Leciała za szybko, za nisko i jak walła w brzozę to się urwała...

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Kto ? Autorka tych słów:

"I przypomnę jeszcze, że nic nie potwierdza tezy zespołu Antoniego Macierewicza o wybuchu: na żadnym z ekshumowanych ciał biegli nie znaleźli śladów charakterystycznych dla eksplozji (nie było m.in. uszkodzeń błony bębenkowej, czyli nagle nie skoczyło ciśnienie atmosferyczne; gdyby był wybuch, musiałoby wzrosnąć). Gdyby coś na pokładzie eksplodowało, towarzyszyłaby też temu fala cieplna o temperaturze ok. 3 tys. st. C. Nie ma śladów, że temperatura wzrosła. Nie znaleziono też śladów materiałów wybuchowych, ani na ciałach ofiar, ani na wraku.

To jak do tej katastrofy doszło? Samolot leciał za szybko, za nisko, skrzydłem uderzył w brzozę, obrócił się i spadł."

Czeladniczka mistrza Macieja lekcję dobrze odrobiła ale nie celująco bo zapomniała o mgle. Oj, nieładnie, pani Agnieszko, mistrz się pogniewa. Chyba nawet już się pogniewał bo milczy gniewnie, a jątrząco, studia nie odwiedza...

W obozie  świętej panzerbierjozki już trzecią dobę  dziwnie ciemno wszędzie, głucho wszędzie.  Po III Konferencji Smoleńskiej, która odbyła się przedwczoraj w Warszawie głosem wołającym  na puszczy i samotnym białym żaglem w bezkresie mainstreamowego oceanu ciszy pojawił się był tylko tekst wielkiej ekspertki GW, Agnieszki Kublik, którego fragment końcowy zacytowałam. Artykuł p.Agnieszki miał podciąć lawinę fachowych tyrad i wywiadów różnych hypkich ekspertów od latania na drzwiach stodoły tudzież byle czym, a zabrzmiał jedynie jak za przeproszeniem kwik zarzynanego prosięcia albo li skrzek rozbijającego się o drzewo nietoperza, któremu nagle wysiadł sonar.

Wyrwała się pani Agnieszka jak ten przysłowiowy Filip, urwała się jak pies z łańcucha by motyką własnej kruchej kobiecej piersi  bronić słońca Peru, które „zrobiło wszystko co w jego mocy”, by bronić do bólu uczciwego Putina, uczciwy MAK, uczciwą PKBWL Jerzego Millera i jej wybitnych ekspertów, rzetelnych prokwojów, genproka itd.

I co ? I nic ! Nikt panzerwestalki panzerbierjozki nie wsparł męskim i mężnym ramieniem, a tyle tych ramion przez  4.5 roku walki z herezjami ZP A.Macierewicza się objawiło, a szablami, koncerzami i inszymi serpentynami wymachiwało groźnie, hehehe ! Wot orły, sokoły smoleńskie, gdzie wy? Wstyd, wstyd, wstyd ! Kobita sama się męczyć musi z watahą uczestników III Konferencji Smoleńskiej i ich referatami. Nawet zawsze zwarty i gotowy bronić czegokolwiek na wskroś, wszerz i w poprzek gentelman Adaś Szejnfeld, nawet mężny rycerz z Myszkiewicz herbu Siedem Dziur, ani egzorcysta Mądel albo ten nieegzotyczny profesor z Torontowa. Wszyscy  zostawili biedną panią Agnieszkę samotną jak ta szara komórka blondynki z wica...

Milczy również „organ pomocniczy Prezesa Rady Ministrów” czyli  dr Maciej Lasek i jego zespół (aż strach myśleć kto/co jest organem pomocniczym nowej prezesy) choć po konferencji  właśnie przed nim i przed jego zespołem otworzył się szeroki front  dla „wyjaśniania opinii publicznej treści informacji i materiałów dotyczących przyczyn i okoliczności katastrofy pod Smoleńskiem”. Front gwałtownie zwinięty jakiś czas temu  i nie wiadomo dlaczego. Dziś jedynym znakiem istnienia Zespołu dra Laska są  właściwie tylko regularne doniesienia prasowe o regularnym zasilaniu kasy  zespołu przez  Kancelarię Premiera Awansowanego na Prezydęta Europy.  Ostatni taki zastrzyk finansowy opiewa na 600 tys.zł, wydrenowanych oczywiście z kieszeni polskiego podatnika, po równo z tych  proplatfonsich lemingów  i tych propisiorskiego moherowego bydłofaszysty, których nikt nie pyta czy chcą Laska finansować. Fiskusa to nie obchodzi i ciągnie równo do kasy KPRM aż bulgocze. A dr Lasek i zespół co ? Co robi za te pieniądze, po których nawet słoń by zaczął fruwać, a kogut znosić kwadratowe jajka i szczekać? Żeby choć cygara zaczął palić i na ośmiorniczki  chodzić... 

Nic! Null! Zero !

