówki w najlepsze szagaje i z Zębu zęby do kamer szczerzy.

Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności  TVP też tam się znalazła ale to aż tak nie dziwi bo nawet córy Koryntu uganiają się za klientem, za szefem...

Jutro się dowiemy od pana prezydęta albo od pana płemieła, a może nawet od obydwóch, że w rezultacie końcowym medale naszych olimpijczyków to zasługa pana płemieła i gdyby im dotacji w zeszłym roku nie odebrał to by się nie zmobilizowali i  takich wysokich sukcesów w Soczi  nie odnieśli. Oczywiście pan płemieł „polskość to nienormalność” jak nic może dodać, że jest dumny, że jest Polakiem i takich wspaniałych, utalentowanych rodaków ma. I nawet język kołkiem panu płemiełowi w gębie nie stanie. Bo pan płemieł...

 

Za poparcia wysoki słupek

zachowa się nawet jak dyy... głupek !

Za sławy choć jeden karacik

poleci  po śniegu bez gaci

z Tatr do bałtyckich chałupek.

 

.................

 

Nie mogłam dziś odebrać sobie przyjemności podworowania z pana płemieła bo raz, że sam daje ku temu powody i dwa - przez ostatnie lata z kibiców robił huliganów, a dziś sam był jednym z nich. Czego się nie robi dla pijaru... Tylko, że polscy kibice są wielcy, pamiętają o barwach narodowych i się ich nie wstydzą, a on co ? Pokazał się w kamerach – taki mały premierek ze zdartym głosem,  rozchłestaną kurtką i szałem w oczach bredził o jakimś Pawle...

Nie mogłam odebrać sobie przyjemności podworowania z pana płemieła bo jego szukanie sławy i szukanie czyim by tu blaskiem oślepić Polaków żeby dalej głosowali na niego jak stado oślepionych baranów, jest już tak śmieszne, tak karykaturalne i żenujące, że aż wstyd by taki pajac dłużej wykonywał najważniejszą funkcję w  Rzeczpospolitej.

Nie mogę nie podworować dziś z pana płemieła bo mam wciąż w oczach polską szachownicę, tę zbrukaną w smoleńskim błocie,  frunącą nad skocznią w Soczi po złoty medal, po Mazurek Dąbrowskiego na najwyższym podium i morze biało-czerwonych na trybunach !...

15.02.2014 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417439

J.Kaczyński to człowiek z klasą i ma  się zniżać do poziomu pajaców i cepów? Daj spokój, Tańczący ! Ty lepiej kombinuj nad tą dynią, niech urośnie tak wielka żeby się Donek do niej zmieścił i już w niej został.

Mnie inne pytanie nurtuje - czy złoci medaliści przyjmą zaproszenia pajaców ... Oby poszli w ślady panien Radwańskich, nie Małysza.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
12
Vote down!
-5

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#417514

Obawiam się, że przyjmą. Będą gratulacje, przemowy, ukłony, okolicznościowe dyplomy, uściski spracowanych dłoni a nawet stypandia, itd.

Grzanie się w blasku olimpijskiego sukcesu będzie trwało długo i owocnie. Na razie Bronek z Donkiem ogrzali tylko swoje ryje a przecież ogrzać też  trzeba  przemarznięte  spracowane dłonie, oraz zimne, oj coraz zimniejsze nóżki.

Pozdrawiam

P.S. Z mega dynią dam sobie radę. Z wydrążeniem i namową Donka na wejście d o środką też. Ale jak przetransportować takie dyniowe ustrojstwo z donkową wkładką na Giewont ?

Jak to po co na Giewon ? A widziałaś kiedyś turlającą się z Giewonta dynię ? Ja też nie. A więc chętnie zobaczę :)

 

Vote up!
11
Vote down!
-8

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417517

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika contessa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Obstawiam opcję, że na Okęciu gołyle płemieła albo płezydęta połwą mistrzów płosto w Aleje lub do Pałacu Namiestnikowskiego żeby nie mieli jak odmówić. Kto pierwszy ten lepszy....Taki właśnie wyścig szczurów widzę.

Pomysł z dynią i Giewontem dobry ale jest jedno "ale" - jeśli spuszczą dynię Zlebem Kirkora to Kopacz z Niesiołowskim będą walczyć by go przechrzcić na Zleb Donalda, a to będzie taka sama profanacja jak spawacz na Wawelu albo w Alei Zasłużonych...

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-10

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#417548

Coś za coś. Jak pośmiertnie, to niech chrzczą :)

A potem, gdy nasi staną przy żłobach,  żleb zmieni się na bardziej swojsko brzmiaca nazwę :)

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-7

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#417563

Wolałbym się nie urodzić, niż na grobach zmarłych budować swoją karierę polityczną" - powiedział 13 kwietnia 2012 roku Donald Tusk, tymi słowami przekonując posłów w Sejmie by odrzucili uchwałę ws. zobowiązania rosyjskiego rządu do przekazania Polsce wraku Tu-154M. Wczoraj, po tym jak lansował się na pogrzebie małej Julii, ofiary polskiej służby zdrowia, te słowa były przypominane w Internecie wielokrotnie

Vote up!
15
Vote down!
-11
#417444

Nie mam jak się dostać,chciałbym żeby ktoś poruszył temat awarii w TVP, której wcale nie było.Odiorcy mieli dostęp do TVP1 albo w HD,albo w naziemnej tv.Multimedia dubluje im kanały i na MUX1 nadal jest tvp1 i 2 w standardzie.Potwierdzenie że mimo awarii oglądano program o ŚP.Kuklińskim jest np.na portalu w polityce.pl.Niby drobna sprawa, ale to już manipulacja.Jakiś rzecznik podaje w telegazecie że awarię szybko usunięto.W tym czasie był też Kongres PiS-u.W przeszłości już zdażały się takie sytuacje.

Vote up!
11
Vote down!
-5

staryk

#417475

Nie znam tematu i zapoznać się z nim  będę mogła najwcześniej za tydzień, po naprawie  komputera. Czy dam radę napisać o tym notkę nie znając się na tej materii - nie wiem.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-6

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#417504

Dobrze, że te słowa pierwszego hipokryty i bezczela III RP  zostały przypomniane. Chamstwo, cynizm, bezczelność, cwaniactwo to tylko część "przymiotów"  Tuska, wystarczająca by jego bezkarność się skończyła.

Pozdrawiam.

Vote up!
12
Vote down!
-6

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#417512

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika opornik45 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

baaaaardzo brakuje. Więc i pajacowanie będzie większe. To i dobrze, będzie z czego dworować.  A ubłocona szachownica odzyskuje swój dawny blask. Powoli ale konsekwentnie. W tej kwestii wiadomo ponad wszelką wątpliwość jak do tego doszło, wiadomo też komu to było na rękę, a to dużo, bardzo dużo. Reszta jest kwestią czasu.

Serdeczności.

Vote up!
5
Vote down!
-9
#417567