Ostatni wpis na stronie  www.faktysmolensk.gov.pl  pochodzi z 20.10.2014 czyli z dnia III Konferencji Smoleńskiej ale w skrócie dotyczy „Weryfikacji symulacji W.Biniendy w nawiązaniu do informacji z 15 października”, co jest kolejnym dowodem na to,  że jedyne badania poznawcze przyczyn tragedii smoleńskiej, które dr Maciej Lasek jako szef PKBWL i szef zespołu wykonał i wykonuje,  to są badania... badań prof.Wiesława Biniendy, dra Nowaczyka i innych ekspertów Zespołu Parlamentarnego Antoniego Macierewicza !

Można prognozować, że następnym wpisem na stronie zespołu będzie odpowiedź "organu pomocniczego PRM"  na pytania zadane mu przez polonijne radio Nowy Polski Show?  Albo i nie będzie, sądząc choćby po  zajadłej ochronie tajemnic swej pracy doktorskiej, którą może rozszerzyć na odpowiedź. Tak czy inaczej odpowiedź powinna zostać udzielona w trybie 14 dni i być może będzie zawierać wyznanie organu, że nic nie liczył bo to wymysł tych heretyków od Macierewicza, hehehe.

 

PS. Dr Lasek chyba się cieszy, że „SRadek gate”  skutecznie zagłuszyła i III Konferencję Smoleńską  i konferencyjne echa, a ja tak sobie myślę – czy ten granat marszałkowski nie został przypadkiem celowo wrzucony do politycznego szamba akurat w dniu Konferencji ? Wszak Smoleńsk to temat arcyboleśnie niewygodny dla jaśnie panującego majestatu  III RP, zwanego „państwo polskie zdało egzamin”, a umoczonego w Smoleńsku po czubek głowy.

 

http://wpolityce.pl/smolensk/219061-sadowa-porazka-rzadowego-propagandysty-lasek-musi-odpowiedziec-na-pytania-dot-katastrofy-smolenskiej

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:26)

Komentarze

jest bardzo możliwe , że wyskok Sradka Sikalskiego ma związek z III Konferencją Smoleńską . Jakoś trzeba było zagłuszyć echa tej konferencji a jak powiada stare przysłowie z pustej brzozy i Salomon nie naleje . POlszewicka banda boi się , każda ich wypowiedź w sprawie zamachu smoleńskiego jest kolejną kompromitacją .

Pozdrawiam .

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1446934

Lasek może skoczyć z łódki

Chyba że Prawdę odpowie

Taki dostał nakaz w sowie

http://wpolityce.pl/smolensk/219061-sadowa-porazka-rzadowego-propagandysty-lasek-musi-odpowiedziec-na-pytania-dot-katastrofy-smolenskiej

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1446959

ktora nas nie tylko uwaza za gojow ale za kompletrnych idjotow.

To ze teraz ja spuszczono z lancucha smolenskiego to nic dziwnego bo ostatnio w mediach duzo ukazalo sie szczegolow potwierdzajacych ze w smolensku dokonano krwawego zamachu terrorystycznego a w Wraszawie dokonano zamachu stanu obsadzajac jeszcze po cieplym prezydencie jego stolek pacholkiem kacapskim i zdrajca Polakow.

Zdajsie w niedziele ogladalem program posumowujacy miniony tydzien i wnim jakas sucz wysztafirowana koszerna redaktor az sie zapluwala protestuja przciwko pomnikowi smolenskiemu i ludziom na Krakowskim Przedmiesciu ktorzy przypominaja o zamachu smolenskim.

Stawianie pomnilkow upamietniajacych zamach smolenski nazwala obszczywaniem przez PIS miejsc w Polsce.

Nawet protest redaktora prowadzacego ze ostatni projekt to jest Komo-Rusa ,nie zbil jej z obranej narracji i dalej trula to samo ,wrecz byla za usuwaniem tych ludzi z miejsc publicznych co jej przeszkadzali gloszeniem prawdy o smolensku,

Jet to mlode sucze pokolenie ktore terza zastepuje swoich parchatych rodzicow co pracowali dla sluzb trzymajacych gojow za gardla.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1446972

do księżyca, że konferencja to hańba, kompromitacja świata nauki itd., a jej uczestnicy to szarlatani. Już chyba nie pamiętali konferencji  naukowej w Pasadenie, na której jeden z wykładów miał prof.Binienda i właśnie o katastrofie smoleńskiej, z którego ostentacyjnie wyszedł tylko jeden słuchacz i to był jakiś ruski kacyk.

Pamiętam też nagły wysyp tych wszystkich "ekspertów" po tragedii z malezyjskim boeingiem - latali od studia do studia, od gazety do gazety i się mądrzyli co powinno śledztwo i jak powinno śledztwo. Nawet chyba notkę o tych idiotach wysmarowałam, że jednak wiedzą co i jak ale śledztwa smoleńskiego to nie dotyczy.

Spodziewałam się ciszy w trakcie i po III Konferencji Smoleńskiej ale nie aż tak głębokiej. Niestety czytanie i słuchanie materiałów na niej zaprezentowanych dopiero przede mną więc wiem tylko, że bardzo mocny występ miał p.Jorgenson z Danii. A Lasek... cóż, wygłupił się z nieudostępnieniem pracy doktorskiej, radio Nowy Polski Show zrobiło z niego durnia. Nota bene pytał go poseł Kownacki, pytał poseł Wojciechowski - po kilkanaście pytań mu zadali, na które odpowiedzi od miesięcy nie udziela. Pan Lasek chyba jest już świadom, że jest bitą kartą, na dodatek jego "parasol" wywiał się do Brukseli, a Kopaczowa ma inne sprawy na głowie niż jakiś zakichany zespolik, którego dziś broni jedynie jakaś dziennikarka, której też grunt się obsuwa pod nogami przez obronę causa perduta.

 

Temat ze Zdradkiem to wg mnie właśnie  wrzuta na przykrycie Konferencji Smoleńskiej, ciekawe co wymyślą gdy będzie przedstawiany raport z niej. Co ma na pieńku Sikorski z "umiłowanym" czyli Tuskiem - nie wiem, w każdym razie wsypał koncertowo swego pryncypała ale trochę dziwne jest dla mnie dlaczego wszyscy huzia na niego, a nie na Tuska. Być może mam jakieś luki informacyjne bo czas nie pozwalał mi na śledzenie  wydarzeń w ostatnich 3 dniach.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1446985

No i znów głos dała dziennikarska ścierka,

musi przecież na chleb zarobić.

boss by nie zapłacił o...d..d..d..d "wiersza".

MUSI

wszak szefowi d..d..d....ogodzić

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1447000

skoro zdradka na żer wypuścili!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1447017

dekiel jakaś androapuza czy cuś i mu się instynkt samozachowawczy "zaciął"... W każdym razie wrobił Tuska i teraz przypominam sobie komentarze mediów wiadomo których odnośnie taśm kelnerskich, na których nazywał Tuska "nasz umiłowany" - zachwycały się jak ładnie, jak ciepło mówi o swym pryncypale choć ja słuchając tych nagrań doławiałam tam tylko ironię, sarkazm. I dziś wychodzi, że się nie pomyliłam.

Pozdrawiam.

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1447105

t...t..t...to do t..t..tej  ś..ś...ścierki

m...m.....m......masz:

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1447072

Jak się wyrobię.;);)

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1447110

 

b...b..bbb...bendem czczcz...szszszczcz...czekał......

 

Ścierek ci u nas dostatek,

widzę.

Jak mieczów pod Grunwaldem.

prawie.

 

Obrazki damy te same.

 

Ukłony ślę

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1447119

Przepraszam. :(:(

Szkic jest i niech tylko trafi się jakaś "kontynuacja"  to nie omieszkam.

Pozdrowienia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1447816

Wsiekle to moga byc psy , a wilki co najwyzej glodne.

Zestrzelenie przez kacapow malezyjskiego samolotu niestety pomoglo sprawie smolenskiej.

Niestey to dlatego ze zgineli znowu niewinni ludzie.

Swiat chociaz po cichu ,bo w zadnych gownych mediach swiatowych  nie wracano oficjalnie do sprawy smolenskiej,zaczol inaczej patrzec na "warjata" Antoniego i analizowac fakty przedstawiane na prelekcjach  przez Biniede i Nowaczyka.

Zaczynaja i lemingi w Polsce pomalu oczy przecierac ze ze te Klichy dwa razem wziete,Parulski ,Miller,Lasek ,Kopaczka ,z Tuskiem na czele i wieloma pseudo ekspertami i oficerami mianowanymi ze dobrz wypelnili funkcje ochrony to jedno wielkie szambo zdrajcow i pacholkow moskalkich.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1447066

na twój majestat, aluzji itd. ? A to ktoś gania za tobą z pałką o 4 nad ranem, a to znów contessa na WnK dybie. :D:D:D:D:D

Wyluzuj, nie jesteś pępkiem świata! Ja to nawet nie czytam twoich komentarzy bo twoje byki są obrazą dla mych ócz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1447109

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czgś t n rzmm.

Jżl wynrzn jkjś nznnj  pn gnszk  są mł  wrygdn nmrytryczn t p c j kmntwć ?

Czy n jst t czsm sn nnwśc dwrcn wg d rzczy wżnych? ...................................pmjm jż fkt, ż zkrw n bbrn s w g.....

 

P.S. czywśc dwrcn wg dbyw sę w myśl hsł : kżdn jdn mż psć czym chc.

 

 

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1447138

Nie bez powodu macierewicz wybral sie w podroz pociagiem...do Smolenska...
============================
jasiek z toronto
http://polskawalczaca.com
http://wolna-polska.pl/biblioteka-narodowa

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

jasiek z toronto

#1447168

Na zdrowie !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1447818